Skocz do zawartości

Recommended Posts

Brawo za postawienie na swoim. Ile upłynęło czasu od wniesienia pozwu do wyroku ?

 

P.S.

Skrobnij takie same posty na ppc i pclol

 

Pozew wysłałem 4.01.2013 r.

Wyrok został wydany 25.09.2013

W międzyczasie była w maju rozprawa, na której mogła się skończyć cała sprawa, ale pracownik esc.pl pojawił się na rozprawie z pełnomocnictwem, ale bez odpisu z KRS i sędzia odroczyła rozprawę na wrzesień.

 

Czy mógłbyś przesłać mi na priva adresy tych forów, ponieważ nie bardzo się orientuje?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Widzę że zapowiada się masowa nagonka na esc.pl z jednego przegranego pozwu sądowego ... 

 

Nie ważne jest to że masa ludzi zakupiła sprzęt w tym sklepie i jest z niego zadowolona w 100% ... 

 

Z takim podejściem można oskarżyć każdy sklep ... tylko wtedy powstanie pytanie: gdzie kupować ? 

 

 

 

 

Kampanie będziesz robić ?  


BTW: zresztą jest sprawa z okresu kiedy to narzekano na serwis esc.pl ... półtora roku temu ...

Link to post
Share on other sites

Ja tu nagonki nie widzę jedynie pokazanie przez wygraną sprawę i w moim odczuciu słusznie że trzeba walczyć o swoje. Pewnie że masa ludzi zakupiła i jest zadowolona tylko skąd wiemy ilu jest takich którzy dopuścili podobną sprawę i narazie. Nie każdy ma czas i ochotę dochodzić o swoje i nie każdy napiszę swoje negatywne odczucia a on miał odwagę i zrobił to co uważał za słuszne. Czemu ma robić kampanię skoro ma widzę i może pomóc inny to co w tym złego. A to że ludzie wtedy narzekali to jest wytłumaczenie? Nawet jak złodziej kradnie to niech robi to dobrze i tyle koniec kropka.

 

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...