Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Z dwa tygodnie nie zaglądałem w serwisy informacyjne w tv omijałem podobną tematykę, dzisiaj przy kawce zajrzałem. Popatrzyłem na ten strajk kobiet, na tych lewaków, Lempart i resztę, jak oni mordy drą że za wuja pana nie idzie tego słuchać. Szczerze to dla nich jestem za aborcją taką nawet polecaną żeby potomstwa już nie płodzili. Normalni ludzie to tam giną wśród tej hołoty.  To samo politycy z lewicy,ko pośmiewisko nie wiem jak oni się później sami  oglądają w tv, ostra żenua musi ich ogarniać. Te ich pomysły na Polskę hehe, dobrze że te partyjki same się jawnie orają :facepalm:

Link to post
Share on other sites
51 minut temu, RuLeR napisał:

To samo politycy z lewicy,ko pośmiewisko nie wiem jak oni się później sami  oglądają w tv, ostra żenua musi ich ogarniać.

Można to powiedzieć o 95% wszystkich polityków w Polsce xD Ale kasa się zgadza więc trzeba pajacować dalej żeby rodzinę ustawić na 3 pokolenia do przodu. Przydaliby się eksperci na poszczególnych stanowiskach w rządzie ale nikt normalny do tego cyrku nie dołączy, lepiej wyjechać na zachód (albo od biedy i zostać tutaj) i zrobić normalną karierę z czystym sumieniem.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Chciałbym zauważyć że i PiS i PO się bije o pierwsze ławki na mszy niedzielnej by ich proboszcz widział.
I jeżeli PO wygra też będzie trzymać z kościołem, PSL też. Nie wiem jak teraz SLD ale też pierwsze ławki zajmowali. Każdy z kościołem po cichu trzyma... A jak myślicie że jest inaczej jesteście w błędzie. PO trzyma tylko ciszej i bardziej pod stołem żeby mieć wsparcie tych i tych. Sporo rodziny mam w klerze, zakonach seminariach. To nie działa tak jak myślicie. Jedno się krzyczy drugie robi. Po prostu sam Rydzyk woli PiS bo więcej wyciąga. Kościół ogólny i tu i tu miał tak samo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
47 minut temu, BlackCoffe napisał:

A myślisz, że twoja ukochana prawica nie ma takich skrajności?

To jest norma, widać to gołym okiem w jakim miejscu się znajdują i co osiągnęli. Od przykładowej konfederacji dzieli ich przepaść nie do przejścia. Kultura wypowiedzi, wiedza. Nie oszukujmy się, mój owczarek jest bardziej inteligentny ;)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...