Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Antoni Macierewicz w moim domyśle jest agentem rosyjskim, ale to dużo by opowiadać.

Albo udajesz głupiego albo nim jesteś, PiS jest partią centrową, która ma lewicową gospodarkę, rzekłbym socjalistyczną i światopogląd konserwatywny. Nikt tutaj Antoniego Macierewicza nie popiera, więc chyba coś ci się pomyliło. KNP w tej chwili w sondażach zbiera od 5 do 7%, a do wyborów jeszcze prawie 2 lata, więc myślę, że może być tylko lepiej.

Link to post
Share on other sites

Proszę Cię , braki w argumentach uzupełniasz epitetami,to już cię dyskwalifikuje z merytorycznej dyskusji. Interesuje mnie jednak Twoje zdanie na temat przyszłej koalicji.Hipotetycznie PIS 35% ,PO 14% SLD 7% KNP 6% Z kim PiS tworzy koalicję a tym samym rząd.

Link to post
Share on other sites

PiS by utworzył z PO rząd i by kradli dalej, albo by nie zdołali utworzyć rządu.

Irytuje mnie po prostu jak masz braki w wiedzy podstawowej a udzielasz się i chcesz ludziom mówić co jest pięć. Pierw troszkę się doucz, a potem można dyskutować.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Ale jak możesz linkować w swojej wypowiedzi tego"paskudnego" ubeka Wołoszańskiego ????

Nie wiem, kim był pan Wołoszański w przeszłości ale jeśli o jego wiedzę historyczną to ma ją przeogromną i moim zdaniem zasługuje na szacunek. W tym zaś konkretnym przypadku wypowiedział się bardzo trafnie, zgadzam się z jego poglądami w tej kwestii. Resztę napisałem w tamtym poście ;)

 

@UP

A o tę wypowiedź Ci chodzi. W porządku. Janusz Korwin-Mikke całkiem słusznie powiedział, co powiedział. Oczywiście ludzie, którzy nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć albo są JAK debi... eeeee... idio... eeeee... nie rozumieją jego słów - bo mają niskie IQ które nie pozwala na ich zrozumienie. Dodatkowo nie mają myślenia przyczynowo-skutkowego ani abstrakcyjnego (tu: polecam zaznajomić się, czym poszczegulne stopnie upośledzenia umysłowego... niepełnosprawności intelektualnej [wg najnowszej nomenklatury] są) które blokuje poprawne rozumowanie.

W inkryminowanym tekście napisałem: „równie dobrze można by urządzać olimpiadę szachową dla debili”. Nie wiedziałem wtedy, że na tej londyńskiej para-olimpiadzie wyróżnia się różne kategorie kalectwa – a kategoria S-14 to właśnie debile! Zawsze myślałem, że debil do biegania nie potrzebuje żadnego wyodrębnienia! Natomiast na para-olimpiadzie w Sydney zdyskwalifikowano drużynę debilnych koszykarzy z Hiszpanii. Okazało się, że na 12 graczy 10 było całkowicie normalnych – udawali debili (co za problem źle przejść test?), bo też chcieli dostać medale!

źródło: http://nczas.com/wiadomosci/polska/korwin-mikke-by-znalezc-sie-na-paraolimpiadzie-nie-wystarczy-byc-niepelnosprawnym-trzeba-byc-kaleka/

 

„paraolimpiada to JAK zawody szachowe dla debili”. Nie „zawody szachowe dla debili”, tylko „jak zawody szachowe dla debili”. Nie oznacza to – czego większość komentujących sprawę mediów nie raczyła wyartykułować – że uczestnicy paraolimpiady są debilami. „Oznacza to tylko tyle, że poziom trudności został odpowiednio sprowadzony w dół, poprzez wyeliminowanie z udziału tych, którym nic nie dolega. Wykluczenie z zawodów szachowych osób z ilorazem inteligencji przekraczającym 70 punktów byłoby dokładnie tym samym”.

źródło: http://nczas.com/wiadomosci/polska/stanowski-zgadzam-sie-z-jkm-ze-paraolimpiada-jest-jak-zawody-szachowe-dla-debili/

 

I chyba tyle. Zanim coś skrytykujesz dobrze to przemyśl, dokładnie wsłuchaj się w słowa i w kontekst, poczytaj i dowiedz się. Bo inaczej będziesz osobnikiem określonym krótkim słowem JAK. I nie słuchaj telewizji, która kłamie i wypacza fakty. A teraz przeczytaj oba artykuły, które zalinkowałem - w całości i dokładnie.Wg Ciebie zapewne nie mają one związku ale ja ten związek widzę i go popieram. Nie będę Ci jednak tego tłumaczył, nie podam Ci tego na tacy ale pozwolę abyś sam myślał a nie był JAK.

 

Pozdrawiam, Ig.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

W życiu nie oglądał nikt w moim domu paraolimpiady i zapewniam cię nie będzie tego robił bo to bez sensu, kiedyś próbowałem ale wolałem reklamy na polsacie...  Człowiek powinien być człowiekiem jakim go stworzono... Chciał byś wyjechać na miasto samochodem bez siedzeń albo grać na kiepskiej zintegrowanej karcie graficznej w nowe gry ? Bo ja nie i nie chciał bym ani oglądać twojego samochodu ani patrzeć na grę w której masz 10 klatek i dropy. Zresztą co my o tym dyskutujemy jak na tym są takie straty materialne że przez rok wyżywił bym biedne dzieci w szkołach. Czepianie się na siłę. Nie mam czasu ale napiszę na ten temat wielki artykuł. 

Link to post
Share on other sites

Igorrodz, a powiedz, mierzyles sobie wlasne IQ? Serio pytam, jezeli operujesz tym zwrotem "ludzie o niskim IQ" to pewnie sam musisz wiazac sie z jedna grupa. A jezeli tak to musisz miec jakies podstawy zeby moc sie tytulowac wysokim badz niskim IQ. Bo na przyklad wlasne przeswiadczenie to raczej kiepski dowod.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Bo na przyklad wlasne przeswiadczenie to raczej kiepski dowod.

Mierzyłem. Tu gdzie pracuję na co dzień mam w pracy panią psycholog i ona zrobiła mi test. Wyszło powyżej normy (jak wiesz norma to 80-120pkt). Poza tym ukończyłem uniwersytet. A jak wiesz upośledzeni mają problem ukończyć zawodówkę... eeee... szkołę przysposabiającą do pracy (taka jest poprawna nomenklatura). Jeśli nie wiesz - to już wiesz. ;)

I dodam na koniec, że na co dzień pracuję z ludźmi upośledzonymi - nie chciałbyś ich oglądać w różnych sportach (na ten przykład). Zatem wiem, co piszę!

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tak - bo wszelkie zawody sportowe (czy to dla zdrowych czy dla niepełnosprawnych) mają być finansowane z prywatnych środków, organizowane przez prywatne firmy. Państwu nic do tego i nie będzie na to wydawało publicznych pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

 

 

Mierzyłem. Tu gdzie pracuję na co dzień mam w pracy panią psycholog i ona zrobiła mi test.

Pod biurkiem chyba. Do przeprowadzenia rzetelnego testu na inteligencję potrzebna jest osoba wykwalifikowana w tym kierunku (testowania) i nie będzie to "pani psycholog z miejsca pracy". Natomiast tamta pani psycholog robi świetną robotę w kwestii zwiększania produktywności i poprawiania samopoczucia czy podbudowywania własnej wartości osób w tamtym miejscu pracy. Niestety trochę zepsuje jej kapitalne rezultaty mówiąc, że równie dobrze możesz się legitymować testem inteligencii z TVNu, strony www, czy umiejętności układania klocków lego, co potwierdza nawet fakt, że interpretację poziomu IQ przepisałeś z wikipedii, nie zaznaczyłeś o jakiej dokładnie inteligencji się wypowiadasz, jakim testem byłeś badany ani wedle czyjej skali podajesz wynik.

 

Przyjdź z wynikami WAIS-R to będziemy mogli porozmawiać. 

 

 

 

A jak wiesz upośledzeni mają problem ukończyć zawodówkę... eeee... szkołę przysposabiającą do pracy

Znam i upośledzonych na wyższej uczelni. Ba, nawet moja była całkiem dobrze sobie radzi a normalna to ona nie jest ;)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Do przeprowadzenia rzetelnego testu na inteligencję potrzebna jest osoba wykwalifikowana w tym kierunku (testowania) i nie będzie to "pani psycholog z miejsca pracy".

Szanowny panie moderatorze - a osoba z uprawnieniami psychologa klinicznego z bagażem pracy w zawodzie prawie 30 lat wystarczy? Do tego tytuł naukowy doktora... Zatem niech się pan zastanowi, zanim zacznie pan oskarżać kogokolwiek o cokolwiek. Nie wie pan - niech się pan nie wypowiada. O! :[


 

 

Ba, nawet moja była całkiem dobrze sobie radzi a normalna to ona nie jest ;)

Odpowiem przysłowiem. A wiadomo że przysłowia są mądrością narodu. Zatem - "Kto z kim przestaje takim się staje". Nie mam nic więcej do dodania, szanowny panie moderatorze.

Link to post
Share on other sites
a osoba z uprawnieniami psychologa klinicznego z bagażem pracy w zawodzie prawie 30 lat wystarczy?

Niestety... nie wystarczy. Nawet tytuł naukowy doktora, bo ten jest doktorem nauk medycznych który nabywają psychologowie po specjalizacji klinicznej aby dostać papiery na wypisywanie recept (bądź tytułować się per "jam doktor" czy zawyżyć stawkę godzinową o 50-80zł), co nie ma pokrycia z psychometrią.

 

"Kto z kim przestaje takim się staje"... na szczęście szybko się połapałem i już się nie zadaje, ale dzięki za uznanie ;)

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@UP

Co nie zmienia faktu, że takie osoby w PL są, również psychologowie, że posiadają oni odpowiednie uprawnienia i narzędzia oraz wiedzę i potrafią trafnie, na podstawie ogólnodostępnych testów psychologicznych, wskazać jakie kto ma IQ - z dokładnością +-2% (bo każdy badany może mieć gorszy/lepszy dzień podczas badania i wyniki mogą wyjść nie do końca prawidłowe).

Link to post
Share on other sites
potrafią trafnie, na podstawie ogólnodostępnych testów psychologicznych, wskazać jakie kto ma IQ - z dokładnością +-2%

A jakieś źródło? Bo te magiczne 2% coś mi nie gra. No i o jakich testach i czyjej skali tu mówimy?

Zaprzestań starań w udawaniu mądrego, bo ja akurat w tym, o czym rozmawiamy, siedzę po same uszy i ogólnikami mnie nie zbędziesz. Proponuję więc aby kontynuować dysputy polityczne i oszczędzić sobie (Tobie) dalszych kompromitacji, aby ostatecznie nie zawisło tu zdanie "oto jak zmasakrować prawaka". 

 

 

tytulem naukowym jak doktor, maja IQ na poziomie co najmniej wysokim

Różnie bywa. Głównie liczy się wytrwałość w dążeniu do swojego i kupa forsy. Znajomy doktoryzuje się z historii, więc niejako dał mi na to pogląd. Prawdą jest, że na doktorat trzeba mieć coś w głowie, ale równie prawdziwym jest, że elita naszego narodu dostała po kuli w łeb więc teraz mamy co mamy...

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Są różne skale i zazwyczaj dla pełnego i najbardziej zgodnego  z rzeczywistością stosuje się ich kombinacje. Ale to pan moderator sam powinien wiedzieć.

 

 

BTW- proszę, aby pan moderator Sid vicious nie zwracał się do mnie per "ty"

http://czasgentlemanow.pl/2013/01/gentleman-w-sieci-per-pan-czy-na-ty/

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Jak zaczniesz się tutaj tytułować imieniem i nazwiskiem, to zacznę mówić per Pan. Póki co, jesteś Igorrodzem, a "Pan Igorrodz" to twór równie śmieszny jak Twoje "stosuje się kombinacje skal". Nie masz o tym zielonego pojęcia, chciałeś zabłysnąć żeś ynteligent, ale nie wyszło (jak zwykle).

Ode mnie tyle. Idę cieszyć się wolnym wieczorem w lepszy sposób niż udowadnianie braków w wiedzy ludziom z internetów.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@UP

Mnie na psychologi ogólnej na studiach uczono, że norma to 100pkt z odchyleniem 20pkt w jedna i drugą stronę.

Oczywiście, tak jak napisałem wcześniej - są różne skale zatem może się to różnić w zależności od konkretnie zastosowanej ale można tak uogólniać dla celów mniej naukowych (potocznych).

 

Tyle z mojej strony w zakresie psychologii, upośledzenia umysłowego (intelektualnego) i niepełnosprawnych w ogóle.


A teraz przechodząc do konkretów proszę, oto dyskusja ukazująca faktyczną rzeczywistość w ZSRE:

 

http://youtu.be/G45d9qzRefg

 

Obejrzyjcie ją sobie do końca. I teraz odpowiedzcie na pytania: czy w Polsce tak nie jest? Czy polski rząd nie zadłuża kraju ponad to, co dostaje w podatkach? Czy każdego roku polski parlament nie uchwala budżetu z deficytem? Do czego to prowadzi?

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Panie Igorrodz , a czy jest Pan w stanie wymienić 10 państw które nie zadłużają się tak jak Polska ?Polska wydaje więcej niż zarabia między innymi ,żeby Twoi rodzice dostawalli emeryturę,mogli się leczyć, żeby Polska miała  nowoczesną armię. Nowa Prawica zapewne zlikwidowałaby dostęp do powszechnego szkolnictwa, służby zdrowia i ogłosiłaby IV Rzeczpospolitą krajem neutralnym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...