Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

leto, Dlatego zagłosuję na KNP, nie wiem czy nie mylisz deklaracji ideowej z programem wyborczym, program wyborczy realnie odnosi się do dzisiejszych problemów.

@edit

Wyrazu lewak używają najczęściej Narodowcy.

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites

Na liście wyborczej powinno być " nie odpowiada mi nikt z powyższych". Gdy będzie tego większość, to do ponownych wyborów startują nowe partie z nowymi członkami. Dodatkowo na liście powinny być zapisane najlepsze i najgorsze osiągnięcia danej partii. A żeby głos się liczył, to głosujący mysi zaznaczyć najważniejsze postulaty danej partii. 

Link to post
Share on other sites
nie podoba mi sie kara smierc

 

Mi się bardzo podoba. Albo *********asz (pracujesz) na siebie w wiezieniu ze frajer albo krzesełko. Ja za czyjeś błędy nie będę płacił.  

 

 

 

A wiec wlasnie, jak kara smierci jest w zgodzie z chrzescijanska etyka?

 

 

Pokrywa się w 95%. Chrześcijanie nigdy nie mieli problemu z mordowaniem innych. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

 

 

Mi się bardzo podoba. Albo *********asz (pracujesz) na siebie w wiezieniu ze frajer albo krzesełko. Ja za czyjeś błędy nie będę płacił.    
 

Mialem na mysli kare smierci za popelniona zbrodnie. Co do pracy wiezniow chyba glownie zwiazki zawodowe maja objekcje bo tacy pracownicy byliby bezkonkurencyjni na rynku pracy. Ale oczywiscie jestem za tym zeby skazani pracowali na swoje utrzymanie.

 

Pokrywa się w 95%. Chrześcijanie nigdy nie mieli problemu z mordowaniem innych. 

Etyka chrzescijanska a to co robili ludzie to dwie rozne rzeczy. Nie bede sie na ten temat rozwodzil bo duzo by pisac.


A i jeszcze, jestem za zwiazkami homo. Jezeli ktos nie robi krzywdy drugiej osobie  to niech sobie robi co chce mi nic do jego "moralnosci".  Pod pewnymi warunkami nawet pozwolilbym im wychowywac dzieci. Zawsze to lepiej niz w domu dziecka albo w zlej rodzinie zastepczej.. Nie znam wielu takich ludzi, ale czasami mam wrazenie ze lepiej potrafiliby wychowac dziecko niz normalne pary.

Co do podatkow, to wedlug mnie nie ma realnej szansy na ich obnizenie w przeciagu najblizszych 10 lat a tak naprawde to pewnie 20..  W stopniu ktory bylby wyraznie odczuwalny. Pieniedzy z prywatyzacji nie bedzie juz duzo.. TO co mialo byc sprywatyzowane juz zostalo zrobione i rozkradzione przez nas samych. Co do prywatyzacji szkol, uczelni, lasow jezior i rzek, to jestem temu przeciwny. Co do prywatyzacji szpitali tez jestem pelen obaw..

Link to post
Share on other sites

Nikt im nie zabrania robić tego czego chcą, ale w swoim domu. Nikt się nie obnosi z tym że jest onanistą czy też nie widać marszów zwolenników miłości po francusku. Zgodnie z zasadą "Chcącemu nie dzieje się krzywda".

Kara śmierci tylko dla morderców, podkreślę morderców! Nie zabójców. Prywatyzacja szpitali to nic innego jak prywatne kasy chorych.

Link to post
Share on other sites

Obserwując ten temat widzę głównie teraz dyskusję środkowca czyli uznającego postulaty rzekomej partii środka czyli PIS oraz prawicy która jak zawsze ma argumenty nie do obalenia. Pomijając paru socjalistów, przypomnę pewną teorie że komunizm to choroba psychiczna, komunisty jakich byś nie miał argumentów, zobaczył że nie ma racji na własne oczy i tak nie podda swojej teorii, choć by mieli mu sprzedać kulkę komunista jest niezłomny. 

Link to post
Share on other sites

Widziałem chyba 2 dni temu albo wczoraj :) Korwin wstawił. PO zostało zmasakrowane, poszło na dno jak kamień :) i tu nawet jest przykład tego co napisałem wcześniej. Bardzo fajny komentarz pod spodem 

 

Nick:79tomi

Jak zmasakrować lewaka??

- pozwolić mu gadać :)

Edytowane przez HONDA1969
Link to post
Share on other sites

Zanim sprowokuję bójkę to muszę o coś zapytać, może czegoś nie rozumiem ale...

na jakiej podstawie masa smyków bawiących się w politykę nazywa Donalda Tuska i ludzi z PO lewakami? Niech ktoś poda jakieś rzeczowe argumenty bo nie łapię tego. Może taki prawicowiec prokościelny jak Gowin, były poseł PO, to też lewak? ;-)

Link to post
Share on other sites

Tego się obawiałem. Tak oczywiste, że nie idzie tego wytłumaczyć ;-)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_Obywatelska

"Skupia osoby o różnych poglądach, głównie chrześcijańsko-demokratycznych i konserwatywno-liberalnych, centroprawicowych i centrowych"

 

Faktycznie wygląda na lewicową.

 

Gowin opowiadający sie za zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej jest lewicowy. Niesiołowski popierający religię w szkołach i na maturze też.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Wyrazu lewak używają najczęściej Narodowcy.

Bycie prawicowcem i wolnościowcem nie przeszkadza w niczym aby być narodowcem.

 

 

Tusk nazywa siebie socjaldemokratą.

Socjaldemokracja nie ma nic wspólnego z prawicą, to "lewackość" proszę - http://pl.wikipedia.org/wiki/Socjaldemokracja

 

Gowin nie jest w Platformie i był on jedynym z nielicznych prawicowców w PO.

A teraz szykuje się koalicja KNP z Gowinem w Krakowie, proszę - http://wiadomosci.onet.pl/krakow/korwin-mikke-o-sondazach-nie-mozna-juz-udawac-ze-nas-nie-ma/9gj9h

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nie przesadzaj - KNP nie ma wielu możliwości wchodzenia w koalicje a Gowin jest jednym bardziej rozpoznawalnych nie tylko w Krakowie więc imo takie coś, szczególnie że to jest na szczeblu lokalnym (mikro) a nie ogólnopolskim (macro) ma sens.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nie rozumiem, jak Polacy mogą na takich idiotów i ich banda... eeee... partia głosować. Przecież przez ich decyzje nie tylko straciliśmy suwerenność ale też gospodarka leży al ludzie mają dosyć polityki. Masakra. Oby Polacy się obudzili z letargu, przestali sobą manipulować, zaczęli myśleć i wzięli swoje sprawy w swoje ręce. I obyśmy wreszcie podjęli działania, zmierzające do wyjścia z tej organizacji i sami zaczęli stanowiąc o sobie. Na dzisiaj tylko Kongres Nowej Prawicy ma realną możliwość do tego doprowadzić. Ludzie - w najbliższych wyborach głosujcie na Kongres Nowej Prawicy!

 

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...