Skocz do zawartości

Szybkie pytanie, szybka odpowiedz - gtx 780 Asus


Recommended Posts

Asus 1900zł, evga 2500zł. Gdyby cena była identyczna to bym odrazu brał od evgi. Aczkolwiek asus ma juz backplate, za który evga liczy sobie ze 150zł, tak więc 600zł nie w kij dmuchał. za tyle kupię już blok wodny do niej. Tylko istotne pytanie jest takie czy nie ma plomby na śrubach.


tak directcu II

Link to post
Share on other sites

niby tak ale jakoś nie za szybko zwoduje zestaw, bo jak sobie to obliczyłem to na samo wodowanie wyjdzie z 5 tys. tak więc nie chce mieć startującego beinga na pokładzie. Jeśli asus nie pozwala na tego typu wyczyny to kupię normalnego acx.

Edytowane przez Etemity
Link to post
Share on other sites

Wszyscy mamy różne pojęcie o ciszy. Mnie irytuje wentylator na coolerze Dark Rock pro 2 jak  wkręci się na 1k obrotów. Dla jednego to bardzo cicho, a mi drażni ucho. Po za tym temperatury sporo wyższe. Wszystko się okaże w praniu, jakoś po tajemnie liczę że cena evgi acx spadnie do poziomu innych nie referentów.


Dobra mniejsza jakoś ceny od wczoraj się pozmieniały, i już za 1950 można mieć acx'a. Czyli Evga zawita.

 

Aczkolwiek z czystej ciekawości jakiś posiadacz asusa może napisać czy asus zezwala na tego typu działanie na karcie, może się to komuś przyda.

Edytowane przez Etemity
Link to post
Share on other sites

Wszyscy mamy różne pojęcie o ciszy. Mnie irytuje wentylator na coolerze Dark Rock pro 2 jak  wkręci się na 1k obrotów. Dla jednego to bardzo cicho, a mi drażni ucho. Po za tym temperatury sporo wyższe. Wszystko się okaże w praniu, jakoś po tajemnie liczę że cena evgi acx spadnie do poziomu innych nie referentów.

Dobra mniejsza jakoś ceny od wczoraj się pozmieniały, i już za 1950 można mieć acx'a. Czyli Evga zawita.

 

Aczkolwiek z czystej ciekawości jakiś posiadacz asusa może napisać czy asus zezwala na tego typu działanie na karcie, może się to komuś przyda.

Dark Rock Pro 2 jest cichy i temperatury sa bardzo niskie:P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...