Skocz do zawartości

Słuchawki za około 300zl


Recommended Posts

Ja również, ale można czasem np. udowodnić, że Betsy grają midbasem. :)

Żeby ocenić dźwięk po wykresach nie wystarczy pasmo przenoszenia i godzina nauki.

 

Ale tutaj akurat zawarłem:
- Shure 240 schodzą nisko, zaczynają się przy 10hz.

- K701 nie schodzą tak nisko, ale są bardziej wyrównane i mają więcej góry

- 750DJ i XB-700 - basu jest dużo, ale nie schodzi nisko; Soniaki mają dziurę w średnicy

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam,


 


Chciałabym kupić słuchawki nauszne, mogę na nie przeznaczyć do 300zł. Lubię odciąć się chwilowo od świata, więc nie powinny one "przepuszczać" dźwięków z zewnątrz. Z reguły słucham hard rocka, ale lubię też czasami wsłuchać się w delikatne dźwięki gitary i łagodnego wokalu. W większości na forum są ludzie nie podają takiej mieszanki więc nie wiem czy słuchawki polecone tylko do rocka i metalu sprawdzą się również w tych "lżejszych"  utworach. Niestety kompletnie nie znam się na parametrach podawanych w opisach słuchawek, dlatego nic mi one nie mówią. Słyszałam parę dobrych opinii o tych słuchawkach:  PHILIPS SHL5505BK/00, jednak na forach częściej spotykam się z nazwami: AKG, Creative. Nie mam pojęcia co wybrać, ponieważ na rynku jest szeroka oferta takich produktów. Byłabym wdzięczna za wskazówki ułatwiające mi podjęcie decyzji albo konkretne propozycje.


 


Z góry dziękuję wszystkim osobą, które odpowiedzą na ten post i pomogą mi w wyborze.  :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...