Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z mikrofonem do 350-450 zł


Recommended Posts

Jeśli chodzi o muzyke to hip hop ale do sluchania mam głośniki z... logitecha które są bardzo dobre. Jeśli chodzi o przeznaczenie używania słuchawek to skype + gry typu bf,fifa,cs czy lol. Jak dla mnie najlepiej by było gdyby nie trzeba było wymieniać karty dźwiekowej bo nie mam zbytnio na to chęci. A co do źródła pod które podlącze słuchawki to myśle że w gre wchodzi USB jak i mini jack

 

Aaa i jeszcze jedna sprawa najlepiej gdyby te słuchawki miały jakiś grubszy kabel bo jakby to powiedzieć jestem troche taka psuja :D i czasami po roku użytkowania słuchawki odmawiają posluszenstwa

Edytowane przez matiseq
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/104558-ściąga-czyli-jak-poprawnie-zadawać-pytania/

 

Najlepiej zastosuj się do tego jeżeli możesz.

 

Wygórowań ogromnych nie masz, czyli wystarczą wygodne słuchawki + jakieś mikro. Wersja low to HD681 + wypasiony mikrofon, a wersja "na bogato" to Shure 440 + ZM-MIC 1.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

 

HD681Świetna cena, doskonała jakość, wygoda. Dość wymagające pod względem źródła - z laptopa słuchać można, ale nie rozwiną pełni skrzydeł - grają tak, jak na to pozwoli źródło dźwięku. Długi przewód dobrej jakości, lekkie i wygodne, nie uciskają. 

 

Polecam PPM>"Wklej jako zwykły teskt". 

:)

 

G35 to po prostu kolejny, zapychający rynek pseudo słuchawek model. Nie ma w nich nic nadzwyczajnego, żeby zachęcały do zakupu. Za dużo mniejsze pieniądze dostaniemy dużo lepszy mikrofon i dużo lepsze słuchawki pod każdym względem (no może nie dają +100 do respektu wśród "gejmerów"). 

Link to post
Share on other sites

Nie moge juz z tymi sluchawkami "dla graczy"

 

 

http://upload.ecvv.com/upload/Product/20117/China_BN_108C_CHEAP_headset20117151408429.jpg

Polecam takie, 35zl dostepne w kazdym markecie :)

----------------------------------------------------------------------------

 

Tak powaznie to kazde Sennheisery z serii PC3xxx beda pasowac.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...