Skocz do zawartości

Eizo Foris fs2333 vs Benq GW2760HM vs LG IPS277L


Recommended Posts

Witam forumowiczów.
Przymierzam się do zakupu ekranu będącego w głównej mierze użytkowanym przez konsolę ps3, w niedalekiej przyszłości również do ps4. Dodatkowo stanowić będzie jako drugi ekran do pc, czasami do grania, przeglądania sieci i oglądania seriali. Lecz najbardziej jak wspomniałem będzie eksploatowany przez konsole. Jestem w stanie na niego przeznaczyć +-1300. Mam 3 faworytów, lecz nie wiem czy np. taki eizo 2333 jeżeli nie jestem hardcorowym graczem pecetowym (ot lubię od czasu do czasu w lola, diablo 3 itd.) jest z mojej strony opłacalnym zakupem, chyba, że faktycznie jego obraz będzie na tyle doskonały i wart swojej ceny, że warto w niego zainwestować. Ciekaw właśnie jestem jak z grafiką z konsol sobie radzi. Inne z w/w to 27", tutaj raczej na ilość, nie jakość, ale cholera wie jak to z nimi jest, może do konsoli się nadadzą(?). Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi i pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

Przecież Eizo ma wejście HDMI.. A dlaczego by nie miał? Ano spotkałem się z wieloma opiniami w internecie, że monitory komputerowe nie są przystosowane do upskalowania (czy coś takiego, gdzieś kiedyś wyczytałem) jak to mają w zwyczaju tv'ki (co wpływa na lepszy obraz z konsoli).Że ogólnie jakość jest porównywalnie gorsza na monitorach pc podłączonych do konsoli, niż do TV. Stąd też moje wątpliwości, bo wydając 1300zł chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

Link to post
Share on other sites

 

 

Przecież Eizo ma wejście HDMI

 

ale afaik bez HDCP, a bez HDCP nie ma obrazu z konsoli, nie żeby to było komuś do czegoś potrzebne, ale złodzieje od "masowego zarządzania naszymi pieniędzmi" wymyślili, wymusili to jest

 

PS4 będzie działać natywnie w FullHD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...