Skocz do zawartości

Karta graficzna max 250 zł


Recommended Posts

a gts250 wyprzedza HD4850 nie

Tak, minimalnie, ale za to bierze więcej prądu.

więc powiedziałem tak w oparciu o podstawkę

Jaką znowu podstawkę?!

 

Edit:

A na miejscu autora odłożyłbym trochę kasy i za jakiś czas kupił coś w oparciu o Athlon'a II x3. Przynajmniej by procesor nie ograniczał karty :menda: (oczywiście nie miałem na myśli 5870, czy innych Fermi :wariat:).

Link to post
Share on other sites

gf8800gt-gf9800gt i koniec

gf8800GTS512-gf9800GTX/GTX+ -GTS250

ewentualne różnice polegają na technologii wykonania,taktowaniach i różnych rewizjach G92 i choć rdzień ten sam to często różnice są zauważalne ale to już inny temat i każdy ma na to inny pogląd

 

A co do tematu to jeszcze raz skoro niewiadomo kiedy będzie chłopak zmieniać platforme to niema sensu kupować karty na wyrost

Link to post
Share on other sites

a gts 250 to jest następna wersji 8800GT a gts250 wyprzedza HD4850 nie/??? więc powiedziałem tak w oparciu o podstawkę najpierw 8800GT--->9800GTX+--->GTS250 to miałem na myśli... :wariat::menda:

Nie brnij w coś jeśli tego nie jesteś pewien.

8800GT --> 9800GT i tyle.

8800GTS 512MB to zupełnie inna karta i to od niej wywodzi się GTS250.

Link to post
Share on other sites

nuka157 napisz jaką ty masz płyte bo może narazie byś mógł wstawić sobie chociaż athlona X2 4000+ wyrwiesz takiego za 100zł albo i taniej a wtedy to już znacznie lepiej by było i wymiana platformy też by mogła poczekać

Link to post
Share on other sites

A wszystko mam w profilu. :wariat:

To znaczy na mojej płytce do X2 XXXX chodzą . Poźniejsze już nie. Tak mi tu ktoś powiedział. To znaczy jak miałem kupować 9600 GT + 5200 X2 to mi odradzali że to kupa. Teraz inaczej :menda: Szczerze ? To może najpierw zakupię dodatkowe 1 GB + kartę graficzną minimum 2600 GDDR3 i zobaczę jak się będzie sprawować. OK ? Wtedy napiszę do Was i powiecie czy Semrpon aż tak ją spowalnia. W porządku ? :wariat:

Link to post
Share on other sites

będzie to chodzić dobrze tylko innym chodziło pewnie o to że na raz wydasz 500zł(procek i karta) a to przecież stara platforma.

niemasz w profilu jaką masz płyte tylko na jakim chipsecie jest oparta a jeśli to gigabyte to na 95% da rade wstawić athlona2

Link to post
Share on other sites

ok ale ja miałem na myśli Podstawkę (rdzeń) który tak jakby ewoluował w tych modelach to miałem na myśli ... g92 mam szacunek do tego rdzenia ponieważ jak wyszedł na rynek to ATI szczena opadła ale to było dość dawno temu ... TerAZ ati wygrywa w postępie wydajnościowym kart... sorry jak kogoś uraziłem porównaniem tych trzech modeli do siebie ..;D :wariat: a co do tematu jak wolisz 8600GT/8800GT/9800GT/9600GT/nawet 9400GT-1GB/HD4850/HD4650/HD3850/HD3870/HD4810

Powinieneś znaleźć i wybarać jedną z tych kart ...to są dość dobre karty na który pójdą nawet najnowsze tytuły ...:menda: szczerze polecam 9600GT ponieważ nie opłaca się inwestować za dużo w kartę przy takim procku... :wariat:

Link to post
Share on other sites

Poszukam Radeona 2600 PRO lub XT. Jest to odpowiednik 8600 GT. Czemu nie będę zadowolony ? Patrzę pod kątem, skoro crap to mogę wziąć 4670 za 250 zł choć nie ukrywam że opcja 2600 pasuje mi. Za 3850 nie jestem do końca przekonany, nie mówię nie, ale....

W sumie to na tej karcie pochodziłbym dosyć długo, więc nie chcę się zawieść, nie ukrywam że zamierzam grać na PC, i mam przed sobą długą listę,

Wiedźmin

Fifa

Stalker

NFS

Oblivion

Medal Of Honor

Street Fighter

Gothic 3

FEAR

Assasin Creed

Fallout 3

Bioshock

Unreal Tournament 3

Gears of War

Oczywiście w razie możliwości i budżetu, nie ukrywam że gry od 2006 są dla mnie nieznane , nie grałem już na bieżąco od tego okresu. Czy ten Radeon da sobie radę z tymi grami, ogólnie to mój PC ?

Link to post
Share on other sites

:wariat: Kurdę Wiedźmin nie pochula ?

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... /1001.html

 

znalazłem ten artykuł. A Ty na moim miejscu jaką kartę byś wybrał. Znasz się dosyć dobrze więc radź. Skuteczność, cisza, i niezła wydajność. :wariat:

Ogólnie to wszystkim dziękuję już za pomoc i rady.

Link to post
Share on other sites

czy ja napisałem że nie pohula? W Wiedźminie nawet 8800GTX łapie w niektórych miejscach zadyszki :wariat:

 

Do tego procka 8600GT i tak będzie lekko na wyrost, więc spokojnie możesz brać 8600GT - kupisz ją pewnie za 70-100zł. Do tego dokup 1 lub 2GB Ramu - Wiesiek kiepsko chodzi przy 1GB :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...