Skocz do zawartości

Akcja "Sprzęt zostaje po testach" - M-R Obudowy i mysz


Recommended Posts

Masz rację, wsadźmy azjatkę RAKU 44 do ciupy za to, że z nienawiści na tle rasowym

Ty wyleniała podróbo kota perskiego się nie spinaj bo żeberka nie tylko z pieska czy szczura da się zrobić :o

Napisz do Pana Wojciecha i po sprawie :hahaha:

A Tobie polecam sentencje o kablowaniu naczelnemu (+18):

http://www.youtube.com/watch?v=lRFLzOTknv8

Macie szczęście że jestem jedynie na "lekkiej fazie" :o

Link to post
Share on other sites

Napisz do Pana Wojciecha i po sprawie :o

A Tobie polecam sentencje o kablowaniu naczelnemu (+18):

http://www.youtube.com/watch?v=lRFLzOTknv8

Macie szczęście że jestem jedynie na "lekkiej fazie" ;)

 

O jest ADOLF z symetrii :D

Polecam wszystkim ten film - świetny!

 

Ja jak zwykle Nikomu nie będę pomagał a już na pewno nie koledze regist88 :D:D

http://img72.imageshack.us/img72/8118/raku44.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A jednak się przełamałeś - dzięki!

Link to post
Share on other sites

Skoro temat już jest, to i ja się dołacze :D

Zapraszam do czytania i oceniania mojej nowej recki o Ibox Swanky

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Good_Music_in_Ibox_Swanky-2978.html :P

 

Od was zależy czy sprzęt zostanie u mnie(mam nadzię skrytą że tak ;))

Czytajcie, oceniajcie i komentujcie- Zapraszam :?:

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Faktycznie. Nie chciałem tego robić na początku, ale tematy o obudowach nie są wcale chwytliwe wcale i pomimo, że wydaję mi się, że moja recenzja grafiki była słabsza, to dużo lepiej się oglądała. Tak naprawdę mało osób odwiedza M-R regularnie i czytają tylko to co trafia na główną, więc chciałem, aby chociaż tu na forum ktoś zobaczył, że w ogóle coś się tam pokazało.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mam takie pytanko odnośnie pozostawienia sprzętu u siebie.

Jeżeli na testy wypożyczonego sprzętu mam 14 dni, znaczy to że muszę mini-recenzję napisać np. w tydzień żeby dać szansę recenzji na spełnienie wymogów przed końcem 14 dniowego okresu testowego ? Czy opiekun działu daje jakąś specjalną szansę np. wypozyczenie sprzętu na dłuższy okres ?

z góry dziękuje za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem największe znaczenie ma cena produktu. Im produkt jest droższy, tym lepszą recenzję musiałbyś napisać.

Recenzja musi być napisana tak by zaciekawiła czytającego, oraz tak by nowi recenzenci mogli brać przykład z twojej recenzji. Zaobserwowałem, że sprzęt za około 100zł przeważnie zostawał u testera, prawdopodobnie dlatego, że odsyłanie było nieopłacalne.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest lepszy. Nowy system ma swoje wady i zalety. Jedną z zalet jest to, że każdy sprzęt może zostać u testującego. Największą wadą tego rozwiązania jest to, że przyciągnęło to wielu użytkowników którzy nie mają pojęcia o pisaniu recenzji i którzy dostają sprzęt bo sprzęt jest rozdawany na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

 

Stary system może i był rygorystyczny ale dzięki niemu recenzje jakoś wyglądały. Obecnie tylko kilka recenzentów trzyma poziom.

 

Moim zdaniem sprzęt do wypożyczenia powinien być podzielony na dwie kategorie: dla stałych i nowych recenzentów. Wtedy nie wszyscy uniknęliby czytania słabych recenzji sprzętu który wymaga czegoś od osoby testującej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...