Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam żyję tu ktoś ? http://www.4clubbers.com.pl/images/smilies/happy.gif
Mam taki problem poszukuję słuchawek przede wszystkim bassowych !
Czysty, dobry, mocny bass ! ogólnie w cenie do 170zł ale może i na więcej się pokuszę jeżeli ktoś da propozycję na prawdę dobrych słuchawek bassowych .
Chciałbym aby ten bassik fajnie grał nawet cicho słuchając , ale też żeby nie łupał bez sensu , po prostu szukam słuchawek które są wykonane pod względem bassu idealnie, tu mam 3 pary na oku :
DJstyle AUDIO-TECHNICA ATH-SJ55 CZAR/BIA SKLEP Wwa (3637702296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Słuchawki AKG K518DJ DEALER POLSKA KAJT24 (3652509482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Słuchawki Superlux HD330 Audiophile - wys.0,00 (3647220647) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Najbardziej podchodzą mi te superluxy .
Ale może ktoś coś jeszcze innego poleci , może podróby monster beatsów by dr. dre słyszałem , że grają podobnie do oryginałek . Czekam na ciekawe propozycję , Dziękuje ! http://www.4clubbers.pl/images/smilies/new/af.gifhttp://www.4clubbers.com.pl/images/smilies/icon_razz.gif

Link to post
Share on other sites

1. Pod co chcesz te słuchawki? Klasyka, elektro, hip-hop?

2. Źródło? 

3. SJ55 ani HD330 na pewno ilością basu nie dorównują K518DJ. Z kolei bas w tych AKG do najlepszych jakościowo nie należy - jest go po prostu dużo. Z basowców to albo uda Ci się wyrwać używki D1100, albo używki SRH240 i modować (po wywierceniu 3 dziurek B-r ilościowo to jak te DJki, ale duuużo lepiej jakościowo).

4. Betsy do 20zł to mogą być, powyżej profity za markę. 

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Techno , house , ogólnie słucham wszystkiego prócz disco-polo

Lubię porządnę buchnięcie .

Ogólnie pod lapka - będzie zewnętrzna karta prodigy i pod tele se xperia neo V

Mało się znam i chciałbym już najlepiej gotowce .

Lubię dużo bass ale nie jeżeli jest On bez sensu i nie w tempo ..

Może jakieś inne propozycje , nad srh240 się zastanawiałem , d1100 przekraczają mój budżet


Jaka jest przepaść między HD330 i K518 DJ ?

Bassu jest o wiele mniej ?

Jak wypadają te superluxy przy AKG i które z nich byłyby lepsze ?

Pod względem ceny , wielkości i czystości bassu , oraz pozostałej specyfikacji


Może ktoś wie gdzie można byłoby dostać MDR-XB500 ?

I jakieś opinie chętnie bym wysłuchał na ich temat ;>

Link to post
Share on other sites

No to CAL!, SRH240, K618. Te pierwsze najmniej mają basu i grają trochę na jedno kopyto, drugie nie grają Vką w ogóle, a trzecie powinny być ok, ale pod względem niskich najsłabsze ogniwo jakościowo. Z Integrą zagrają, ale Neo V może tylko pogorszyć.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie ma nigdzie w sprzedaży MDR-XB500


Jak już tu jestem , to przy okazji zapytam o wzmacniacze słuchawkowe .

Jak to działa ? Jeżeli do tych k518DJ chciałbym Sobie sprawić wzmacniacz to jaki byłby najlepszy ? w cenie do 50-80zł max

I w jaki sposób ładuję się ten wzmak ? pobiera np. prąd z tele/laptopa , czy jest na baterie ?

Szukałbym mniej więcej przenośnego do kieszeni , czy coś w tym stylu bo nie wiem jak to wygląda i na jakiej zasadzie to działa , ktoś coś poleci ?

Link to post
Share on other sites

Ja polecę MDR-ZX600R lub MDR-V55 te pierwsze dostaniesz już w swoim budżecie a do drugich musiał byś trochę dołożyć, w każdym razie jest to to samo różnią się tylko wyglądem słuchawki maja bardzo dobre jak na te klasę pasmo przenoszenia dzięki czemu otrzymasz Bardzo solidny bass oraz bardzo wyrazistą górę, środek jest na bardzo przyzwoitym poziomie jednak w moim odczuciu trochę przysłaniany przez dół, jednak pisałeś ze na tym najbardziej ci zależy. Nie wiem czy można dostać coś lepszego w tej cenie :) Pozdro

Link to post
Share on other sites

Te drugie mi się podobają . Teraz tylko jaka jest różnica między nimi , a akg k518DJ ?

Które mają lepszy , mocniejszy , czystrzy bass ? I reszta przemawia za którym modelem ?

Proszę o opinie


Znalazła się okazja więc kupiłem Pionki HDJ1000 Podobno bassik w nich bardzo dobry , jak przyjdą to dam znać jak wrażenia ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...