Skocz do zawartości

Telefonik do 1000zł


Recommended Posts

Poszukuje nowego telefonu z .... i tu mój problem bo zastanawiam sie nad androidem a windowsem.
  • mój budżet :1000zł +/- 50zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro
  • nówka czy używka :Nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : co najmniej 4.3 cala
  • preferowany system mobilny :android ale zastanawiam sie nad windows phone
  • do czego będę używać urządzenia :GRY,SMSY,Bateria mnie nie interesuje oby 1 dzien wytrzymał. Znając życie będę godzinke grał, godzinke korzystania z wifi i godzine pisania smsów
  • moje najważniejsze wymagania :Dobry procek i układ graficzny.

    Myślałem nad Xperia SP ale 8gb mnie nie zadowala, ew google nexus 4 ale 16gb są po 1200+ a nie jestem w stanie dołożyć.
    Z windowsów myślałem o samsung ativ S, duży ekran by mi odpowiadał ale jak jest na niego z darmowymi aplikacjami/grami ?
    Nie mam zamiaru płacić za gry na telefon, wystarczy że kupuje na pc i xboxa...
     

 

 

Link to post
Share on other sites

W przypadku Windows Phone 8 - procek i grafika nie mają znaczenia. Nawet tak wymagające gry jak HALO Spartan Assault czy Mirror's Edge płynnie i bez zacięć pracuja na najtańszej Lumii 520.

 

Z taki budzetem można sie pokusić nawet o Lumię 920 - zaś Lumię 820 czy L720 to kupimy i jeszcze zostanie na Etui, słuchawki i pizzę. :)

 

Ja osobiście preferuje Nokia Lumia - mają lepsze wsparcie i są lepiej wykonane niz Samsung Ativ S - ale jeśli bardzo zależy Ci na 4.8 calowym ekranie to Ativ S też będzie dobrym wyborem - to bardzo dobry telefon. Dla mnie 4.5 cala w L920 to aż za dużo a co dopiero 4.8 - ale to moje zdanie. Najlepiej się wybrać do salonu i osobiście "przymierzyć" do obu. Lumie mają sporo dodaatkowych programów, które na Samsungu czy HTC sa platne lub wręcz nie dostępne. Ot darmowa nawigacja offline. No i Lumia robi trochę lepsze zdjęcia i ma lepszy dźwięk.

 

Aplikacje i gry - jest ich bardzo dużo, w zasadzie każdą apke z Androida można zastapić, ja nie zauwazylem żadnych braków. Gry też są darmowe, do tego sporo gier jest tańszych niż na Androidzie oraz bardzo często są promocje, gdzie można "trafić" platną aplikację lub grę za darmo.

 

Wersja droższa czyli Lumię 920 lub tańsza czyli Lumie 820 - w przypadku L820 zmieścicsz się spokojnie i jeszcze zostanie Ci kasa na dobre słuchawki.

 

Moja propozycja to : Lumia 920 to absolutny top jeśli chodzi o jakość wykonania i spasowania - jest porównywalna z iPhone - na dziś jest to jeden z najlepiej wykonanych telefonów. Do tego ma wbudowane Ladowanie Bezprzewodowe (Indukcyjne) - niby bajer  :) ala ja juz po tygodniu nie mogłem się bez tego obejść - tak bardzo ułatwia to zycie :) :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu udął bym się na wycieczkę po komisach, sklepach i stanowiskach GSM w galeriach handlowych - można trafic na okazje i co najwazniejsze się potargować. Sam w ten sposób pomagając znajomym kupiłem z 10 Lumii - i zwykle udawało się w przypadku droższych modeli jak L720, L82 czy L920 zejść z ceną nawet o 100 zł.

 

Z Allegro na szybko trzy propozycje, nowycj mieszczacych sie w Twoim budżecie :

 

Lumia 920 Czarna, nowa  z polskiej dystrybucji - o 5 zł przekracza Twój budżet :) 1055 zł :

http://allegro.pl/polska-nowa-nokia-lumia-920-black-gw24-sklep-i3643646676.html

 

Tutaj mamy Czarną z dystrybucji UK za 1029 z:

http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-920-black-gw-24m-fv-gliwice-i3652320447.html

 

Tu dla odmiany Biala L920 za 1049zł, nówka z polskiej dystrybucji :

http://allegro.pl/nokia-lumia-920-1-white-pl-dyst-32gb-win8-gw24m-i3650334446.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...