Skocz do zawartości

|FPS| Nadchodzące premiery - Co kupić ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

Witam, czas stworzyć ten temat bo premiery Tytanów się zbliżają (zabrakło co prawda Watch Dogs'a czy też GTA V, które będą musiał nadrobić dużo w I kwartale 2014r.)

 

Wracając do tematu - nadchodzą dwa główne FPS'y Call of Duty: Ghosts

http://www.youtube.com/watch?v=tUBcYogq-3M

 

oraz drugi z pośród Tytanów a mianowicie Battlefield 4

http://www.youtube.com/watch?v=7Du4LescsWI

 

I tu właśnie pojawia się duży problem jeśli chodzi o zakup, dla siebie obstawiam następujące propozycje:

a) Battlefield 4 Edycja Premium Box (285zł)

b) Battlefield 4 Pre-Order + Call of Duty: Ghosts Pre-Order (260zł)

c) Battlefield 4 Pre-Order (140zł)

 

Trudno podjąć decyzję, zwłaszcza po Becie BF'a 4,choć w tym przypadku nie powinno się oceniać samej gry (jako całokształt - bo to tylko Beta), dużo rzeczy nie zostało pokazanych, było zabugowanych lub po prostu wyłączonych, co nie zmienia faktu że to bardziej wersja BF'a 3,5 + elementy BC2.Po przegraniu w BF'a 3 (na 2 kontach) łącznie ok 700h, szczerze stwierdzam - wolę Bad Company 2!Nie wspomnę jak bardzo c*** jest dubbing PL, totalna porażka nawet nie będę porównywać z BF 3, zresztą sami zobaczcie ...

 

Jeśli chodzi natomiast o tytułowe "Duchy" to trudno mi w tym temacie coś napisać, ponieważ z serią Call of Duty studia Activision pożegnałem się już w 2009 (2 lata po premierze megahitu Modern Warfare).Od tamtej pory odpaliłem tylko dzieło głównie Treyarch'a - CoD Black Ops, które oceniłbym tak:

-SP 10/10

-MP 3/10

I faktycznie po miesiącu od ukończenia fabuły sprzedałem ten tytuł.Nie miałem również żadnych bieżących opinii, informacji odnośnie CoD 2 czy też 3, bo nikt z moich znajomych w to nie grał, a jednak coś sprawia CoD znów przyciąga.

Tak więc może faktycznie po tych 3/4 latach warto dać jeszcze jedną szansę Acti, czy też kontynuować sprawdzone dzieło EA w Full Pakiecie, a może jeszcze inaczej - zasmakować tych dwóch produkcji jednocześnie ?

 

Co WY polecacie, komu zaufaliście EA czy Acti i co kupicie - czekam na wasze opinie !

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

ja czekam z niecierpliwośćia na BF4, zamowilem wersje w promocji na gry-online (podstawka+chinska nawalnica i pakiet broni). zastanawia mnie czy paczka trafi do mnie w driu premiery bo przeciez pozniej dlugi weekend. co do innych tytułow to czekam na wychodzace w przyszlym roku wiedzmina 3, nowe zombiaki od techlandu i watch dogs.

Link to post
Share on other sites

Bierz CoD'a :) Wydawać prawie 3 stówki za BF 4 Premium to jakieś nieporozumienie, tym bardziej że gdy emocje opadną to cena BF'a spadnie o połowę.

CoD od IW zawsze był lepszy (w mojej ocenie), lepiej mi się grało w MW, MW2 i MW3 niż w BO1 i BO2.

 

Po ostatniej becie BF 4 można mieć spore wątpliwości czy ta gra będzie dopracowana w dniu premiery i podejrzewam że bez kilku patchy się nie obejdzie. Po co się katować w dniu premiery kiedy ani gra, ani serwery nie będą wyrabiać ? Moim zdaniem lepiej poczekać 2-3 miesiące i dopiero wtedy kupić BF4.

 

To jest moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać! :)

 

Pozdro!

Edytowane przez KILLER289
Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie, jednak już w którymś z tematów, została wrzucona lista wszystkich zmian jakie zostały wprowadzone od bety ( oficjalnie nie zapoznałem się z nią jeszcze).Jeśli zaś chodzi o Ghosts to głównym problemem jest dla mnie wielkość map a bardzo lubię grać snajperem, co za tym idzie - te mapy są zbyt małe dla snajperów.

Natomiast co mnie rozwaliło jeśli chodzi o BF'a 4, to polski dubbing, który jest fatalny - nie rozumiem dlaczego zrezygnowano z osób które podkładały głos w trójce, byli sprawdzeni a ponadto wszyscy byli z nich zadowoleni - nikt nie narzekał.

Jeśli w MP dubbing będzie równie fatalny (komendy), no to kaplica. 

Wraz ze zbliżającym się dniem premiery coraz bardziej waham się, który tytuł wybrać. Wycofali wszystkie świetnie zapowiadające się produkcje (GTA V, WD) dzięki którym mógłbym przetrwać te kilka miesięcy do opuszczenia cen BF'a.

@effendi360 w takim razie co według Cb, jest warte uwagi (jeśli chodzi o nadchodzące premiery - listopad) ? Kolejnego AC ani też Batmana nie zamierzam kupować, bo to nie są gry dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że zamówię CoD: Ghosts i BF'a 4 z racji tego że, faktycznie lepiej poczekać na tańsze premium no i warto podać jeszcze raz (oby tylko nie ostatni) dłoń Activision.

Pytanie mam do Was jeszcze jedno, czy ktoś z Was zamawiał kiedyś 2 gry na muve.pl ?

Bo premiera  BF'a 4 jest 31/10 a CoD'a 05/11, kurier jest za darmo ale czy wyślą mi dwa razy paczkę ?Czy może lepiej złożyć dwa osobne zamówienia ?

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Premiera Watch Dogs jest sporo przesunięta... także na to się jeszcze poczeka... Ogółem BF4 może być bardzo dobry pod względem Singla o multi nie wspominając :) Szczerze jak nigdy nie czekałem na Cod'a to Ghost mnie bardzo ciekawi..

Edytowane przez henus7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie mam do Was jeszcze jedno, czy ktoś z Was zamawiał kiedyś 2 gry na muve.pl ? Bo premiera BF'a 4 jest 31/10 a CoD'a 05/11, kurier jest za darmo ale czy wyślą mi dwa razy paczkę ?Czy może lepiej złożyć dwa osobne zamówienia ?

 

Jeżeli są to preordery, Muve ma obowiązek dostarczyć ci grę w dniu premiery (lub wcześniej). Bardzo się tego pilnują i z mojego doświadczenia stawiam lewy palec u nogi kochanki sąsiada mojej ciotki z Radomia, że dostaniesz dwie przesyłki na czas.

Jeżeli jednak wciąż masz obawy, jesteś podejrzliwy, powątpiewający i chuchasz na zimne złóż dwa zamówienia ^^

Link to post
Share on other sites

Tak też zrobiłem, BF'a dostałem w przeddzień premiery (szczerze mówiąc bardzo żałuję że kupiłem tą grę - poszczęściło mi się że nie kupiłem Premium ... i nie chodzi mi tu tylko o to że po 15 min wyp**** mnie z każdego serwera, bo to akurat naprawią).Dzisiaj sprawdzałem maila i nastąpiła zmiana statusu przesyłki, mam nadzieję że do godz. 10:30 mi ją kurier jutro przywiezie  ;)

Co do BF'a nie będę się tu zbytnio rozpisywał, ale pewnie większość z Was zauważyła jak  dużo elementów zostało zapożyczonych z Bad Company 2


Ojjjj... Panowie pojawiają się pierwsze problemy z CoD'em mianowicie nie da się odpalić MP przy 4GB RAM (poje*** ich ?!)

Nie bd leciał dzisiaj do sklepu i kupował RAM ...

Link to post
Share on other sites

 

Ojjjj... Panowie pojawiają się pierwsze problemy z CoD'em mianowicie nie da się odpalić MP przy 4GB RAM (poje*** ich ?!)

Nie bd leciał dzisiaj do sklepu i kupował RAM ...

 

 

Dobrze że nie kupowałem,naprawdę ich pogięło,jak nie problemy z grą to trzeba kupić ram brawo Infinity Ward,wszystkim zależy tylko na sianie.

Link to post
Share on other sites

Szit, będzie trzeba oddać grę... jest może jakaś osoba która już instalowała grę a ma 4BG RAM'u ? Bo u mnie paczka jest od 6h w domu ale jej na wszelki wypadek nie otwieram.

Jak myślicie odblokują tą grę ?

Nie chce używać FIX'a bo dostanę bana, ale co tu dużo mówić - kogoś chyba naprawdę poje*** wydałem 130zł i nawet zagrać nie mogę do jasnego gwinta...


Cyrku ciąg dalszy: http://www.cdaction.pl/news-35628/call-of-duty-ghosts---cyrku-z-pc-towa-wersja-ciag-dalszy-activision-nakazuje-usuniecie-fanowskiego-patcha.html

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...