Skocz do zawartości

|FPS| Nadchodzące premiery - Co kupić ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

No trudno, poświęciłem 150zł i dokupiłem 4GB RAM'u, co daje mi wynik 8GB.Inwestycja na przyszłość jak to ujął mój kumpel ;/


No japie**** no ku*** mac nie działa ani SP (zwiesza się za każdym razem na początku rozgrywki w kosmosie "Przybył nasz transport" a w MP serwery są niedostępne, spróbuj później lub wejdź na stronę www....

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Pisałem daruj sobie...

18 lat a zachowuje się jakby zaczął edukacje w gimnazjum.

Czego się spodziewałeś? Jest masa lepszych FPS'ów, które nie potrzebują machiny marketingowej, ponieważ bronią się grywalnością.

 

BTW Serio dokupiłeś ram z powodu gry? Najnowszy COD nie potrzebuje nawet 4 do płynnego działania, wgrywasz patch i jedziesz. Dałeś się wydymać kolesiom (czytaj idiotom) od Activison.


Kup sobie Humble Bundle za dolara. Za 3 złote dostajesz więcej niż za 130zł.

Link to post
Share on other sites

Dobra Cacek daruj sobie, kolejna osoba do pouczania się znalazła, Święta Trójca ku****, sam podjąłem decyzje, wydałem WŁASNE nie twoje pieniądze, więc nie rozumiem po co wnosisz coś co mnie za przeproszeniem g**** obchodzi, i kompletnie nic nie wnosi do mojego tematu, dobre rady i święte pouczenia zachowaj dla siebie...

Każdy podejmuje własne decyzje, nie zawsze są one prawidłowe, ale każdy ma do nich prawo, bez względu czy one są słuszne czy też nie.

 

Wracając do tematu, ocena Ghost'a w ciągu tych 2 dni z 7.8 do 6.5, no bez jaj... 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...