Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! 

Od pewnego czasu jestem posiadaczem płyty gigabyte ga-970a-ud3 rev 3.0.

Na płycie znajduje się dźwiękówka via vt2021 (nie wiem co im realtek przeszkadzał). 

Czy jest możliwość podłączenia słuchawek (jako słuchawki) na tylni panel? W realteku była taka opcja a w via mogę jedynie ustawić je jako głośnik przedni. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Sztuka ta trudna nie jest i polega Waćpanie na kabla podłączeniu. Jeżeli jednak te szatańskie sztuki najświętszego czarodzieja zawiodą, należy modlić się o pomyślunek i screena panelu dźwiękowej karty wykonać.

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Screen:

W miejscu podświetlonym na żółto mam podłączone słuchawki ( jako front speaker). W gnieździe pomarańczowym głośniki 2.1(też jako front speaker). Co do sensu kombinowania to słuchawki na przednim panelu grają głośniej i lepiej oraz mam dostęp do szeregu opcji dla słuchawek(equalizer itp.).

http://s21.postimg.org/7a1qzxlk3/Przechwytywanie.jpg

Wybaczcie że nie wrzuciłem screena na początku ale myślałem że wypowie się osoba która przeszła kiedyś przez to samo.

 

Pozdrawiam!

 

P.S. iDaft miałeś rację! Sprawdziłem i.... kabel był nie podłączony. Po podłączeniu dalej nie mogę przypisać gniazda jako słuchawki (co za przypadek) więc problem aktualny.

Edytowane przez krychu2007
Link to post
Share on other sites

Słuchawki grają ciszej  niż na panelu przednim i jest mniej basu (grają tylko jak ustawię na front speaker).

Integra wygląda jakby była przygotowana tylko na konfigurację głośnik przedni+center+side speakers. Wcześniej miałem bardzo podobną płytę tylko chipset był realteka i sterowniki były dużo bardziej przejrzyste. 

P.S. Po kliknięciu na zdjęcie ukaże się ono w wyższej rozdzielczości :)

Edytowane przez krychu2007
Link to post
Share on other sites

Wygląda to jak na zmienione EQ po prostu, nie ma mowy przecież o tym, że front ma jakiegoś ampa gratis.

 

Weź sobie zakładkę z Equalizerem (na dole takie suwaki) i podbij 2-3 pierwsze suwaki tak żebyś uzyskał dany efekt. Podaj mi najlepiej cały scr tych ustawień EQ, to coś poradzimy.

 

Te profile to nic innego jak robione korektorem szablony. Do ogarnięcia w 2 min.

Ja w Twoim obrazku nic nie mam, coś mi serwer blokuje.

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...