Skocz do zawartości

Sprzedam gry stare ,ale jare i te całkiem świeże :)


Recommended Posts

Witam :)  Dzisiaj mam na sprzedaż kilkanaście ,gier z typu tych nowszych oraz pare naprawde dobrych klasyków ,a więc zaczynajmy :)  Na początek dwie paczki gier:

 

Zestaw Battlefield 3 Limited Edition (edycja przedpremierowa) + SimCity 5 (bez rzadnych dodatków) Oczywiście poza kontem origin ,potrzebnym do gry dodaje także pudełkowe wersje gier ,wraz ze wszystkimi dodaktkami jakie były zawarte w pudełeczku. Sprzedaje jako pakiet bo są one na jednym koncie i po prostu nie da się tego roździelić i tyle. Za pakiet 140zł :!:

 

Drugi pakiet to także zestaw dwóch gier z serii GTA. GTA IV oraz GTA IV Epizody z Liberty City. Obie gry są z serii Premium Games. Za paczke 60zł :!:

 

Teraz pare innych ciekawych gierek:

 

Battlefield Bad Company 2 według wielu i mnie uważany za najlepszy bf w serii cena 15zł :!:

 

Star Wars Empire At war + dodaket siły korupcji ,zajefajna strategia w czasach gwiezdnych wojen ,bardzo dużo modów (ICW i inne) ,polecam cena 20zł :!:

 

Teraz będą gry z serii kolekcja klasyki oraz extra klasyka (bedą oznaczone KK lub EK)

 

-Just Cause KK

-Twierdza Deluxe + dodatek Excalibur pack KK

-Silent Hunter 3 (najlepszy z serii) KK

-Sid Meier's Pirates KK

-Saga Fallout (pierwsze trzy cześci super jedynka ,dwójka oraz równie dobry Tactics EK

-Heroes III Złota Edycja chyba nietrzeba tego nikomu przedstawiac EK

-TOCA race driver 2 EK

-Soldiers Ludzie Honoru (dobra startegia z niezłym realizmem ;) ) EK

-Full Spectrum Warrior EK

-Transport Giant Złota Edycja z dodatkiem "Na końcu świata" EK

-The Elder Scrolls III Morrowind

 

Teraz pare innych gierek

 

-Joint Task Force

-Theatre Of War Pola zagłady

-Penumbra Czarna Plaga (Dla twardzielu ,którzy nie rozjaśniają monitora :D )

-World War I Battlefields strategia o pierwszej wojnie ;)

-Universe At War Platynowa Edycja

-Kozacy Antologia Platynowa Edycja zawiera pierwsza kozaki europojskie boja,sztuka wojny i powrót na wojne i grubą książeczke ;)

 

A teraz tak :) Pewnie myślicie ,że maxior zapomniał dopisać ceny do tych wszystkich gier ,otóż nie :P

Każda gra kosztuje 7zł ,dwie gry po 6,5zł, trzy po 6zł, a cztery po 5zł za sztukę. Do każdej gry lub paczki należy doliczyć koszty przesyłki według cennika poczty polskiej :)

 

A teraz mam na sprzedaż jeszcze figurke z gry Future Soldier. Ma ona 21cm wysokości i bardzo dobre wykonanie ,bez pudełka (zastępcze) Cena 50zł (do negocjacji jak kupiona zostanie jakaś gra :P )

 

Na koniec zdjęcia gier oraz figury:

 

http://zapodaj.net/40e8fae90a780.jpg.html

http://zapodaj.net/7954b4fe71df6.jpg.html

http://zapodaj.net/d24c17bed491a.jpg.html

http://zapodaj.net/68164ce299ac3.jpg.html

 

Życzę udanych zakupów :)

 

 

Link to post
Share on other sites

To są te słynne gierki za darmo z PGA gdzie ludzie się na łokcie o nie bili :D?

nie to są z mojego zbioru nie PGA :)

 

 

To są te słynne gierki za darmo z PGA gdzie ludzie się na łokcie o nie bili :D?

 

 

Mam rozumieć że gry wymagające aktywacji są zafoliowane?

W sensie?? Żadna gra nie jest nowa tylko używana przeze mnie. Oczywiście można to załatwić przez allegro jakby coś nie pasowało

Wszystkie gry działają ,płyty są w dobrym stanie ,tylko ,że to są używki ,więc moge co najwyżej przesyłke zafoliować :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...