Skocz do zawartości

Tv do 2000zł


Recommended Posts

LG 42LN575S to bardzo fajny TV z zaawansowanymi funkcjami smart TV, jednak nie ma 3D na pokładzie. Natomiast Samsung UE40F6100 jest trochę droższy i jest 3D. Czyli pytanie czy Ci 3D jest potrzebne? Samsung ma teżsmart TV, ael wg mnie LG lepsze. Jeżeli miałbym inne brać pod uwagę to patrzyłbym na LG 42LA6130 (obecnie w promocji, też powinien być w sklepie, jak nie ma to na pewno można go sprowadzić) oraz Samsung UE39F5500.

Link to post
Share on other sites

witam!

 

Nie chciałbym zaśmiecać forum, więc podepnę się pod ten temat.

 

Mam już jeden telewizor podłączony do komputera, więc drugi chciałbym, żeby był podłączony via Wi-Fi.

Czy Samsung UE39F5500 spełni moje oczekiwania? Wymagam tylko podstawowych funkcji VOD + w miare sprawne AllShare (zasięg będzie b. dobry, router za ścianą) które odtworzy z komputera filmy, zdjęcia i muzykę z komputera.

 

Proszę o opinie nt. tego modelu lub innego samsunga w kwocie do 2000zł.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Router pracuje w paśmie 5GHz?

 

Routera jeszcze nie kupiłem, więc może jesteś w stanie mi coś polecic w przedziale cenowym 100-150zł?

Czy 5GHz jest obligatoryjne do sprawnego przesyłania danych między PC a TV? Mam jeszcze pytanie czy prędkość internetu ma tutaj znaczenie? Wiem, że telewizor już do rodziców dotarł, jednak nie miałem jeszcze okazji się z nim zapoznać. Ojciec jedynie podał informację, że i tu cytat "do poprawnego działania treści VOD jest wymagany internet "10 megabajtów". Nie wiem czy chodziło mu o prędkość łącza w megabitach/bajtach czy transfer po Wi-Fi (100mbit).

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Internet szybki mile widziany :). Jeżeli chcesz oglądać treści w rozdzielczości fullhd to musisz mieć dobre łącze internetowe, żeby dawał radę ściągać treści z internetu. Decydujesz się na LG 42La613? 5GHz nie jest wymagane, ale warto mieć jeżeli masz w pobliżu dużo sieci działających w 2,4GHz, a zapewne tak jest bo teraz każdy może WIFować sobie w domu xD. A po co to?... żeby uniknąć zakłuceń. Mogę polecić tp-linka N600, pracuje w obu pasmach.

Link to post
Share on other sites

Też bym stawiał na LG 42" LED 42LN575S. Telewizor ma dobrze wyważone wnętrze w stosunku do konkurencji i pieniędzy jakie trzeba wydać. Za niecałe 2 tysiące dostajemy 42 calowy telewizor fullHD ze standardowymi funkcjami smart + , dla tych co nie interesują się funkcjami 3D.

Edytowane przez Agito.pl
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

Miło czytać takie pozytywne opinie na temat 42LN575S.
zielak891, zdecydowałeś się już na jakiś model? Tak jak koledzy napisali powyżej ten model LG  to jedna z bardziej udanych produkcji w tej klasie. Praktycznie wszystko już zostało powiedziane. Gdybyś jednak chciał jeszcze poczytać 42LN575S zapraszam na stronę http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-42LN575S

Pozdrawiam,
Doradca LG

Link to post
Share on other sites

W Philipsach są dobre głośniki, ja się kiedyś kupując płaski telewzior sparzyłem nie myśląc o dobrej jakości dźwięku. Teraz nauczyłem się na swoich błędach i wybieram telewizory, których dźwięk jest na przyzwoitym poziomie, natomiast najlepszy to własnie w Philipsach, nawet jak kupujesz tańszy TV.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...