Skocz do zawartości

Recommended Posts

dziś idę oglądać tego iPhona i s3 zobaczymy który lepszy:D


noo byłem i szału nie było ale zainteresował mnie jeszcze jeden model jest to samsung note 2 (perełka) jest naprawdę szybki 2 gb ram procesor 4-rdzeniowy duży ekran noooo:D

 

 

co na niego powiecie??


o a note (1) jest jeszcze w grze na rynku smartfonów??

Edytowane przez xdkamilxd
Link to post
Share on other sites

Ja tam się nie bawię w jakieś plastiki, ide jutro po porządny kawałek metalu, w postaci 5s. Iphona 5 jak możesz dołożyć kasy... nie wiem nad czym się zastanawiasz, lecz widać że jesteś jeszcze dzieckiem pod względem charakteru, uparłeś się na jeden kawałek chleba, POZDRO 600

 

przepraszam bardzo trochę szacunku!!!  a może właśnie ty jesteś dzieciakiem ale chcesz się poczuć dorosły CO??

 

a iphone mnie już nie interesuje.

 

 

 

Ja tam się nie bawię w jakieś plastiki, ide jutro po porządny kawałek metalu, w postaci 5s. Iphona 5

 

plastik to ty jesteś i nie mów mi że 5s to pożądny kawałek metalu bo pożądny rodzaj tworzywa użyto w HTC one i np. nexus 4

Link to post
Share on other sites

Nexus 4 to szkło, a HTC One aluminium. Zresztą iPhone'y też są świetnie wykonane, nawet lepiej niż HTC One (szczeliny przy głośnikach, ale i tak jest lepiej niż w Samsungach, w dodatku w niektórych egzemplarzach bywają problemy z anteną).

 

No i co sobie wybrałeś, jakie wrażenia po oglądaniu smartfonów?

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

przepraszam bardzo trochę szacunku!!!  a może właśnie ty jesteś dzieciakiem ale chcesz się poczuć dorosły CO??

 

a iphone mnie już nie interesuje.

 

 

 

 

plastik to ty jesteś i nie mów mi że 5s to pożądny kawałek metalu bo pożądny rodzaj tworzywa użyto w HTC one i np. nexus 4

Ty przyjacielu zajrzyj do słownika, to zacznij od tego, nie mam zamiaru z tobą nawet dyskutować bo jesteś debilem... Idz kup sobie to swoje S3, ja na swoim 5s przynajmniej przez następne 3 lata będę miał możliwość korzystania z najnowszych aplikacji, a ty na tym swoim plasticzku to sobie możesz liczbę π (Pi) Nie kompromituj się już więcej w tym temacie. 

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ty przyjacielu zajrzyj do słownika, to zacznij od tego, nie mam zamiaru z tobą nawet dyskutować bo jesteś debilem... Idz kup sobie to swoje S3, ja na swoim 5s przynajmniej przez następne 3 lata będę miał możliwość korzystania z najnowszych aplikacji, a ty na tym swoim plasticzku to sobie możesz liczbę π (Pi) Nie kompromituj się już więcej w tym temacie. 

 

 

przeszkadzam ci?? to nie czytaj. jeśli nie masz nic do powiedzenia to po co się wcinasz. nie mogę tego zrozumieć ty chcesz chyba tylko pokazać jaki z ciebie kozak.

 

 a tego  5s kup i graj sobie i z 10 lat jakoś mnie to nie rusza i dużo nie obchodzi i daj sobie spokój.

bylem z myślą porównania 2 telefonów iPhona i s3 i z tego wszystkiego znalazłem note 2 (wiem że plastik) bardzo atrakcyjna komórka a iPhone nie zrobił na mnie wrażenia ma swoje plusy i minusy. jakoś mi nie przypadł do gustu ale wygląda interesująco:D a s3 jak s3 trochę plastiku i tak poza tym fajna ale note 2 też fajny nie powiem  a co byś na niego powiedział??

Link to post
Share on other sites

przeszkadzam ci?? to nie czytaj. jeśli nie masz nic do powiedzenia to po co się wcinasz. nie mogę tego zrozumieć ty chcesz chyba tylko pokazać jaki z ciebie kozak.

 

 a tego  5s kup i graj sobie i z 10 lat jakoś mnie to nie rusza i dużo nie obchodzi i daj sobie spokój.

bylem z myślą porównania 2 telefonów iPhona i s3 i z tego wszystkiego znalazłem note 2 (wiem że plastik) bardzo atrakcyjna komórka a iPhone nie zrobił na mnie wrażenia ma swoje plusy i minusy. jakoś mi nie przypadł do gustu ale wygląda interesująco:D a s3 jak s3 trochę plastiku i tak poza tym fajna ale note 2 też fajny nie powiem  a co byś na niego powiedział??

Note 2 kosztuje 1500zł, czyli 300zł ponad twój budżet. A lepsze osiągi w grach będzie miał 4s. Chyba, że chcesz mieć ekran wielkości paletki ping pongowej, którego nie obsłużysz jedną reką to weź se note 2.

Link to post
Share on other sites

Naprawdę można kupić i normalnie sobie wymienić ramkę dookoła SGS4 Mini? Bo w moim SGS3 Mini to właśnie ramka najgorzej wygląda - każdy upadek z nawet niewielkiej wysokości zostawia widoczny ubytek. Plecki po prostu się rysują jak szalone, tego nie widać tak bardzo jak ślady na tej ramce.

Link to post
Share on other sites

powiem tyle, jeżeli chodzi o S4 słyszałem o nim mnóstwo informacji które naprawdę nieprzyjemnie się czyta. Mój kolega posiada s4 od jakiegoś czasu. Jakoś kilka dni po premierze kupił więc jakiś czas już ma, strasznie narzeka ma same problemy a samsung nie chce mu w nich pomóc, są to głównie wady technicznie które są drogie w naprawie, może trefny model, nie wiem, ale ja osobiscie odradzam wszelkie samsungi jeżeli chodzi o telefonu, ale pralki robą fajne można fajnie strerować telefonem, jak już tak naprawdę nie chcesz Ios-a i uparłeś się na coś z androidem kup sobie galaxy nexus. 

Link to post
Share on other sites

Mój SGS4 po paru miesiącach skrzypi, w paru miejscach sie wytarl. No i kasycznie nakładka jesy skopana, zacinanie, zamulanie. Jakość wyknania jest ogólnie słaba. Jak na topowy model to porazka.

 

Przykładowo Nexus 4, LG Optimus G czy Xpera Z będą 10x lepsze niż Szajsung. 

Link to post
Share on other sites

Naprawdę można kupić i normalnie sobie wymienić ramkę dookoła SGS4 Mini? Bo w moim SGS3 Mini to właśnie ramka najgorzej wygląda - każdy upadek z nawet niewielkiej wysokości zostawia widoczny ubytek. Plecki po prostu się rysują jak szalone, tego nie widać tak bardzo jak ślady na tej ramce.

 

jest to nieopłacalny zabieg. do ramki doklejony jest wyświetlacz i szybka ( sam nie odkleisz ). jedynym wyjściem to kupno całości, a starą część możesz sprzedać. jest wielu chętnych na takie używane elementy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...