Skocz do zawartości

Recommended Posts

Popieram zwolenników LG Swift'a G. Nie będzie mulił za miesiąc bo ma lepiej zoptymalizowaną nakładkę aniżeli SGS3. Konfiguracja 4 rdzeni + 2 GB RAM wystarczy do odpalenia nawet najbardziej wymagających tytułów. Z 32 GB około 25 jest dostępne ale to wystarczy. Ja mam +/- 400 piosenek i to zajmuje jakieś 3 GB. Po zainstalowaniu aplikacji typu FB, Skype, wszystkich części Angry Bird's i np. do tego Fifa 14 i tak zostanie Ci około 18 GB miejsca co jest naprawdę sporą ilością. Ekran też ma lepszy - może IPS to nie czerń z AMOLED'a ale wybór między nimi zależy od gustu. Poza tym Swift G jest bardziej stylowy. Szkło po obu stronach jest bardziej eleganckie od śliskiego, łatwo niszczącego się plastiku

Link to post
Share on other sites

Kup sobie tego S3 i przestań marudzić.

 

 

 

jak ci coś nie pasuje to nie czytaj!!

nie wiem muszę się jeszcze zastanowić między s3 a lg

 

a tak swoją drogą czy opłaca się może kupić tańczy telefon np. jakiś do 500zł a za 1-2 wymienić?? czy lepiej droższy np. s4 czy htc one

 

i mieć go na 4-5 lat

Link to post
Share on other sites

a  teraz właśnie oglądam porównanie:

 

 

i wychodzi na to że  między nimi nie ma dużej różnicy w wydajności. trochę tylko lepszy jest lg :(

 

To popatrz sobie na inne filmy na videotestach np. na prównanie SGS3 mini do Windows Phone 8S by HTC (ja dupię ale długa i dziwna nazwa) i zobacz jaka jest rzetelna. Zresztą nie tylko ta ale reszta też jest "prawidłowa" na jakieś 60% (zmienione parametry czy wygadywanie bzdur dt. jakiegoś telefonu). Swift G bije na głowę SGS3. 

 

nie rozumiesz mnie chodziło mi o to by zaproponowali jakieś modele. dobra podali a teraz chcę porównać który będzie najlepszy.

 

 

PS: i tak napiszesz że marudzę ale ok.

 

Po co proponować inne modele skoro tylko Swift G i Nexus 4 liczą się w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Ja mam Szajsunga Galaxy S4 - i jakość wykonania, spasowania oraz prędkośc pracy jest znacznie gorsza niż kosztująca 1/3 Lumia 720. Gorzej, Lumia 520 szybciej od niego działa. Po pierwsze Szajsung ma fatalną nakładkę - jest tak wolna, że aż wstyd, po drugie wykonanie woła o pomstę do nieba. O ile LG, HTC, Sony w topowych modelach sa dobrze wykonane i spasowane to SGS4 przypomina Chńską podróbkę a nie topowy model.

 

Ja na 100% nie wróce do Slowdroida - ale jak musiał bym (czytaj ktoś by mi pistolet do głowy przystawił :) ) wybierać to wybrał bym coś : Nexus 4, LG lub Sony - HTC też jest fajny - ale biorąc pod uwagę stanie na krawędzi bankructwa przez HTC - obawiam sie o wsparcie - Andrut nie ma szybkiego i dobrego wsparcia - a jak mamy kłopoty finansowe to możemy nie mieć go w ogóle I pozostają nieoficjalne i posiadające braki ROM'y. Nexus 4 ma jedną zaletę - czysty, bez nakładkowy Android. Nakładki LG są bardzo "lekkie" i nie zamulaja znacznie telefonu, Sony tez nie ma sie czego wstydzić. Do HTC czuję sentyment, miałem ich telefony od czasów pre Androidowych z Windows Mobile :) i ich nakładka jest wzorem jelsi chodiz o prędkość, funkcjonalność i wygląd - gdyby tylko nie mieli problemów finansowych.

 

Bierz Nexus 4 - czysty Android, dobra jakość wykonania i nie ma nakałdek. I ma wsparcie.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz w takie coś jak "pou" to chyba nie warto.

 

 

nie tylko ale  w to najczęściej ale również w  np. fifa 14 i real racing 3

a tego  lg swift G ma kolega i mówi że się nie spisuję tak jak mówią bo zdarzają się często lagi i przycięcia nawet bez grania w samym menu mówił że wcześniej miał s3 mini i nawet on tak nie lagował jak ten lg to nie wiem może faktycznie wezmę tego nexusa.

 

 

ale ten nexus nie ma wejścia na kartę pamięci i jak myślicie te 16gb  to będzie mało?? czy jednak szukać z 32 gb pamięci

Link to post
Share on other sites

LG TO BADZIEWIE JAKICH MAŁO NA RYNKU !!! MOŻE G2 JEST SPOKO MOŻE.... sam posiadam lg 4x hd i chce go się jak naszybciej pozbyć i nabyć mydelniczkę od samsunga nota 2 lub włąśnie s3 tylko te dwa modele rozważam... LG 4x ładnie wygląda tylko na papierku a w praqktyce to złom bateria 3ma pół dnia no ludzie helooo... 4rdzenie ? mhm a ścina się na przechodzeniu czasem z ekranu na inny ekran lub wychodzeniem z aplikacji za pomocą klawisza home !!! Dobrze Ci radze drogi autorze nie bież LG... a zastanów się nad note 2 i s3 a na tą mydelniczkę są bardzo ładne i praktyczne etui i po sprawie... Dodam jeszcze od siebie że kazdy telefon prócz samsung solid to mydelnicza... tel nie ma służyć do żucania nim w podłogę czy w ściane według mnie tel który kosztuje 800zł w góre to drogi sprzęd na który należy uważać i dbać...

Link to post
Share on other sites

LG TO BADZIEWIE JAKICH MAŁO NA RYNKU !!! MOŻE G2 JEST SPOKO MOŻE.... sam posiadam lg 4x hd i chce go się jak naszybciej pozbyć i nabyć mydelniczkę od samsunga nota 2 lub włąśnie s3 tylko te dwa modele rozważam... LG 4x ładnie wygląda tylko na papierku a w praqktyce to złom bateria 3ma pół dnia no ludzie helooo... 4rdzenie ? mhm a ścina się na przechodzeniu czasem z ekranu na inny ekran lub wychodzeniem z aplikacji za pomocą klawisza home !!! Dobrze Ci radze drogi autorze nie bież LG... a zastanów się nad note 2 i s3 a na tą mydelniczkę są bardzo ładne i praktyczne etui i po sprawie... Dodam jeszcze od siebie że kazdy telefon prócz samsung solid to mydelnicza... tel nie ma służyć do żucania nim w podłogę czy w ściane według mnie tel który kosztuje 800zł w góre to drogi sprzęd na który należy uważać i dbać...

 

 

 

JEST ZNALAZŁ SIĘ ZWOLENNIK kocham cię bracie:D:D:D:D:D

 

teraz będę wybierał między s3 a nexus ale przewaga jest na  korzyść s3 bo wejście na kartę microsd a ten i ten telefon ma 16 gb i s3 można jeszcze rozszerzyć o kolejne 32GB:P

 

http://versus.com/pl/lg-nexus-4-16gb-vs-samsung-galaxy-s3

Link to post
Share on other sites

wiem wiem tylko nexus to nexus  mało kto wie że nexus to LG

No nie wiem czy mało ludzi wie kto wyprodukował nexusa, ale mniejsza. Przeczytałem cały temat i z tego co widzę to pełno ludzi odradza Ci szajsunga, ze względu na lagi. Seria Nexus jest w sumie najlepszą propozycją jeżeli chodzi o androida. Ja miałem kilka telefonów z androidem z różnych marek, wszędzie ten sam rezultat: po kupieniu wszystko ok, po kilku miesiącach widzisz *****iste pokazy slajdów w menu(samsung) lub też ścinki w mało wymagających aplikacjach(szajsung i inne firmy). Dlatego też polecam iPhone'a 4s, z porządnym systemem, nie z jakimś gównem :) Cena ~1340, ale warto. Przykład. Jeżeli budżet wykracza to weź tego Nexusa i ciesz się lagami, bo tego się nie da uniknąć w androidzie.

Edytowane przez KarsonPL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeczytałem cały temacik i wywnioskowałem jedno : Wiem że i tak kupisz S3, jesteś w tym zakochany, ale użytkownik Karson dobrze Ci podpowiedział chcesz mieć dobry telefon do 1200, dołóż stówke i masz iphona który ma najlepszy system na rynku. Powodzenia na graniu na s3 za pół roku w jaką kolwiek gre z "SHIT MARKETU"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie wiem Iphona nie miałem jeszcze w ręku ale ok;) musiał bym go zobaczyć bo tak na zdjęciach to nie jest jakoś specjalnie atrakcyjny. a iphon 4s nie jest to już przeżytek?? nie warto może dołożyć do 5??

 

nie wiem musze zobaczyć parę recenzji to może się przekonam do iphona bo na dzień dzisiejszy omijałem go dużym łukiem:D

Link to post
Share on other sites

nie warto może dołożyć do 5??

 

nie wiem musze zobaczyć parę recenzji to może się przekonam do iphona bo na dzień dzisiejszy omijałem go dużym łukiem:D

Jeżeli masz wystarczający budżet to warto. Może bebechy słabo wyglądają na tle konkurencji, aczkolwiek iOS i wszystkie aplikacje pisane pod ten system są znakomicie zoptymalizowane. Ja osobiście posiadam iPhone'a 5, ale z 4s też miałem duża styczność i mogę go w zupełności polecić, minusem(dla niektórych) jest to, że trzeba mieć konto w iTunes i wypadałoby mieć powiązane te konto z kartą kredytową na jakieś appki. Jeżeli masz kasę na 5, to bierz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...