Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam jaki polecacie telefon z androidem tak do 900-1200zł

 

 

telefon będzie używany do:

 

sms

rozmowy

gry (dużo typu: pou, hill climp itp)

zdjęcia (rzadziej)

 

 

telefon na 2 lata

2-4 rdzeni

przynajmniej 1-2 gb ram

 

pytania:

 

czy samsung galaxy s3 (mini) da  rade przez 2-3 lata z takimi grami??

jeśli nie to jakie polecacie telefony  (samsung, sony)

 

 

ps: s3 ma kolega i nic mu nie zacina (może lekkie czasami) bo mówią że s3 i s4 strasznie zacinają ale co do s3 to nieprawda

Link to post
Share on other sites

Przecież SGS3 Mini laguje nawet przy najprostszych czynnościach już teraz, podobnie ma znajomy z SGS3 (chociaż on nie ma tak źle jak ja). No i nic nie zapowiada żeby się polepszyło - TW jest coraz gorszy i bardziej przymulony. Ktoś na forum był u operatora pobawić się czystym SGS3 Mini i powiedział, że był zaskoczony jak ten telefon lagował. wniosek jest prosty - unikaj Samsunga.

 

Do 1000 zł najlepszą opcją będzie Sony Xperia SP, jest wydajniejsza niż SGS3, ma pojemniejszą baterię, lepiej wykonana oraz ma przydatny pasek diod na spodzie obudowy.

 

Do 1200zł to LG Nexus 4 lub LG Optimus G, bliźniacze smartfony (ten drugi jest nieco lepszy), oba znacznie wydajniejsze od SGS3, mają także lepsze ekrany, znacznie lepiej wykonane. Nexus 4 ma czystego Androida, a Optimus G natomiast znacznie lepszą nakładkę od Samsungowego TW.

Link to post
Share on other sites

a warto dołożyć do s4 mini??


Przecież SGS3 Mini laguje nawet przy najprostszych czynnościach już teraz, podobnie ma znajomy z SGS3 (chociaż on nie ma tak źle jak ja). No i nic nie zapowiada żeby się polepszyło - TW jest coraz gorszy i bardziej przymulony. Ktoś na forum był u operatora pobawić się czystym SGS3 Mini i powiedział, że był zaskoczony jak ten telefon lagował. wniosek jest prosty - unikaj Samsunga.

to nie możliwe a pełna wersja s3??

 

https://www.youtube.com/watch?v=u0t6SmdkIVk

https://www.youtube.com/watch?v=sqre969EMMo

Edytowane przez xdkamilxd
Link to post
Share on other sites

Skoro - jak sam napisałeś, zdjęcia z telefonu nie są priorytetem, to zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę Nexus'a 4. Przy okazji, masz porównanie z S4 mini:
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/samsung-galaxy-s4-mini-test/strona/20733.html

Jak widzisz w większości przypadków Nexus 4 trzyma wydajność takich byków jak chociażby HTC ONE, Xperia Z czy SGS4, ale za 1150 zł. W innych wypadkach nie odstaje od niego w wyraźny sposób. Do tego dochodzi praca na baterii. Brałbym Nexus'a 4.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Oprócz materiałów w Note2 ma słabe spasowanie elementów i Samsungowy AMOLED (niska jasność, korzystanie z niego jest problematyczne). No i ten magiczny TW :D

 

Według mnie nie ma sensu się pchać w Samsungi - ich AMOLED'y oraz TW to jakaś tragedia, ale marketing działa cuda i robi ludziom pranie mózgu, że to wspaniałe wynalazki, bez których nie da się żyć.

Link to post
Share on other sites

Ehh, napisałem, że AMOLED'y Samsunga mają bardzo niską jasność i jest problem z użytkowaniem smartfona na zewnątrz nawet gdy da się maksymalną jasność. Jak brać AMOLED'y to Nokii, ponieważ ich ekrany są po prostu lepsze. A najlepiej to brać IPS, najbezpieczniejsze wyjście.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

A czemu się tak uparłeś na tego Samsunga? Przecież on wydajnościowo jest zauważalnie słabszy niż Xperia SP (1000zł), a Lg Optimus G jest jeszcze mocniejszy (procesor, grafika, pamięć RAM), ma lepszy ekran, jest wykonany z lepszych materiałów, które są lepiej spasowane.

 

Ludzie kupują Samsunga, bo operatorzy go wciskają, a Samsung najwięcej wydaje na reklamy swoich produktów i oszukuje (było o tym kilka razy).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie wiem czemu się uparłem na samsunga miałem go od zawsze. strasznie mi się podoba design s3 i s4  i chyba przez to się na niego uparłem a z drugiej strony to samsung s3 i s4 sprzedał multum i czemu ludzie nawet teraz je kupują?? są przeciwnicy i fanatycy samsunga więc...  lg nie wiem czemu mi nie podchodzi ten optimus g mi się nie podoba. to tak samo jak ja w życiu bym nie chciał żadnego telefonu z serii nokia lumia nie trawię tych telefonów ale ok...

 

ale na youtube jak robią testy tego telefonu to nie wypada on aż tak tragicznie więc...

Link to post
Share on other sites

Samsung dużo kasy wydaje na marketing, zalewa rynek masą podobnych produktów, oszukuje, a wiele osób nie zna się na smartfonach - czego więcej potrzeba do sukcesu? Widziałem już ludzi, którzy mieli SGS4 i ich instalowali takie aplikacje, że nawet SGS2 by je pociągnął.

 

Swoją drogą, o jakich testach mówisz? I którego telefonu? Bo testy sprzed roku przestają być aktualne.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

To że teraz telefon będzie ci działał bez problemów to nie znaczy, że za 3 miesiące też tak będzie. Gry są coraz bardziej wymagające a telefony samsunga du*y nie urywają. Te ich nakładki są o h*j rozbić. Tnie jak żaden telefon. Na twoim miejscu zaufał bym poprzednikom i wybrał albo telefon od LG nexus4 bądz Optimus G. Jeżeli możesz zaczekać to w październiku wychodzi nexus 5. Do tego czasu może dozbierasz albo kupisz za granicą i nie będziesz musiał się martwić o wydajność tego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Co ty się uparłeś na tego Samsunga. On jest gorszy od LG optimus G oraz LG Nexus 4. Sam pisałeś że chcesz mieć telefon na lata żeby gry działały. Na LG będą ci lepiej i bardziej wymagające gry działały dłużej niż na samsungu. Dodatkowo wytrzymałość telefonu do bani a o nakładce nie wspomnę. Czasami potrafi się zawiesić nawet w pierwsze dni uzytkowania. Pomyśl jeszcze dobrze.

 

PS: Sony Xperia SP też jest niczego sobie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie wiem sam od zawsze mam samsunga a jak widziałem s3 to wiedziałem że chcę go mieć nie wiem czemu u mnie w domu od zawsze jest samsung i zawsze telefony dawały rade i nie wiem czemu a SP ale pomiędzy Xperia SP a sgs3 nie ma dużej różnicy:D


Xperia SP jest wydajniejsza niż SGS3, więc nie jest niczego sobie, lecz jest świetnym wyborem do 1000zł :D

 

 

czemu do 1000 zł jak ona kosztuje 1500zł

http://www.mediamarkt.pl/smartfon-sony-xperia-sp-white-silver,id-861532

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...