Skocz do zawartości

Episodes from Liberty City - Grand Theft Auto

W EfLC zagram  

63 użytkowników zagłosowało

1. 1. W EfLC zagram

• na PC
      45
    • na PS3
      1
    • grałem już na XBOX 360
      2
    • nigdy, ponieważ nie interesuje mnie ten dodatek
      5
    • nigdy, ponieważ nie interesuję się serią GTA
      5
    • nigdy, ponieważ nie pozwala mi na to mój sprzęt
      6

Recommended Posts

Mam podobnie jak MiszakKr, gra chodzi płynnie nawet kiedy jest jatka i na ekranie dużo się dzieje a po jakimś czasie zaczyna szarpać i tnie przez dobrą chwilę po czym przestaje. Znów jest ok, a potem za jakiś czas sraczka, i tak na zmianę. Gdybym był pewien, że 4GB ramu załatwi sprawę to pewnie już bym jakiś kupił, ale z powyższych opinii wynika, że 4 GB pamięci nie koniecznie rozwiązują problemy z płynnością animacji. BTW jak sprawdzić wersję gry? Mam zainstalowanego patcha, ale nie wiem do jakiej wersji gra jest połatana. I jeszcze jedno pytanie: czemu na oficjalnej stronie R (http://www.rockstargames.com/downloads# ... tPatches/9) nie ma łatki do EFLC?

Mam podobnie jak MiszakKr, gra chodzi płynnie nawet kiedy jest jatka i na ekranie dużo się dzieje a po jakimś czasie zaczyna szarpać i tnie przez dobrą chwilę po czym przestaje. Znów jest ok, a potem za jakiś czas sraczka, i tak na zmianę. Gdybym był pewien, że 4GB ramu załatwi sprawę to pewnie już bym jakiś kupił, ale z powyższych opinii wynika, że 4 GB pamięci nie koniecznie rozwiązują problemy z płynnością animacji. BTW jak sprawdzić wersję gry? Mam zainstalowanego patcha, ale nie wiem do jakiej wersji gra jest połatana. I jeszcze jedno pytanie: czemu na oficjalnej stronie R (http://www.rockstargames.com/downloads# ... tPatches/9) nie ma łatki do EFLC?

4GB ramu nie zalatwia sprawy. Ja mialem 2.5. Dokupiłem żeby mieć 4 GB i jedynie wzrosla mi ilosc fps. A gra dalej szarpie ; /

@blant: "Ja też miałem 2 GB ramu, gdy zmienilem na 4 gra zaczela o niebo lepiej choidzic ; )" i potem "4GB ramu nie zalatwia sprawy. Ja mialem 2.5. Dokupiłem żeby mieć 4 GB i jedynie wzrosla mi ilosc fps. A gra dalej szarpie ; /" ty masz stary rozdwojenie jaźni czy co?

Co do problemu z szarpaną animacją to chyba znalazłem przyczynę, coś się grzeje na karcie graficznej, ale nie gpu. Jak ustawiam obroty wiatraków ręcznie na 60% to jest ok. i gra chodzi płynnie bez zadyszki. Przegrałem nieco ponad 4h i L&D bardzo mi pasuje, Jasio żyd jest fajną postacią, podobnie jak Niko jest całkiem zdrowo myślącym gościem. Nawet do choppera się przyzwyczaiłem. Wojny gangów i wyścigi z pałkami są relaksacyjną odskocznią od głównej fabuły, tak samo jak kradzieże motocykli na zamówienie. Nie mogę się doczekać kolejnego weekendu, mam nadzieję, że będę miał więcej czasu i przysiądę do tematu porządnie.

Mi GTA IV na 8600GT strasznie szarpało... okazało sie że jedna śrubka mocujaca wentylator się urwała, dokręciłem go porządnie i wszystko było git - to znaczy że często problemem może być przegrzane GPU.

Odgrzewam temat, bo ostatnio jakoś nikt tu nie pisze a uważam, że gra warta jest dłuższej dyskusji.

Wczoraj zrobiłem misję w której Johny z czarnymi braćmi jedzie opchać koks od Elizabeth i w wyniku "drobnego nieporozumienia" rozpoczyna się ucieczka przed policją i ostrzał z tylnego siedzenia ścigacza (scena z benchmarka wbudowanego w grę). No musicie przyznać, że ten fragment jest niezwykle widowiskowy, zwłaszcza że automatyczny shotgun, jakim posługujemy się w tej misji, sieje zniszczenie jak się patrzy. A wybuch stacji benzynowej i spadające helikoptery... no piękny pościg po prostu. Kwintesencja GTA.

Inne przemyślenie, jakie mnie naszło to tytułowy bohater drugiego dodatku w paczce EFLC a mianowicie wesołek (gej?) Tony. Ja wiem, że miała już miejsce dyskusja na ten temat i wyszło na to, że to jedynie przydomek i Tony nie jest gejem, ale w misji z diamentami (tej w której Tony ginie zastrzelony przez nas w pościgu za limuzyną) w przerywniku, na którym oglądają diamenty przed kupnem, Tony i jego kumpel gadają i gestykulują jak rasowe cioty. To jak w końcu jest?

PS. nie żebym miał się obrażać na drugi dodatek, zagram w niego zaraz po L&D.

@blant: "Ja też miałem 2 GB ramu, gdy zmienilem na 4 gra zaczela o niebo lepiej choidzic ; )" i potem "4GB ramu nie zalatwia sprawy. Ja mialem 2.5. Dokupiłem żeby mieć 4 GB i jedynie wzrosla mi ilosc fps. A gra dalej szarpie ; /" ty masz stary rozdwojenie jaźni czy co?

Weż człowieku może lepiej wróć spowrotem do szkoły i zacznij czytać ze zrozumieniem bo widze ze nie umiesz. Gra mi sie wczesniej ciela i szarpalo z braku ramu a teraz sie tnie przez karte graficzna chyba. Tylko nie wiem czemu bo nigdy sie nie cielo nic a tu nagle taki zonk.

Weż człowieku może lepiej wróć spowrotem do szkoły i zacznij czytać ze zrozumieniem bo widze ze nie umiesz. Gra mi sie wczesniej ciela i szarpalo z braku ramu a teraz sie tnie przez karte graficzna chyba. Tylko nie wiem czemu bo nigdy sie nie cielo nic a tu nagle taki zonk.

Wyjeżdżasz o szkole, a piszesz "SPOWROTEM" pisze się (z powrotem) te 95 w twoim nicku to chyba nie pomyłka :D:P

Tony i jego kumpel gadają i gestykulują jak rasowe cioty. To jak w końcu jest?

to jest jego chłopak tak się złożyło że mam ten dodatek i tony po tej misji powiedział do swojego ochroniarza coś w stylu "to nie twój chłopak zginą" a tego chłopaka rozwalasz klebitzem :P:D:P

W San Andreas Cesar mówił do Kendl "thats my boy" o jego... chłopcu na posyłki... więc jest gejem?

Nie, w angielskim jest po prostu taki zwrot.

edit// Player, tak właściwie to przez Ciebie dowiedziałem sie, że zabijemy Tony'iego, nie ładnie, ukrywaj takie fakty.

W San Andreas Cesar mówił do Kendl "thats my boy" o jego... chłopcu na posyłki... więc jest gejem?

Nie, w angielskim jest po prostu taki zwrot.

człowieku boyfriend to oznacza chłopak sexualny nie kłuć się ze mną bo mieszkam w UK i wiem co to oznacza trudno ci się przyznać do pomyłki to masz problem widać że z angielskim masz problemy bo ja dużo zrozumiałem w tej grze

był też urywek filmowy w którym tony mówił że jest jedynym gangsterskim gejem

edit/ a tak pro po to pierwszy dodatek i bohater bardziej mi się podobał gejowskie klimaty to nie dla mnie prawie każdy nosi kolczyk w uchu tony ma różowe cyngle jak dla mnie drugi dodatek to crap na całego no może nie na całego bo fajne misje się zdarzają np rozwalić jacht helikopterem :P)

boyfriend tak, ale nie boy :P

edit// jeszcze nie gram w Tonego, ale i tak widzę wyraźną ironię w tym zdaniu. Jedynym gangsterskim gejem, w sensie, że żaden inny gangster nie ma styczności z taką ilością gejów, czyt. nie prowadzi klubu dla gejów.

Dobra wez sie przymknij troche. Bo to jest forum o Episodes from Liberty City. A nie po to zebys mogl sie klocic... Jak znasz szkole gdzie sa darmowe korepetycje to chetnie sie zapisze ;] O widzisz to moze w twojej szkole tak jest... bo wkoncu masz 19 lat wiec jeszcze chodzisz to technikum ^ ^

Jeśli uważasz, że w twoja wypowiedź w kwestii ramu nie jest wewnętrzne sprzeczna, to być może sam potrzebujesz pomocy w zakresie czytania ze zrozumieniem a właściwie w zakresie jasnego formułowania myśli. Nieważne, kwestie techniczne mam już z głowy i gra chodzi ładnie.

@Michael_17: sory za spoiler, nie chciałem nikomu psuć zabawy z gry. Nie martw się, to tylko mały epizod w L&D, które właśnie przed chwilą skończyłem (tj. fabułę, bo zostało mi jeszcze wiele misji pobocznych). Gra wyraźnie krótsza niż podstawka, ale na równie dobrym poziomie. Dla mnie wypas. Teraz pobawię się w wojny ganów i robótki poboczne a potem TBoGT.

STALKER, to że ktoś zostaje u kogoś na chacie nie znaczy, że uprawia z nim sex. Mój dobry kolega też często u mnie nocuje, pijemy piwo i zagrywamy XBOXa, i co? Homoseksualiści?

STALKER, to że ktoś zostaje u kogoś na chacie nie znaczy, że uprawia z nim sex. Mój dobry kolega też często u mnie nocuje, pijemy piwo i zagrywamy XBOXa, i co? Homoseksualiści?

Dobra, ale o co ty się teraz sprzeczasz nie rozumiem, nie grałeś w ten dodatek to dlaczego wmawiasz komuś kto już grał, że tony nie jest ciotą jak jest.

Zagrasz zobaczysz chyba że kiepsko u ciebie z angielskim :P

@Player1

W tamtej misji nie zabijamy Tonego tylko jego chłopaka.

Druga sprawa skończyłem oba dodatki i muszę przyznać, że bardziej pasują mi optymistyczne klimaty TBoGT (można powiedzieć, że klimat jest podobny do GTA: Vice City). Inna kwestia, że przynajmniej w moim odczuciu misje w TTBoGT są bardziej widowiskowe od tych z TL&D.

No ja za to właśnie TLaD skończyłem. Jestem mile zaskoczony fabułą. Aż nie chce mi się przesiadać z Hexera do Shaftera, ale cóż... w Lostów zagram jeszcze co najmniej raz.

Teraz pora na geja-nie-geja (sam już nie wiem :P ), ale to jutro.

@Player1

W tamtej misji nie zabijamy Tonego tylko jego chłopaka.

Na pewno? Wydaje mi się, że w pościgu zabijamy wszystkich pasażerów limuzyny a potem w radiu (Liberty Rock), mówią o śmierci Tonego. Ale mogę się mylić, część gry przechodziłem "pod wpływem".

Mnie klimat skórzanych kurtek i motocykli pasuje, sam się zdziwiłem, jak szybko przyzwyczaiłem się do bujania chopperem. Jeśli to tego dodamy to co Iggy Pop wyrabia jako DJ w Liberty Rock Radio, to mamy bardzo treściwą kompozycję. Fakt fabuła jest nieco pesymistyczna, ale jak dla mnie to nie jest wada.

Dziś jeszcze pośmigam jako Jonnhy Klebitz, a potem zabieram się za drugi dodatek. Szkoda tylko, że przynajmniej L&D jest przykrótkawe. Nic to, lepsza jakość niż ilość.

Ten Hexer to chyba najpiękniejszy motocykl, jaki kiedykolwiek zagościł w grze komputerowej. Pewnie że inne też nie są złe, ale Hexer jest taki... klasyczny, żadnych bajerów, surowa maszyna.

edit// sądząc po ankiecie PS3 cieszy się u Nas ogromną popularnością ;)

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...