Skocz do zawartości

Episodes from Liberty City - Grand Theft Auto


W EfLC zagram  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W EfLC zagram

    • na PC
      45
    • na PS3
      1
    • grałem już na XBOX 360
      2
    • nigdy, ponieważ nie interesuje mnie ten dodatek
      5
    • nigdy, ponieważ nie interesuję się serią GTA
      5
    • nigdy, ponieważ nie pozwala mi na to mój sprzęt
      6


Recommended Posts

I masz do tego prawo, żeby mówić, że gra ci nie podeszła, że SA było lepsze, czy że pedały nie są twoim zdaniem ok, co nie znaczy, że nie mogą spodobać ci się dodatki, o których tu mowa. Zobacz trailer ze świetną muzą, ja cie nie rozumiem chłopie, jak możesz być obojętny na taki smakołyk. Po prostu palce lizać. Mi podoba się również, a może głównie, otwarty świat, możesz bujać właśnie bez ciśnienia robienie kolejnej misji, tak po prostu dla frajdy jazdy i strzelania się z policją czy latania heli pod mostami. Jak tylko trafi się jakiś wolniejszy okres, może weekend majowy, to z pewnością przysiądę, najpierw do L&D a potem to rzekomo (?) geja Tonego.

Link to post
Share on other sites

oj Stalker... i cała reszta też :hahaha: Co do genezy przydomka "Gay Tony", bo to tylko przydomek - tak naprawdę szef nazywa się Tony Prince. Facet jest królem parkietów Liberty, dokładniej prowadził dwa kluby. Jeden normalny, nazwy oczywiście nie pamiętam, chyba zamknięty z powodu rozprowadzania na jego terenie narkotyków (Lości też mieli tu swój epizodzik), zaś drugi ma w nazwie coś jakoś "Muscle - coś" i jest klubem dla homosexualistów, konkretnie dla gejów. Stąd też wziął się przydomek "Gay Tony".

 

Przy obecnej ciemnocie ludzi (co widać i tutaj - sorry) gdyby jakiś producent zdecydował by się dać na bohatera pierwszoplanowego (czy tez drugo-) geja strzelił by sobie samobója. W sumie tą nazwą też niektórych jak widać odtrącają - nie każdy musi wiedzieć wszystko o świecie i bohaterach przedstawionych.

Link to post
Share on other sites

Przy obecnej ciemnocie ludzi

stereotyp nie ma czegoś takiego jak ciemnota ludzi tylko po prostu każdy chce być fajny i poważany ja mam to gdzieś i piszę według swojego toku myślenia i czy ktoś to uważa za ciemne czy jasne zlewam na to bo taki właśnie jestem i się nie zmienię a czy ktoś to obśmieje czy "ogarnie go pusty śmiech" to naprawdę niech go ogarnia i tyle :hahaha::)
Link to post
Share on other sites

A kojarzycie, że obydwaj bohaterowie dodatków, biker i ochroniarz w kurtce z białymi rękawami, pojawiają się w kilku miejscach w GTA IV. Bardzo fajna rzecz takie przeplatające się i zazębiające wątki. A jeśli dołożymy do tego ciapę Romana to już jest komplet. Oj zapowiada się miodzio.

Link to post
Share on other sites

GTA jest super. Dodatki wydają się być super,szczególnie BOGT bo kojarzy mi się z Vice City :P

 

Szkoda tylko że optymalizacja jest jaka jest :hahaha: Gdyby coś z wymaganiami zrobili, to na pewno bym kupił, teraz nie ma o tym mowy bo nie będę wydawał ponad 150 zł (Podstawka + dodatki) żeby się denerwować że mi haczy w 1024x768 Medium :)

 

No trudno może za rok jak kompa wymienię to będzie w jakiejś Extra klasyce czy czymś podobnym.

Link to post
Share on other sites

@Player - Oczywiście że bohaterów można spotkać w podstawce. Bikera poznajemy u Elizabethy (Portorikanka), próbujemy handlować z nim narkotykami, jednak przeszkadza nam w tym akcja narkotykowego wydziału LCPD, później bikera spotykamy przy okazji handlu diamentami (dla Ray'a), a po za tym to on porwał Romana. Luisa zaś możemy spotkać podczas napadu na bank wraz z rodzinką McReary'ch (ten ziomek, który leży na podłodze), podczas próby sprzedania diamentów Żydom (Luis zabija jubilera), a także przy wymianie córki Ancelottie'go na diamenty.

 

@Khorack - Nie trzeba mieć podstawki! Dwa dodatki w paku "Episodes from Liberty City" to samodzielna gra!

 

@Junior - Na PSP chyba nie bardzo xD

 

@game4you - czekamy na opinie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Moja Opinia.. ;)

 

Gram gram.. wyłączyłem gre, właczam jeszcze raz a tu napis zabym włozył oryginalny dysk :wariat: reinstall...

 

Narazie grałem tylko w pierwszy dodatek, nie wciąga mnie jakoś zabardzo, ale tak czy tak fajnie jest pograć w Liberty City z inną fabułą. Może mnie nie wciąga bo to nie mój klimat (motory itp)

 

Nowe textury wydaja się troche lepsze, szczególnie twarze.

Z wydajnością jest tak samo ja w GTA IV z 6patchem

 

 

edit:

działa.. i jakaś aktualizacja :oops:

Link to post
Share on other sites

Nie będę ukrywał, że kolegom zazdroszczę ^^

 

A czego spodziewacie się w V? Może powrót do przeszłości? Co chcielibyście ujrzeć w następnej części? Ja chętnie wrócił bym do Miami lat 80-tych/90-tych, ale to już było, więc nie ma szans ;) . Z chęcią pograłbym też jako Włoch... prawdziwej Mafii ( :wariat: ) w GTA jeszcze nie było... GTA Soprano xD

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...