Skocz do zawartości

Najprostszy tablet na świecie = 600zł


Recommended Posts

Siema, zaczynam poznawać świat tabletów i chciałbym też sobie taki tablet zamówić. Czytałem dużo tematów co kupić, lecz większość posiada funkcję, które są mi kompletnie nie potrzebne ... A potrzebny mi jest tablet najprostszy z możliwych. Potrzebny mi będzie tylko i wyłącznie do internetu lub filmów. Nie potrzebne są mi jakies 3g i inne duperele bo od tego mam telefon. Cena najlepiej do 600zł. Grunt by tablet był w miare zoptymalizowany by przy przejściach na pulpity się nie przycinał i przy wchodzeniu do menu. 
Wymagania: 
- ekran min. 7" oczywiście pojemnościowy, z dala od oporowych 
- android 4.1 by było troche powiewu świeżości niż 4.0.4

Czekam na propozycje, ponieważ ja się na tabletach nie znam.

Link to post
Share on other sites
Wystrzegaj się jakichkolwiek Samsungów

Dlaczego? Może jakieś argumenty przeciw? Ja tam uważam, że seria Note jest warta swojej ceny (ot choćby z powodu szybkiego procesora, dobrej jakości wyświetlacza z porządnymi kątami widzenia, rysikiem s-pen oraz nakładką producenta)  - co innego seria Tab, która nic rewelacyjnego nie wnosi (choćby porównując TAB 2 10.1 vs Lenovo S6000) a tablet z tej serii nowy nie powinien kosztować więcej niż 1k zł. Oczywiście, to wszystko jest ponad założony przez autora budżet w którym naprawdę dobrym wyborem jest Nexus 7 2012 dla używanych i MemoPad 7 dla nowych tabletów.

Link to post
Share on other sites

Naturalnie mówię o budżecie autora, gdzie może wydać do 600 zł.

Tu zgodzę się z tym, że seria Note jest na dobrym poziomie, no ale jak zauważyłeś, budżet autora na nią nie wystarczy, a w cenie do 600 zł Samsung będzie jednym z najgorszych wyborów, chociażby z tego powodu, że nakładka producenta będzie strasznie "ciążyła" w sprzęcie takiej klasy, a ciężko coś na plus też znaleźć...

Link to post
Share on other sites

 

 

a w cenie do 600 zł Samsung będzie jednym z najgorszych wyborów, chociażby z tego powodu, że nakładka producenta będzie strasznie "ciążyła" w sprzęcie takiej klasy, a ciężko coś na plus też znaleźć...

Odnosząc się do tego wcale autor nie musi wystrzegać się Samsungów - jak trafi na jakąś okazję na Allegro czy na Tablicy to dlaczego nie? Używany Galaxy tab 2 za 600zł to nie jest zła oferta. A nakładka - TouchWiz- wcale nie ciąży tak bardzo, jak Ci się wydaje - jest (moim zdaniem) przyjemna w użytkowaniu i ma wszystko, co potrzebne.

 

Niemniej autor zdecydował się na tablet od Prestigio zatem nasza dyskusja w zakresie innego sprzętu nie ma tu już teraz sensu.

Link to post
Share on other sites

No wlasnie zrezygnowalem jednak z prestigo !! po przeczytaniu tylu opinii stwierdzilem ze nie ma sensu kupywac czegos co zaraz bede musial oddac na gwarancje i siedziec miesiac bez tabletu. Wole kupic cos drozszego a pewniejszego wiec temat ciagle ma sens :) Co do samsunga to od poczatku mojej przygody z androidem siedze na samsungu i nakladka touchwiz mi sie podoba i nic nie mam do niej choc moglaby byc bardziej zoptymalizowana 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...