Skocz do zawartości

Wybór telefonu do 900zł


Recommended Posts

Zapomnij o SII. Nie w tej cenie i z pewnością nie SII Plus, bo to gniot - Samsung drugi raz postanowił zarobić na tym samym modelu, a jest gorszy / słabszy i wypatroszony względem SII na rzecz modułu LTE.
Tak czy inaczej, SII w Polandii to wydatek około 1000 zł (a i tak ciężko go dostać z racji słabej dostępności, całej masy podróbek z Chin na gwarancji serwisowej czy wspomnianego SII Plus, który wyparł poprzednika, by Samsung mógł znów kosić kasę na ludziach, którzy lecą na "Plus" w nazwie i sądzą, że dostają z tego tytułu coś lepszego; lol). W tej cenie można dostać znacznie lepsze telefony, a sam SII powinien kosztować jakieś 750 zł (tylko nie żadna podróba z Chin), a "nowy" SII Plus, to może za 650 zł bym przygarnął.

Pytanie zagadka: musi być Android czy może być np WP?

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Bo jeśli nie koniecznie Android to proponuję telefon jaki mam ja : Nokia  Lumia 720. Pracuje na Windows Phone 8 - szybka, stabilna bardzo płynna. Spokojnie pracuje dwa dni. Do tego ma znakomity aparat, w zasadzie jedynie typowo fotograficzne smartfony są lepsze, przykładowo Samsung Galaxy S 4 robi gorsze zdjęcia. Ma bardzo jasny obiektyw, w gorszych warunkach L720 robi bardzo dobre zdjęcia.

 

Jakośc muzyki jest świetna - Beats Audio HTC się nie umywa, jak kupisz dobre słuchawki to Masz jakosć dźwięku iPod'a. 

Jak dobrze poszukasz to Lumię 720 kupisz za 700 zl a za pozostale 200 zł mozesz kupić dobre słuchawki - np. Nokia Purity by Monster WH-920 - a taki zestawa wspaniale gra. Mam takie słuchawki oraz droższe a-Jays Five. Do tego Lumia 720 występuje w fajnych kolorach - ja mam czarną ale słuchawki WH-920 dostałem od rodziny na prezent i są żółte :) co ciekawe to bardzo fajny odcień. Jesteś dziewczyną więc kolor może mieć dla Ciebie znaczenie - moja znjoma twierdzi, że Lumia w Żółci jest genialna :)

 

Lumia 720 jest też genialnie wykonana, jakośc materialów i spasowanie jest na poziomie iPhone. Nie można się do niczego przyczepić.

Co do przesiadki z Androida : sam się przesiadłem w Sierpniu :) i powiem Ci, ze więcej problemów mi sprawla przesiadka z HTC na Samsunga niż z Androida na Windows Phone 8 - ten system jest bardzo prosty i łatwy. Opanowanie zajmuje bardzo mało czasu. Więc nie musisz się martwić. Do tego jest piekielnie szybki - najdroższe, kosztujące 2500 zł telefony na Androidzie chodza wolniej niż Lumia 720, żadnych zacięć, spowolnień. No i mamy wsparcie do 2016 roku.

 

Do tego z Lumią dostajemy masę darmowych aplikacji jak Nawigacja, czy moja ulubiona Pocztówka* i wiele innych

 

Jeśli nie jesteś przywiązna do Androida, nie chcesz wgrywac ROM'ów - ale poprostu używac telefonu - to powaznie się zastanó nad Lumią 720.

 

* Robisz zdjęcie, wpisujesz w programie adres odbiorcy oraz tekst na pocztówce a program przesyla to do partnera Nokii w Polsce, który drukuje Twoje zdjęcie, z drugiej strony Ywój tekst i adres odbiorcy i wysyla jako zwykłą pocztówkę. Za darmo można wysłac do 5 pocztówek w miesiącu. :) Sprawdziłem i dziala :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Przyzwyczaiłam się do androida, więc chciałabym go :) Telefonu będę używać do słuchania muzyki, rozmów telefonicznych, pisania smsów i robienia zdjęć.
  Android spokojnie się Nada jeśli nie zaśmiecisz go to cała tajemnica. Na Andku zainstalujesz wtyczkę flash i będziesz mogła odtwarzać filmy na stronach internetowych, korzystać z youtube itp.  Ja polecam Samsung Galaxy SII lub Xperia T ,Może ewentualnie Xperia SP. Wszystko zależy jakie marki wolisz ,bo nie którzy są zrażeni do nokii inni do samsunga
Link to post
Share on other sites

Nowe "odświeżane"  :rotfl:  :rotfl: Dla mnie to szczyt glupoty - kupować nowe "odświeżane" telefony, które nie dostają oficjalnych uaktualnień, są wolne, jakość wykonaina jest słaba - jak za podobną cenę można mieć w pełni nowy telefon, szybki, płynny i co najwazniejsze taki, który do 2016 roku bedzie dostawał uaktualnienia. 

 

Dodatkowo padają tu propozycje telefonów z przed 3 czy 4 generacji - tymczasem Lumia 720 miała premierę w Lutym 2013 - zaś Samsung Galaxy S2 miął też premierę w Lutym - tyle, ze 2011 roku :) :) Ja na 100% wolal bym kupić nowy i świerzy model.

 

Problem z Androidem jest taki, że cięzko znaleść coś taniego i dobrego - najczęściej mamy stare modele. To jest duża przewaga Windows Phone 8 - nie wymaga tak potęznych podzespołów. Nawet na kosztujacej 400 zł  lumii 520 działa szybciej niż Android na telefonach za 1000 zł.

 

Ale jeśli się upieramy przy Androidzie to może Sony Xperia T? Galaxy S2 tez jest niezłym wyborem - LG tez mam całkiem fajne telefony.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Bo jeśli nie koniecznie Android to proponuję telefon jaki mam ja : Nokia  Lumia 720. Pracuje na Windows Phone 8 - szybka, stabilna bardzo płynna. Spokojnie pracuje dwa dni. Do tego ma znakomity aparat, w zasadzie jedynie typowo fotograficzne smartfony są lepsze, przykładowo Samsung Galaxy S 4 robi gorsze zdjęcia. Ma bardzo jasny obiektyw, w gorszych warunkach L720 robi bardzo dobre zdjęcia.

 

Jakośc muzyki jest świetna - Beats Audio HTC się nie umywa, jak kupisz dobre słuchawki to Masz jakosć dźwięku iPod'a. 

Jak dobrze poszukasz to Lumię 720 kupisz za 700 zl a za pozostale 200 zł mozesz kupić dobre słuchawki - np. Nokia Purity by Monster WH-920 - a taki zestawa wspaniale gra. Mam takie słuchawki oraz droższe a-Jays Five. Do tego Lumia 720 występuje w fajnych kolorach - ja mam czarną ale słuchawki WH-920 dostałem od rodziny na prezent i są żółte :) co ciekawe to bardzo fajny odcień. Jesteś dziewczyną więc kolor może mieć dla Ciebie znaczenie - moja znjoma twierdzi, że Lumia w Żółci jest genialna :)

 

Lumia 720 jest też genialnie wykonana, jakośc materialów i spasowanie jest na poziomie iPhone. Nie można się do niczego przyczepić.

Co do przesiadki z Androida : sam się przesiadłem w Sierpniu :) i powiem Ci, ze więcej problemów mi sprawla przesiadka z HTC na Samsunga niż z Androida na Windows Phone 8 - ten system jest bardzo prosty i łatwy. Opanowanie zajmuje bardzo mało czasu. Więc nie musisz się martwić. Do tego jest piekielnie szybki - najdroższe, kosztujące 2500 zł telefony na Androidzie chodza wolniej niż Lumia 720, żadnych zacięć, spowolnień. No i mamy wsparcie do 2016 roku.

 

Do tego z Lumią dostajemy masę darmowych aplikacji jak Nawigacja, czy moja ulubiona Pocztówka* i wiele innych

 

Jeśli nie jesteś przywiązna do Androida, nie chcesz wgrywac ROM'ów - ale poprostu używac telefonu - to powaznie się zastanó nad Lumią 720.

 

* Robisz zdjęcie, wpisujesz w programie adres odbiorcy oraz tekst na pocztówce a program przesyla to do partnera Nokii w Polsce, który drukuje Twoje zdjęcie, z drugiej strony Ywój tekst i adres odbiorcy i wysyla jako zwykłą pocztówkę. Za darmo można wysłac do 5 pocztówek w miesiącu. :) Sprawdziłem i dziala :)

 

Za Lumię podziękuję, mój brat ją ma i w ogóle mi się nie podoba. Wolę androida w telefonach ;)

Polecam Samsung galaxy s2 lub Core Co do s2 kupisz do 800zł spokojnie na allegro nowe "odświeżane" Lub co powiesz jeszcze o galaxy trend

Zastanawiałam się nad Samsungiem Galaxy S2, ale nie wiem czy jednak nie kupić HTC Desire HD. 

Link to post
Share on other sites

SGS2 to wydatek 1k zł (nie mówimy o podróbach z Chin i SGSII Plus, bo to inne bajki). Za taką kwotę, lepiej już kupić SGS4 mini - 1,1k zł - lepszy procek, ekran, system, aparat z SGS3, lepsza praca na baterii. Wg mnie, jeszcze 2 miesiące i SGS4 mini będzie wymieniany jako następca SGS2.
Zastanowić się można czy za 1,1zł nie lepiej kupić np. HTC ONE X czy Nexus 4 z racji "lepszych bebechów", ale one nijak mają się do wydajności w Androidzie, który nie korzysta z 4 rdzeni. Do tego nie mają możliwości rozbudowy pamięci, niewymienialną baterię, a Nexus 4 robi gówniane filmy i zdjęcia.

Niestety, w tym przedziale cenowym nie ma jednoznacznego lidera.

Link to post
Share on other sites

Yhym, już wiemy, że potrafisz wejść na allegro i w listach wyboru wejść do zakładki Samsung Galaxy S2. 

Teraz podaj nam link do chociażby jednego NOWEGO SGS2 w cenie 650-750 zł Z POLSKI na 24 miesięcznej gwarancji producenta.

Już Ci mówię że nie znajdziesz, więc skończ pisać pierdoły jak nie wiesz o czym piszesz. Nawet sprawdzić pochodzenia wysyłki nie potrafisz, a fakt że potrafisz wejść na allegro.pl nie robi z Ciebie znawcy tematu.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

W tej cenie szukałbym HTC One S(Z520e) lub Sony Xperie T opartych na procesorze Snapdragon S4,myślę że jest to niebagatelna zaleta tych telefonów ,ponieważ taka specyfikacja zapewnia idealną prędkość działania.

 

Na+ Xperii:

-Większy ekran z wyższą rozdzielczością

-Lepszy aparat

-Slot na karty pamięci

 

Na+ HTC:

-Lepsza jakość wykonania

-Ekran wykonany w lepszej technologii Super Amoled,czyli pełne kąty widzenia i świetna czerń.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...