Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 50 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez iDaft,

Recommended Posts

Ja mam Philips 3590. Co prawda dopiero kilka godzin ale co muszę powiedzieć, to że słuchawki (40 zł) są warte swojej ceny, ale nie są dla każdego. Nie mam narazie czasu na odsłuchy, mogę to zrobić jutro, ale tak na szybko to  zależy  od gatunku jakiego słuchasz.  Mnie nie przekonuję bardzo ostra i piskliwa góra w paru  kawałkach np. rockowych.  Same tipsy niezłej jakości, 3 pary rozmiarów S M L, przewód wydaję się delikatny.  Więcej mogę coś dosrobać jutro, może pobawię się EQ i zobaczę jeszcze raz.

Edytowane przez Hearthland93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tym pułapie nie ma co mówić o przeganianiu modeli pokroju Ne-7, bo to jest duża różnica pomiędzy nimi. Mee niczym się nie wyróżniają, dla mnie nie istnieją doki do muzyki poniżej 150zł i tak samo jest w przypadku Mee. Do obejrzenia w podróży jakiegoś filmu, oglądania YT ok, ale nie do cieszenia się muzyką...

 

Dodatkowo dołożymy Comply i nam się robi cena Alph. :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tym pułapie nie ma co mówić o przeganianiu modeli pokroju Ne-7, bo to jest duża różnica pomiędzy nimi. Mee niczym się nie wyróżniają, dla mnie nie istnieją doki do muzyki poniżej 150zł i tak samo jest w przypadku Mee. Do obejrzenia w podróży jakiegoś filmu, oglądania YT ok, ale nie do cieszenia się muzyką...

 

Dodatkowo dołożymy Comply i nam się robi cena Alph. :P

Zwykłe uprzedzenia imho.

FFilkry22

postaram się przesłuchać kilka gatunków na różnych źródłach i coś napiszę od siebie.

Edytowane przez Hearthland93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym może panasy kupił, bardziej sprawdzona konstrukcja. Jednakże nie przeczę, że filipy są słabe, tylko ich nie słuchałem.

http://forum.mp3store.pl/topic/69485-panasonic-rp-hje120/

i to jest właśnie ten problem, jak ludzie się wypowiadają a nawet na uszach tego nie mieli. ode mnie wszystko w tym temacie. Mam nadzieję że autor będzie zadowolony z zakupu. :zamykamy:

Edytowane przez Hearthland93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...