Skocz do zawartości

Karta graficzna wariuje :)


Recommended Posts

To niekoniecznie karta. Co instalowałeś w czasie tych trzech dni? 

Przypominam, że gdy podaje się specyfikację komputera, należy wymienić zasilacz (model, marka, moc). Wbrew pozorom to jeden z najistotniejszych elementów komputera.

Edytowane przez pawel8209
Link to post
Share on other sites

Otóż od 3 dni gdy cokolwiek włączam byle jaką grę czy BF4 beta czy Hitmana Absolution czy leciwego już minecrafta albo red faction wywala mi błąd 

<><><> HAS STOPPED WORKING !!!

w czym problem ?

karta i spec kompa

ASUS HD 7870 DIRCECT CU II

A8-5600K 

12 GB RAM

W7 ULTIMATE ENG 64 bit

Czy czasem nie masz problemów z DEP czyli funkcją zpobiegania wykonywania danych ? spróbuj tak:

 

 

Prawoklik na Mój komputer> Właściwości > zakładka "Zaawansowane" >Wydajność> Ustawienia > zakładka "Zapobieganie wykonywaniu danych" >zaznacz "Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej"> Dodaj > wybierz program/grę(zaznacz plik exe o ile pamietam) > Zastosuj.

Edytowane przez Marcin.mag
Link to post
Share on other sites

A też może być. DEP powinno zapobiegać uruchamianiu wirusów i innych szkodników, a w rezultacie potrafi blokować gry i niektóre programy. 

Kolega powyżej na pisał jak to wyłączyć, ale tu masz krok po kroku 

http://www.hotfix.pl/zapobieganie-wykonywaniu-danych-wylaczenie-dep-dodawanie-wyjatkow-a288.htm

Link to post
Share on other sites

Spróbuj wyłączyć program antyvirusowy i zobacz czy to przypadkiem on nie miesza

 

odinstaluj i zainstaluj ponownie gry które nie działają

 

jesli dalej nic nie pomaga spróbuj komendę :

sfc /scannow

Potrzebna będzie płyta z systemem który masz zainstalowany ,wkładasz płytę do napędu i wierszu polecenia z uprawnieniami administratora wpisz wyżej wymienioną komendę .Czekaj az instalator przywróci orginalne pliki systemu.

Edytowane przez Marcin.mag
Link to post
Share on other sites

org wszystko 
tylko odzyskiwanie plików + reinstal CRAJZISA


hitman działa i crysis ale rfg nie :(


Hmmm , w ciągu 30 minut udało Ci się odinstalować i zainstalować gry ? i zrobić odzyskiwanie plików systemowych ? coś mi się nie chce wierzyć , jak dla mnie ściemniasz.System oraz gry orginalne czy kupione w sklepie torrent?


Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Odinstaluj red faction , usuń katalogi gry które zostaną po odinstalowaniu (jeśli są jakieś save to zarchiwizuj)  użyj programu ccleaner

 

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

   

lub/i     Auslogics Registry Cleaner    (z tym ostrożnie)  

 

http://www.auslogics.com/en/software/registry-cleaner/   

 

wyczyść rejestr ze śmieci , zainstaluj RF od nowa , może to zadziała.   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...