Skocz do zawartości

Telefon biznesowy do 1000zł


Recommended Posts

Proponuję dołożyć 225 zł do budżetu i brać BlackBerry Q5

 http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/blackberry-q5-test.html

 

http://allegro.pl/nowy-blackberry-q5-bez-locka-gdansk-sklep-kombox-i3601532942.html za 1225 z przesyłką NAJTANIEJ!

 

 za 1280 zł z dostawą w białym kolorze  http://allegro.pl/blackberry-q5-white-bialy-wroc-qwerty-i3598045728.html

 

za 1300 z dostawą w czarnym kolorze http://allegro.pl/blackberry-q5-lodz-sklep-raty-za-1239zl-i3614349817.html

 

Nic innego ciekawszego nie znalazłem....

Link to post
Share on other sites

ArioX'owi chodzi o to, że więcej telefonów by się wtedy nadawało, np. jakaś lumia, ale osobiście sobie tego nie wyobrażam, miałem mini klawiaturkę bt i nie dało się np. iść i pisać, jedynie jakaś połączona z case'm, żeby telefon był z nią połączony.

Edytowane przez filo301
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 720 lub L820 czy "wyższe" modele - można podłączyć klawisze na BlueTooth lub wręcz nosić klawiaturę na przedramieniu :) - ale prawda jest taka, że na klawiaturze ekranowej pisze się tak samo "wygodnie" jak na sprzetowej - zaś jak potrzebujemy wygody to warto kupić na przykąłd coś takiego : http://www.amazon.co.uk/DURAGADGET-Bluetooth-Wireless-Handheld-Keyboard/dp/B00ADQ3RCE

 

Lumia a konkretnie WP8 ma bardzo dobrą integrację z typowo biznesowymi usługami - mamy Push, mamy świetną współpracę z Exchange. Sam mam Lumię 720 podłączoną z Exchange - kalendarz, poczta, kontakty, dokumenty - wszystko to na komputerze w pracy, domu, tablecie z Windows 7 Pro i na smartfonie.

 

Nawet darmowe konto Live połączone z Outlook.com, SkyDrive swietnie działa i moze być "spięte" z Outlookiem z pakietu MS Office. Po tygodniu całkowicie zrezygnowałem z Google, GMail i GoogleDrive - rozwiązania Microsoftu są znacznie lepsze.

Link to post
Share on other sites

Black Berry - z plotek wynika, że Cisco, Google, SAP, Intel, LG i Samsung są zaiteresowani i do nich sie BB zwracało.

 

Na dziś BB to najgorszy wybór. Nei wiadomo jak będzie ze wsparciem.

 

BB miał jedną gigantyczną przewagę - sprawnie, szybko i doskonale dziąłający PushMail i funkcje biznesowe. Do tego oferował "wrażliwym" klientom szyfrowaną i pewną komunikację. Obecnie każdy ma PushMail - a w przypadku Lumii i pozostałych telefonów z Windows Phone 8 mamy doskonała współpracę z różnymi rozwiązaniami. Więc największa zleta BB przestała istnieć.

 

BB przespało dokładnei tak jak Nokia boom na Smartfony - tyle, że Nokia postawiła na Microsoft i obecnie ma świetlaną przysżłość :) a BB podobnie jak HTC ma kłopoty. 

 

Ja osobiście miałem BB i sa to bardzo fajne telefony - ale Lumia na WP8 oferuje to samo plus pewne wsparcie i rozwój, do tego dodatkowe aplikacje jak choćby Nawigacja. Niby nic - a jednak jako osoba pracujaca z telefonem doceniam to, że nie musze kupować AutoMapy czy innego rozwiązania - bo mam je za darmo.

Link to post
Share on other sites

Ravi coś się tak uczepił tych lumi... Autor tematu wyraźnie napisał że nie interesują go dotykowce i chce klawiaturę qwerty. Więc BB będzie dla niego najlepszym telefonikiem. Jest on stworzony do biznesu ma qwerty fajny wyświetlacz możliwośc przeglądania neta poczty dzwoni wysyła sms szybko się notuje poszczególne rzeczy. Dla autora BB to jeden z lepszych wyborów 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

BARTOL48 - mnie uprzedził - czytanie ze zrozumieniem się kłania kolego Wizzy159.

 

Bardzo cięzko będzie znaleść smartfona z klawiaturą fizyczną, który na dodatek będzie szybki, płynny i co najważniejsze będzie rozwojowy. A prawda jest taka, że BlackBerry nie jest rozwojowe - wręcz przeciwnie - jest niszowe i nie zanosi się na to by się to zmieniło w najbliższych latach. 

 

Jesli nam BB Q5 odpowiada i godzimy się z ograniczeniami to OK. Jesli chodzi o działanie BB jest całkiem fajne, jakość tez jest bardzo przyzwoita. 

 

Ale jeśli pogodzimy się z brakiem fizycznej klawiatury to telefon na WP8 może być całkiem fajnym wyborem, zwłaszcza patrząc na zintegrowane usługi oraz współprace z "biznesowymi" funkcjami.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrym biznesowym smartfonem jest Samsung Galaxy Note 2 / 3. Pksiad szereg wbudowanych aplikacji a przede wsztstkim s-pen za pomocą którego można szybko tworzyć wiele rzeczy, nie tylko notaki. Jest szybki i duży - przez co czytelniejsza i latwiejsza obsługa dokimentów oraz przeglądanie internetu. Do tego generowane przez wyświetlacz kolory są jasne i żywe, dobrze nasycone. Niestety jego cena przekracza założony budżet.

Alternatywą jest tu tańszy ale wydajny, dobrze wykonany, o klasycznym desingu LG Optomus G posiadający czterordzeniowego Snapdragona, 2GB pamięci, pięciocalowybwyświetlacz w technologii IPS TFT LCD. Jego cena jest niższa niż polecanego przeze mnie Samsumga.

Kolejnym dobrze wykonanym smartfonem o klasycznym kształcie jest Sony Xperia SP. Jest to smartfon tańszy niż poprzednio wymienione ale bardzo dobry. Cena około 1000zł w zależności od sklepu. Moim zdaniem warto.

Link to post
Share on other sites

Lumia 720 lub L820 czy "wyższe" modele - można podłączyć klawisze na BlueTooth lub wręcz nosić klawiaturę na przedramieniu :) - ale prawda jest taka, że na klawiaturze ekranowej pisze się tak samo "wygodnie" jak na sprzetowej - zaś jak potrzebujemy wygody to warto kupić na przykąłd coś takiego : http://www.amazon.co.uk/DURAGADGET-Bluetooth-Wireless-Handheld-Keyboard/dp/B00ADQ3RCE

 

Lumia a konkretnie WP8 ma bardzo dobrą integrację z typowo biznesowymi usługami - mamy Push, mamy świetną współpracę z Exchange. Sam mam Lumię 720 podłączoną z Exchange - kalendarz, poczta, kontakty, dokumenty - wszystko to na komputerze w pracy, domu, tablecie z Windows 7 Pro i na smartfonie.

 

Nawet darmowe konto Live połączone z Outlook.com, SkyDrive swietnie działa i moze być "spięte" z Outlookiem z pakietu MS Office. Po tygodniu całkowicie zrezygnowałem z Google, GMail i GoogleDrive - rozwiązania Microsoftu są znacznie lepsze.

Miałem tą klawiaturę, w domu, gdzie telefon można było o coś oprzeć dało się w miarę wygodnie grać na emulatorach, ale pisanie nie było zbyt wygodne, wolę ekranową ;) natomiast idąc korzystanie z niej jest praktycznie niemożliwe. Androidy też świetnie współpracują z w/w, mając miui zdjęcia, sms'y oraz cała reszta może się automatycznie synchronizować z kontem xiaomi. Miui ma pewnien ogromny plus(nie wiem jak lumie) można zlokalizować smartfona ze strony xiaomi, wyczyścić z danych lub włączyć alarm dźwiękowy, żeby wyłączyć tą funkcję trzeba podać hasło.

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...