Skocz do zawartości

GTA IV: Jak wejść do multi przez Live???


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez passat,

Recommended Posts

Witam was i wiem że temat bardzo stary ale zadam go i tak :)

 

Chodzi o to że jakoś nigdy nie mogłem wbić na multiplayera w GTA IV. Albo to Live coś się pieprzył albo jeszcze milion innych... Więc całkowicie wywaliłem gta i od nowa je zainstalowałem. Teraz mi chodzi tylko o rozrywkę sieciową więc singiel nie wchodzi narazie w grę :) To tak: jakie mają być patche (możecie dawać linki) i czy kolejnośc ma coś do znaczenia?

Następne: Ostatnio jak próbowałem podziałać sam to aktualizowała się usługa Live i potem przez Liva chyba gra. Zmieniło mi całkowicie Social Cluba i nie mogłem się zalogować...

Więc albo jestem pechowcem do sprzętów albo jestem idiotą :) Jak możecie to pomóżcie.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Akurat tyle sam wiem... chodzi mi o to jakie i w jakiej kolejności patche mają być itp.


I teraz będę pisał "na żywo".

 

Zrobiłem nowe konto w R* Social Clubie...


Dołączam na nowo do Xbox Live... Izaraz się zacznie :)


A teraz najlepsze... Usługa Live wykryła dostępną aktualizacje tej gry.    No i się aktualizuje...


Teraz jakieś aktualizowanie programu Grand Theft Auto IV... normalnie w instalatorze


Teraz się mnie pyta po angielsku "do you want to completely remove the selected application and all of its features?"

Zaznaczyć yes czy no??/


Zaznaczam yes...


Usunęło mi to Social Cluba...


I teraz takie coś... http://img837.imageshack.us/img837/8776/em00.png


Ok sam sobie wkońcu poradziłem sory za spam :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...