Skocz do zawartości

Zakup konsoli ps3


Recommended Posts

Wiatm.

Może to dziwnie zabrzmi, ale mam chęć zakupy nowej konsoli na "święta" (wiem, że do świąt jeszcze dwa miechy). Mam na uwadze zestawik.

Konsola:

http://allegro.pl/konsola-ps3-playstation-3-500gb-gta-v-hdmi-i3615456282.html

TV:

http://allegro.pl/monitor-led-23-full-hd-tuner-tv-mpeg-4-i3611764820.html

 

I teraz moje pytanko, czy PS3 bedzie działało np. na tego typu telewizorze??? Ja mam mały pokój i dużego tv nie mam zamiaru kupować, Myślałem pomiędzy 19 a 22 cale.

Czy możne mi ktoś doradzić z tym TV pod konsole( oczywiście telewizor teraz chce kupic a konsola na święta)

Z góry dziękuje za pomoc :D

Link to post
Share on other sites

No ale moj kolega musiał jeszcze ściągać 18 GB i dlatego chcę z większym dyskiem, nie musi byc to 500GB może byćnawet 120GB.

Ale czy taki monitor jak dałem powyżej lub jakiś tv bedzie odpowiedni do PS3????


Po zatym bedę może gry ściągał, zamisat je kupować. Ale GTA to coś świętego i wole kupić


Tak samo będzie z BF4 bo na moim sprzęciku komputerowym nie zadziała ta gierka...

Edytowane przez 11211
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Po zatym bedę może gry ściągał, zamisat je kupować.

 

Nie rozumiem ? %-)

 

Mam na uwadze zestawik. Konsola: http://allegro.pl/ko...3615456282.html

 

Sprzedam Ci taki sam zestaw taniej jak chcesz. ;)

 

I teraz moje pytanko, czy PS3 bedzie działało np. na tego typu telewizorze???

 

Ps3 działa na TV każdego typu. Kwestia tylko podłączenia (kabla).

 

Czy możne mi ktoś doradzić z tym TV pod konsole

 

Im większy, tym lepszy. Proste. Podaj budżet i odległość w jakiej siedzisz od ekranu.

Link to post
Share on other sites
Nie na tym sprzęcie kolego ;>

Złamano wszystkie konsole PS3 poczytaj sobie o Cobra ODE lub 3K3Y, dodatkowo na chwile obecną jest nie wykrywalny,ale cena jest wysoka i trudno jest to zakupić (dużo chętnych, mało sprzętu). Ale chyba lepiej jest zakupić PS+ i mieć parę gier na miesiąc i nie mieć strachu przed zbanowaniem konsoli (200zł za 1 rok abonamentu i do tego 3-5 gier co miesiąc ;) ).A co do GTA5 lepiej kupić używkę (zawsze 4-5 dych w kieszeni więcej)

 

 

Ps3 działa na TV każdego typu. Kwestia tylko podłączenia (kabla).

Tu się nie zgodzę mojemu znajomemu konsola załatwiła telewizor plazmowy. LCD/LED działają wyśmienicie ale muszą mieć małego input Lag

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

 

 

To jakiś odosobniony przypadek albo ten tv sprzed 10 lat.

3-4 lata temu był kupowany ale nie ważne do jakiego sklepu nie pójdziesz odradzają plazmę do grania m.in. z tego powodu co podałem powyżej. Możliwe że trafiła ci się bardzo dobrą sztuka lub miał on po prostu pecha nie wiadomo.

 

PS. Może wrócimy do głównego tematu bo zaraz Admin nas zbanuje

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szerzysz herezje. Nowe plazmy nie wypalają się tak. Nie raz zostawiam pulpit włączony na kilkadziesiąt minut i te "duszki" bardzo szybko znikają. Bana zaraz dostaniesz Ty. Za herezje. ;P Imput lag plazmy właśnie idealnie nadaje się do grania. Jak sam szukałem TV to na forach takich jak OC net, pierwsze co do grania doradzano plazmę więc nie wypisuj bzdur. Może i Twój kolega trafił na wadliwy model ale nie jest to regułą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...