Skocz do zawartości

Bo cisza jest najważniejsza.


Recommended Posts

Buda z chlodzeniem dalaby dobry efekt chlodząc i troche wyciszając całóść. Jestes zdecydowany juz na jakas bude? ANtec 300 by wyciszyl dobrze ale wtedy na chlodzenie wiele nie zostaje :Pchyba,ze dozbierasz te 70zł to moze by sie udalo performe dostać ^^

W esc to razem by wyszło 359zł. Mozna ew. kupic tansza bude, np. Gladius 600, ale to wydjzie taniej o 20-25zł (z oknem lub bez :D ).

 

Edit: Dalej pozostaje przy opcji buda z coolerem. Venator + spartan albo fortis powinien byc spoko :)

Link to post
Share on other sites

Zacytuje Ci slowa jednego z wlascicieli z tego forum :) mam nadzieje, ze sie nie obrazi :D

 

Jak dla mnie Antek ma trzy podstawowe zalety nad Gladiusem:

1) wygląd - bardziej mi się podoba przedni panel

2) jakość wykonania - Antec jest z grubszej blachy, nie przenosi wibracji i jest bardzo dobrze zrobiony.

3) wydajność - mimo wszystko wydaje mi się, że Antec jest tutaj lepszy. Nie ma chyba configu, któremu nie dałby rady

 

Gladius za to ma inne niepodważalne zalety:

1) czarne wnętrze...

2) lepsza możliwość pochowania kabli (niby taka sama, ale po prostu w Gladiusie ich nie będzie tak widać)

3) okno

 

Więcej rzeczy do głowy mi nie przychodzi. Twoja decyzja, musisz wybrać na czym Ci bardziej zależy Ja sam chyba bym teraz wybrał Gladiusa dla czarnego wnętrza i okna. Ale i tak najbardziej bym chciał Antka 300 w wersji Black Window

Link to post
Share on other sites

1. buda i chlodzenie

2. zasilacz ( jakby to nie bylo cichszych , mocniejszych, sprawniejszych , stabilniejszych - znowu jakas mania na ocz? przy cenie 240 zl to niczym sie niewyroznia) pro82-385 za 260 seasonic-400 za 150 a wszystko w jednym kamariki za 230. 033A na wentylatorze i to ma wogole byc super cichy zasilacz? stosunkowo slabe linie wogole co to jest? odpinane kable i to caly jego"urok" tylko po co komu te przypinane kable skoro zadnej wielkiej rozbudowy i tak nie pociagnie

3. dysk

Link to post
Share on other sites

SilentiumPC Fortis HE1225 :D

A właśnie Hookie, jak tam się sprawuje ? Dobrze trzyma temperaturki? Cichy jest ?

No i czy te 2 chłodzenia zmieszczą się w Gladiusie?

 

Edit: kowadipapo TX3 to ja nie chce bo to shit. Z performą nigdy nie miałem do czynienia... a jeżeli nie będę miał kasy na Fortisa to wezmę chyba właśnie Spartana...

Link to post
Share on other sites

Pisałem że koło 100 zł, a proponowaniu tu TX3 to już naprawdę bieda. A powiem Ci że Fortis jest w esc.pl tańszy od Performy o całe 5 zł :D

I nie Maksym tylko Hookie !

Poza tym już zdecydowałem że biorę Fortisa jak starczy mi kasy, a jak nie to Spartana...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...