Skocz do zawartości

Nowa karta graf. do Battlefield 4.


Recommended Posts

Problem też w tym że dice wydając kolejne patche podnosi wymagania dla pc - jak wydając poprawki można podnosić wymagania skoro najnowsza poprawka w becie bf4 upłynniła rozgrywkę.

Niestety tak jest z każdym patchem , gra się coraz gorzej i nie jest tylko moje zdanie , chodzi o to że kopią optymalizację, tym samym podnosząc poprzeczkę dla podzespołów , sami zresztą przyznają że mają z tym problem.  , choć fakt że może trochę źle to ująłem.Beta to inna bajka , zmiejszyli narzut na procesor + parę innych rzeczy  i dlatego gra się lepiej.

Edytowane przez Marcin.mag
Link to post
Share on other sites

Wątpie czy HD3870/8800GT podołają po tych wszystkich patchach. Oczywiście, jeżeli mowa o absolutnym minimum, pewnie w grafice 800x600 i przy wypoconych 30 FPS to może da radę. W singlu, rzecz jasna. Miałem HD3870 i ledwie dawała radę Far Cry 2 na średnich częściowo wysokich w DX9 na 1680x1050 (ustawienia własne)

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o to, ze z każda optymalizacja gra sie chyba lepiej, gra chodzi płynniej, a nie odwrotnie.

Tak powinno być ale w przypadku Dice tak nie jest , bywało że w jeden dzień  miałeś np 70 fps , a drugiego dnia na tym samym serwerze i mapie miałeś 40/50 fps + lagi , i nie wiadomo było o co chodzi .A potem się okazywało że  w nocy wyszła łata serwerowa i coś sknociła.O punkbusterze i współdziałaniu z grą nawet nie wspomnę (szczególnie na początku mieli z tym wielki problem).I tak powolutku wprowadzając kolejne nowe/dodatkowe mapy do gry które były coraz większe i bardziej zasobożerne zwiększali wymagania dla podzespołów pc.Dodatkowo dochodzi optymalizacja poszczególnych broni w grze np. M16A3 , kto gra w bf3 to wie o co chodzi.Co nie zmienia faktu że gra jest zaje  :D ta.Sam mam 690 godzin gry i jak tylko czas pozwala to 1 , 2 rundki zawsze się zrobi.Teraz już praktycznie gra się ustabilizowała bo od dłuzszego czasu już jej nie wspierają , choć głośno o tym nie mówią (nowych dlc nie licze bo w nich żadnych poprawek nie ma , o ile wiem).

Edytowane przez Marcin.mag
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...