Skocz do zawartości

Funkcjonalna obudowa do 300 zł pod duży cooler


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Vibra,

Recommended Posts

Opcje są 2 - bierzesz Core 3000, albo dorzucasz do ARC R2 - innych nie ma co rozpatrywać. 

 

No, ale jest problem tak jak napisałem i nie ma tej obudowy na stanie, a zależy mi na zakupie w jednym sklepie, ze względu na rozliczenia i montaż podzespołów. I co najważniejsze odbiór osobisty.

Edytowane przez Vibra
Link to post
Share on other sites

Kwota to ok 2100 zł i wliczone w kwotę są następujące rzeczy:
 

I5-4670K
MSI Z87-G43
Thermalright HR-02 - Macho
DVD -/+ R/RW
Seagate 1TB

I obecnie kwota wynosi 1753 zł, czyli mam 350 zł na obudowę. Myślę, że to spore pole manewru, nawet jeśli odpadł z wyścigu ARC R2.

Edytowane przez Vibra
Link to post
Share on other sites

T.luk myślę, że te 2 tematy zalinkowane dobitnie to wyjaśniają. Chodzi o bardzo delikatny plastik, na froncie w sensie otarć.

Wybacz ale ową podatność na zarysowania włóż sobie w swoje marketingowe bajki  :D Mało tego, jak dobrze kojarzę to właśnie obudowy Corsair i Lian Li ze szczotkowanym aluminium są bardziej podatne na wszelakie zarysowania co potwierdził nawet gtxxor  :D Rozumiem zatem, że od teraz przy obudowach Corsair także będziesz informował o podatności na zarysowania szczotkowanego aluminium? ;)

Link to post
Share on other sites

Wybacz ale ową podatność na zarysowania włóż sobie w swoje marketingowe bajki  :D

Mam tą obudowę także sam mogę to potwierdzić.

http://forum.benchmark.pl/topic/102857-fractal-r4-window-vs-fractal-arc-midi-r2-fractal-xl-r2-vs-corsair-obsidian-750d/

 

Żałosne jest twoje zachowanie na tym forum.

Edytowane przez omar2033
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@t.luk

Nie ma co na siłę bronić frontu Fractala. Producent chciał zaoszczędził i dał plamę. Odstaje front od reszty obudowy i taka jest prawda. Jest słabej jakości i porównując go do szczotkowanego aluminium to dzień do nocy. Mimo wszystko jako posiadać R4 szczerze ją polecam i powtórnie również bym ją kupił. Obudowy idealnej nie ma, a drzwiczki można łatwo okleić i po problemie. Tak samo jak można wymienić terkoczące fabryczne wentylatorki Fractal Silent Series R2 jeśli ktoś chociaż trochę patrzy na głośność wentylatorków. Są to drogie wentylatorki, więc po sprzedaży kasa jest na zakup innych, a warto to zrobić, bo ja jeszcze z tak głośnymi łożyskami nie miałem do czynienia.

Link to post
Share on other sites

Gelida możesz kupic w morele - wystarczy ze napiszesz zeby odezwali się do Angeli. Oni współpracują.

 

O tym nie wiedziałem. Spróbuje w ten sposób się porozumieć, ze sklepem też.

 

Szkoda Ci 15 zł na przesyłke? :P Poza tym gelid jest 100zł tanszy od R2

 

Nie szkoda, ale zależy mi na zakupie w jednym sklepie. W jednym z poprzednich postów wyjaśniłem dlaczego tak muszę uczynić.

Link to post
Share on other sites

Mam tą obudowę także sam mogę to potwierdzić.

http://forum.benchmark.pl/topic/102857-fractal-r4-window-vs-fractal-arc-midi-r2-fractal-xl-r2-vs-corsair-obsidian-750d/

 

Żałosne jest twoje zachowanie na tym forum.

Wybacz ale częściej to Ty zachowujesz się żałośnie bo za wszelką cenę próbujesz wyolbrzymiać jakiekolwiek problemy, które dotyczą marek innych niż Zalman lub Corsair...Sorry ale daruj sobie więc swój punkt widzenia, skoro wszyscy widzą że nie jest on obiektywny...

Link to post
Share on other sites

Ludzie na ogół starają się gloryfikować własne wybory - produkty, na które się zdecydowali. Ja nie jaram się wszystkim co kupię.

Potrafię dostrzec wady i zalety. Opisałem to co mi przeszkadza w wykonaniu Define XL R2. Nie piszę o usterkach wynikających z procesu produkcyjnego tylko o materiale z jakiego wykonany jest front. Oczywiście, że są to moje subiektywne odczucia. Tak samo jak odczucia użytkownika AndreoKomp i użytkownika uppersilesian. Mamy do tego prawo jako posiadacze tej obudowy.   

 
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Powiedzcie mi tylko jeszcze w czym oprócz ceny i tego, że ma mniej o jeden wentylator ten Gelid Darkforce jest lepszy od Fractala R2 ?


Dobra w sumie już temat do zamknięcia. Wszystko kilka minut temu zamówiłem wraz z obudową Fractal Design Arc Midi R2. Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc i udzielanie się w temacie. Nawet nie wiecie jak wnikliwie rozpatrywałem za i przeciw dzięki wam.
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...