Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne przeznaczone do gier i muzyki za max. 250 zł


Recommended Posts

Witam,potrzebuję słuchawek do gier oraz muzyki,z naciskiem na gry. Mój budżet wynosi około 250 zł ale jakby znalazło się coś dobrego to mogę dopłacić. Dodam też że nosze okulary ,więc słuchawki zamknięte raczej odpadają.Jeśli chodzi o muzykę to głównie słucham hard rocka/heavy metalu a karta dźwiękowa niestety integra,ale mogę coś do słuchawek potem dokupić 

Edytowane przez Mroz3k
Link to post
Share on other sites

Witaj,

Do 250zł kupi się już porządne słuchawki na start, a mówię tu chociażby o Shure 240, Superlux HD681, HD330, CAL wykluczam ze względu na muzykę i inne czynniki, które musiałbym długo tłumaczyć. Shure mają z tej trójki najlepszą średnicę, niskie tony schodzą bardzo nisko, góry jest mało, ale pojawia się tam gdzie trzeba. Superluxy grają mniej więcej podobnie, najbardziej daje znać o sobie góra, są dynamiczne i mają fajną separacje. Co do napędzenia, to SRH240 spokojnie uciągnie Integra, zmiana źródła mało daje (jedynie ma tu sens jeżeli porównujemy ciepły ampli z analitycznym), Superluxy też powinny sobie jakoś poradzić, choć HD330 wymagają trochę więcej.

 

Okulary nie wykluczają konstrukcji, ponieważ sam posiadam 3 zamknięte modele i grube oprawki, nie czuję dyskomfortu.

Link to post
Share on other sites

integra na pewno nie jest odpowiednim źródłem do 681, jeśli ktoś tak twierdzi, to albo jest mało wymagający, nie słyszał ich na klasowym układzie, albo nie wiem co. Zgodzę się ze 681, aby jako tako grały nie potrzebują cudów, ale żeby z nich wszystko wskrzesić, to trzeba trochę wydać(+700zł), a co najtrudniejsze umiejętnie dopasować, wówczas się odwdzięczą.Musiałby się określić ile byłby wstanie wydać na DAC w przyszłości polecam odczekanie i słuchanie na integrze i konieczne kupno czegoś dobrego.

Link to post
Share on other sites

Ja od kilku lat jade na sluchawkach Creative Aurava Live! + od jakiegos czasu zalmana zm-mic1 (polecili mi go forumowicze). Muzyka super, gry super -jedynie po kilku godzinach uzytkowania uszy pieka/szczypia. Nie wiem, czy to przez zle spasowanie z uszami czy co :) Po odciagnieciu ich na kilka minut jest ogromna ulga...

Link to post
Share on other sites

 

 

integra na pewno nie jest odpowiednim źródłem do 681, jeśli ktoś tak twierdzi, to albo jest mało wymagający, nie słyszał ich na klasowym układzie, albo nie wiem co. Zgodzę się ze 681, aby jako tako grały nie potrzebują cudów, ale żeby z nich wszystko wskrzesić, to trzeba trochę wydać(+700zł), a co najtrudniejsze umiejętnie dopasować, wówczas się odwdzięczą.Musiałby się określić ile byłby wstanie wydać na DAC w przyszłości polecam odczekanie i słuchanie na integrze i konieczne kupno czegoś dobrego.

Widocznie mamy różne zdania. Na lapku Asusa (jakiś nowy model, cały aluminiowy, w cenie wypasionego Macbooka Pro) z integrą dało się normalnie słuchać, nie odczułem degradacji tonów niskich, sceny czy separacji instrumentów. 

 

Za 700zł to możemy wypas DACa kupić, ba. FiiO X3, który K550 uciągnie na lajcie. Dodatkowo za podobną cenę mamy masę używanych wzmaków stacjonarnych, co i K601 wysterują. :)

@UP:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...