Skocz do zawartości

HP Pavilion dv6t-2100


Recommended Posts

Proszę o wycenę mojego laptopa ;).

Model: HP Pavilion dv6t-2100; nie mogłem wygooglować żadnego opisu tego modelu

Procesor: http://ark.intel.com/products/47663/Intel-Core-i3-330M-Processor-3M-Cache-2_13-GHz?q=Intel%20Core%20i3-330M I tu mnie dziwi jedna rzecz. Na stronie jest podane, że ma dwa rdzenie. Natomiast w menadżerze systemu pokazuje mi [model tego procka (ten sam] 2.13GHz x4

RAM: 3gb

Grafika: Zintegrowana - Intel HD Graphics

Nazwa płyty głównej:    Hewlett-Packard HP Pavilion dv6 Notebook PC

Monitor    LG Philips LP156WH2-TLQA  [15.6" LCD]

Karta dźwiękowa:    Intel Ibex Peak HDMI @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [b-2]

 

1x eSATA

3x USB 2.0

1x HDMI

1x ethernet

1x zwykłe wejscie na monitor lcd (nie pamiętam jak się nazywa, taki niebieski trapez)

3x jack (micro/audio/audio)

 

Uszkodzona klawiatura - nie działa (wystarczy wymienić) - koszt 50zł

Obudowa matrycy (w prawym górnym rogu złamany zatrzask) - koszt 20zł

Zepsuty DVD-ROM  - koszt 30zł

Touchpad (srebrna powloka zrysowana i jest po środku czarna plama) - koszt wymiany 30zł

I to by było na tyle. Proszę o wycenę :)

 

Link to post
Share on other sites

Tam w opisie na stronie intela masz podaną liczbę rdzeni - 2, a zaraz pod spodem liczbę wątków - 4 (to właśnie je pokazuje menadżer zadań). 

Podobne modele w pełni sprawne ~900zł http://allegro.pl/hp-g62-112so-i3-330m-2-13-4gb-500gb-fvat-gorzow-i3598601997.html , więc dostaniesz za swojego ~700zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...