Skocz do zawartości

Co w przedziale do 400 zl ?


Recommended Posts

Wydajnosciowo wiadomo ogromna roznica w porównaniu do mojego starego GF7900GS natomiast nie wiem czy mi sie wydaje ale wg mnie jest o wiele glosniej :)

 

Mhh sciagnalem Ati expert toolz do regulacji obrotów i sie nic nie dzieje ... jak dam manual na 100% to zadnej roznicy nie widac

 

Temperatura w trybie 2D 44 stopnie wiec o wiele lepiej w stosunku do referatów

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Próbowałeś w CCC zmienić obroty wiatraka ręcznie. Jak to nie pomoże, to spróbuj jeszcze program RivaTuner. W ostateczności zostanie edycja biosu karty (ale to już ingerencja, a grafika przecież jest nowiutka - ale można).

 

P.S.

Którą to kartę nabyłeś?

Co do temp w 2D, to wydaje mi się, że jest ona nadal za wysoka. Karta pracuje tylko na 150MHz więc powinno być coś max 35*C ( jak mam na 9800gt w 2D 35*C max, a jest to grafa 55nm i taktowana 400MHz w 2D). Może popraw przeciąg w obudowie - powinno świetnie załatwić sprawę (dodaj wiatrak na lewej burcie kompa u dołu (na wysokości gniazd PCI) powiedzmy 92mm i przełóż piny z 12 na 5V - będzie ruch powietrza, a wiatraczek nie będzie słyszalny) - ja tak mam i świetnie zdaje to rezultat.

Link to post
Share on other sites

@DIXON: Bo wg testów są ciche i tym się sugerowałem, a okazuje się, że w sprzedaży są w ogóle inne modele. Niedawno jedna osoba na forum to poruszyła. Znalazła też wiele innych osób w sieci z tym problemem. Do testów wysyłają wersję z regulacją obrotów, a w sprzedaży są głośne wyjce bez :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@torture:

Chyba poszło nie tu gdzie trzeba.

 

@WWWariat:

"Karta normalnie w spoczynku ma taktowanie (rdzen/pamieci) 500/993"

 

Aaaa, myślałem, że to hd57xx. To OK, ale zastanów się nad tym co pisałem o chłodzeniu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...