Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1200zł(Pod gry)


Recommended Posts

Witam, szukam odpowiedniej karty jak w temacie do 1200zł(max budżet).

 

Zastanawiam się najbardziej nad kartami OC, HD 7xxx, GTX 670 bądź GTX 760. Planowany zakup w tym miesiącu.

 

Zastosowanie:

 

- Gry

- Podstawowe prace na PC

 

Model i moc zasilacza:

 

- OCZ Stealth x Stream 700W

 

Specyfikacja:

 

- Procesor Intel i5 4670K

- Płyta główna ASRock Fatal1ty Performance (można podmienić)

- 8xGB KingStone HyperX 1600

 

Rozdzielczość:

 

- 1920x1080

 

Dodatkowe:

 

-  Średni hałas

Edytowane przez YettizGoor
Link to post
Share on other sites

Radeon 7970 GHz Edyszn, wyrwiesz za około 1k zł może mniej :) Nowych Radków nie opłaca się kupować chyba, że R9 290 lub R9 290X.

Bzdura, serii Rx xxx nie ma jeszcze w żadnym sklepie i znasz oficjalnych cen więc nie możesz jeszcze wiedzieć czy się opłaca....

 

@YettizGoor, masz już ten komputer złożony/zamówiony czy dopiero gdybasz ? :)

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

SLI to dobra opcja o ile ma się odpowiedni zasilacz i budę. Trzeba pamiętać że przy SLI temperatury będą sporo wyższe więc i buda musi mieć odpowiednią wentylację inaczej piekarnik. Co do poboru prądu to 700W powinno do 2x660 choć pewności nie mam. 

Może pomyśl o 680 mają teraz dobre ceny. Wydajnościowo jest odrobinę lepsza od 670/760.

 

Jeżeli chodzi o radeony to lepiej poczekać premiera nowych kart już zaraz. Propanowe ceny wydają się rozsądne.

Kolejny plus zaczekania jest taki że po sklepowej premierze nowych kart, ceny obecnych spadną. I to zarówno w obozie czerwonych jak i zielonych.

Link to post
Share on other sites

Bzdura, serii Rx xxx nie ma jeszcze w żadnym sklepie i znasz oficjalnych cen więc nie możesz jeszcze wiedzieć czy się opłaca....

 

@YettizGoor, masz już ten komputer złożony/zamówiony czy dopiero gdybasz ? :)

 

Znaczy wygląda to tak, że mam poniektóre części i staram się skompletowac wiec ni to upgrade(no może trochę) ni to nowy zestaw.

 

No dobra znaczy z zakupem mogę się wstrzymac a jeżeli ceny spadną(Bóg daj) to będzie lepiej dla mojej kieszeni.

Edytowane przez YettizGoor
Link to post
Share on other sites

Jeśli jeszcze nie kupiłeś reszty sprzętu to proponuję zapoznać się z tym i założyć temat w dziale "zestawy komputerowe". Oczywiście jeśli chcesz dokonać zakupu w niedalekim czasie. Eksperci z tego działu doradzą Ci jaki najlepszy zestaw możesz złożyć w danej kwocie uwzględniając części , które już posiadasz. Będzie to najlepsze rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli jeszcze nie kupiłeś reszty sprzętu to proponuję zapoznać się z tym i założyć temat w dziale "zestawy komputerowe". Oczywiście jeśli chcesz dokonać zakupu w niedalekim czasie. Eksperci z tego działu doradzą Ci jaki najlepszy zestaw możesz złożyć w danej kwocie uwzględniając części , które już posiadasz. Będzie to najlepsze rozwiązanie.

 

Rozumiem, znaczy jak założyłem temat o karcie myślałem, że reszta będzie gut a tu nagle bumm coś tu coś tam, spojrzę w "tym".

 

@Diakon166 obudowa to coś w tym stylu http://www.agito.pl/obudowa-cooler-master-dominator-690-czarna-91-330781.html widac moja to już średniowiecze, że nie mogę jej znalezc nigdzie.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy taki staroć. Też posiadasz wentylatory z boku obudowy? Czasami lepiej się pobawić w moding obudowy a nie od razu wymieniać :wariat: . Więcej przy tym zabawy i satysfakcji. 

Racja jeżeli nie masz jeszcze gotowego zestawu to załóż temat w odpowiednim dziale. Podaj jaki masz budżet na całość. Tam ci doradzą co możesz mieć w określonym przedziale cenowym.

Edytowane przez Diakon166
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...