Skocz do zawartości

Antec ONE - Video Recenzja, Unboxing i pierwsze spojrzenie


Recommended Posts

Mam teraz dobry mikrofon  Panasonica ,podczepiany pod kamere .

Mialem 3 mikrofony z klipami, kazdy o kant d..y mozna bylo rozbic - zbieraly kazdy roaming dookola az milo.

Porblem u mnie polega na sofcie do obrobki finalnej video i on pierdzieli sprawe.Nie moge sie z tym uporac i chyba musze zmienic soft.

Z reszta zerknij na ostatnie filmiki, powinno byc o wiele lepiej.Ostatni znow podglaszalem programowo, bo narzekali, wiec tym sie nie sugeruj.

Edytowane przez Blackwhite
Link to post
Share on other sites

@black

 

Ja edytuje filmiki w Windows Movie Maker :P co prawda opcji tam niewiele, ale starcza i jest za darmo ;) No i nie przekłamuje dźwięku :)

 

Jak już wspomniałem wcześniej zaopatrzyłem się w cooler na swojego Radeona, który wkońcu pozwoli mi sprawdzić wydajność tego ANTECa. 

 

Rozpakowywanko można znaleźć tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/103574-gelid-icy-vision-a-cooler-gpu-dla-kart-amd-video-recenzja/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szczerze? Zadziwiło mnie, że stwierdzałeś iż kurzu nie widzisz po miesiącu skoro nie ma filtrów na przodzie z boku i na górze :D Zrób zdjęcie aparatem z flashem to zobaczysz że kurz jest ;) No chyba, że komp pracował non stop przez miesiąc a Ty cały czas wietrzyłeś pomieszczenie? ;)

 

http://chlodzenie.net/wp-content/uploads/2012/05/Bez-filtr%C3%B3w-po-2-tygodniach_1.jpg

 

P.S. Ja testowałem w normalnym pomieszczeniu i już po 2 tygodniach kurz był widoczny. Moje pomieszczenie to był normalny pokój (ok. 20 m 2): kanapa, szafa, kilka kwiatków, dywan, kilka okien. Komputer stał na podłodze (nie na dywanie a obok) i nie był osłonięty żadną przesłoną z biurka. Całość sprzątałem 2 razy w tygodniu (raz generalnie a raz tylko kurz z mebli). Naprawdę nie ma bata, żeby w takich warunkach kurzu nie było a stwierdzanie, że sprzątanie tak bardzo pomaga to oczywiście gucio prawda bo kurz zawsze jet obecny (chyba, że filtrujesz powietrze jak w szpitalu :D).

Link to post
Share on other sites

hehe

 

widziałeś filmik, tam była cienka warstwa kurzu, ale napewno nie tyle jak na powyższym zdjęciu. 

U mnie buda stoi na biurku, ze względu na to, że mam 2 letniego synka który bardzo lubi komputery i cięgle coś mi w nich grzebie :P

 

Jak testowałem MSI Gaming to ciągle sam włączał kompa, więc odpiąłem kable od Front panelu i uruchamiałem kompa przyciskiem na laminacie, młody szybko wyczaił jak sobie z tym poradzić i już następnego dnia sam uruchamiał komputer tak jak robił to Tatuś :D

 

Podsumowując

U mnie na biurku jest czysto, sam często sprzątam na nim, bo moje miejsce testowe mieści się tam gdzie zawsze odbywają się najlepsze domowe imprezy... :P

 

pozdro

 

PS 

Strzele fotkę z fleszem i wrzucę później :)

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

Naastepny będzie filmik podsumowujący starcie Accelero vs Gelid :)

 

Na kiedy szykujesz? Bo ciekawy jestem jak w stosunku do poprzedniego chłodzenia się to sprawuje, a dokładnie jak tu ma się sprawa chłodzenia sekcji zasilania?

Link to post
Share on other sites

Jak komputer stal na biurku to tym bardziej ciekawa opcja z dwóch powodów:

 

1. Na jaśniejszym lakierze kurz mniej widać (stąd Twoje wrażenie, że kurzu nie ma)

2. Sam ostatnio przez 2 tygodnie trzymałem Define XL R2 na biurku i mimo sprzątania w pokoju kurz się osadzał bardzo wyraźnie (czysty ślad na topie to miejsce zasłonięte przez zapasową klawiaturę a na zasilaczu to przetarcie palcem):

 

https://www.dropbox.com/s/8wbyruprp6fumfl/Kurz%20na%20topie.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/w4hmctbia7udgxc/Kurz%20na%20zasilaczu.jpg

 

Wniosek? Kurz jest wszechobecny więc realnie trzeba by codziennie go sprzątać żeby go nie było widać ;)

 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie miesiąc + 2-3 dni Czasu i tak właśnie wygląda wnętrze tego kompa :)

 

DSC03680.JPGDSC03681.JPG

DSC03682.JPG

 

 

Wniosek? Kurz jest wszechobecny więc realnie trzeba by codziennie go sprzątać żeby go nie było widać

Wniosek? Chyba mam czysto w domu :D

 

Stary nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to się odkurza przynajmniej 3-4 razy w tygodniu i ściera kurze.

Jedna z fotek Twojego zasilacza pokazuje, że kurz na nim się wałkuje po przejechaniu palcem, co oznacza że jest on wilgotny lub co gorsze, tłusty!

 

Palisz może papierochy? Bo jeśli tak to to też jest przyczyna większego kurzenia się.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...