Skocz do zawartości

Sony Xperia J vs Samsung Galaxy Trend vs Alcatel One Touch Idol


Recommended Posts

Witam mam takie pytanie który z tych 3 smartfonów(Sony Xperia J vs Samsung Galaxy Trend vs Alcatel One Touch Idol) jest najlepszy mam je do wyboru jak podpisuję umowę na mixa w orange. Powiem od razu ze to bd moj 1 smartfon wiec nie wiem za bardzo co od niego oczekiwać ale powiem ze ogólnie zależny mi tez na aparacie ostatnie moje tel to sony ericsson c905 i Aino , c905 robił b. dobre zdjęcia i coś podobnego bym szukał , i ogólnie tel mam do wszystkiego http://smartfan.pl/forum/images/smilies/icon_e_smile.gif

 

tylko martwi mnie firma Alcatel wiecie nigdy ta marka nie była jakaś dobra i wgl. nie chce sie rozczarować ze wezmę sobie tego idola a po miesiącu się zepsuje albo coś zacznie się dziać nie właściwego a miał go ktoś z was i może polecić xD? co do firmy sony tez nie jestem az tak przekonany bo jak istniała jeszcze firma sony ericsson to miałem kilka modeli i czasami działy się z nimi dziwne rzeczy np kupiłem c905 jak wychodził do sprzedaży za ok 2000 zl a po 3 miesiącach był już w naprawie i nie chciał bym aby to się powtórzyło

 

hmm szczerze powiedziawszy to robi nawet dobre wrażenie podobają mi sie jego podzespoły i ze wypada lepiej pod względem tych 2 innych modeli

ale martwi mnie to ze nie da się wymienić baterii , czy zbyt często nie bd musiał go wysyłać do serwisu , czy dostępność aplikacji/gier i innych tam dupereli nie wiem co w smartfonach dokładnie jest i co najczęściej się ściąga ale czy jest ich dość dużo i Oczywiście sama marka nazwa marki do mnie nie przemawia bo jak każdy wie alcatel nie jest dość znana marka oraz nie ma takiej renomy jak samsung czy sony nokia htc chociaż patrząc na marki to samsung tez był kiedyś shitem a teraz jest jedna z najlepszych marek na rynku Sam nie wiem boje sie porostu ze z tym alcatelem sie wtopie w bloto

 

Ale dalej nie wiem jakiego wybrac z tych 3 modeli :( prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...