Skocz do zawartości

Mało FPS w CS:GO


Recommended Posts

Witam, mam problem z CS:GO , mój zestaw do grania to : 

MSI B85M-E33

Intel Pentium G3220 

WDC 500 GB, SATA-II

Kingston HyperX Black DDR3 8192MB 1600MHz

Zalman ZM500-GS

Gigabyte GTX660 2GB OC

a fps mam średnio 50 klatek i częste spadki do 10-20. Wszystkie sterowniki aktualne, nie sprawdzałem w innych grach ale wcześniej grałem na grafice zintegrowanej i miałem to samo. W czym może leżeć problem?

Link to post
Share on other sites

Renderowanie wielordzeniowe w grze masz włączone? Ustawiasz w opcjach grafiki, albo komendą mat_queue_mode 2

Jeśli grasz na serwerach gdzie grają 24-32 osoby i jest to jeszcze DM spadki mogą być z powodu procka, który nie wyrabia.

Jednak nie powinny być tak drastyczne.

Ustaw rate'y jeśli tego nie zrobiłeś:

rate 35000

cl_cmdrate 128

cl_updaterate 128

cl_interp 0

cl_interp_ratio 1

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie pewnie chodzi o te 4 wątki , teraz mam chwile to jeszcze sprawdzę na niższych ustawieniach a nie dedykowanych przez NVIDIA . Może się uda dobić do jakiś stałych 90. A więc tak przy ustawieniach : 1680x1050 , wszystko na niskie , renderowanie wielordzeniowe wł , 16xQ CSAA , Anizotropowe 16x , FXAA wł , Synchronizacia pionowa wył , Rozmycie wył , mapa italy , około 24 graczy , team play mam zaskakujące max 60 klatek za spadkami do nawet 20 , chyba G3220 jest za słaby na tą grę czy coś w ustawieniach źle ustawione?

Edytowane przez kamper
Link to post
Share on other sites

 

 

16xQ CSAA

Co to za wygładzanie krawędzi?

Brzmi kosmicznie, ta opcja można w ogromnym stopniu zmniejszyć liczbę klatek. 

 

Ustaw najgorszą, możliwą grafikę i wtedy zobacz, jeśli będzie poprawa to grafika nie dawała rady. Jeśli nie... to procek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Ponawiam temat. Mam okolo 10 fps w cs go, w menu okolo 60 fps. Moj lapek to: toshiba portege r700-14N, i5 4x2,4ghz, 4gb RAM, Intel Graphics Media Accelerator (GMA) HD Graphics. Przeinstalowalem system na win7 64bit i tez to samo. Sterowniki ze strony toshiby z 2011, nie ma nowszych, stosowalem tez komendy przyspieszajace w steamie, wszystkie opcje graficzne najnizsze, dalej to samo, o co chodzi ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...