Skocz do zawartości

Modernizacja "Mojej strony"


Recommended Posts

W ogóle PHP nie działa :roll:

a co Ty tam chciales dodac? :D

 

Ja juz ograniczenie 100 znakow w opisie pod moimi danymi pokonalem :?: Teraz sie bawie zeby to jakos wygladalo... i zastanawiam sie co tam w ogole dac.

Nie idzie mi to za dobrze, bo jestem noobem w JS i nawet nie wiem czego szukac w googlach

Link to post
Share on other sites

uzywajac

document.getElementById('id_diva').innerHTML = "tekst";
w miejsce tekstu moge dodac jedynie zwykly tekst... ale juz zadne inne objekty mi nie przejda...

ma moze ktos jakis pomysl?

 

Rowniez... czy jest mozliwe zmienic istniejacego diva (zawartosc, nie styl) w ktorym nie ma podanego ID (jest za to class)?

Link to post
Share on other sites

To nie dobrze ,ale nawet ty wkleisz prosty filmik z YT na swój profil wystarczy ,że klikniesz na film prawym klikiem i wybierzesz copy html czy jakoś tak ,a później wklejasz to do profilu gdzie masz części komputera np. w zakładce do czego używam zestawu. Ładnie wklejasz i w końcowych linijkach zmieniasz width na 340 i height 265 chyba ,że chcesz mieć większy filmik to zmieniasz te liczby na większe. ot cała filozofia :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko takie propo modernizacji :)

Czy dałoby się zrobić tak, żeby jeden obrazek był z lewej strony w tle, a drugi z prawej?

<style type="text/css"> body { background: url(http://ajko.home.pl/ajko/benchmarkpl/bumer.jpg) fixed;background-position:left;background-repeat:repeat-y; } #k_all {opacity: 0.9; filter:alpha(opacity=95);} </style>
Taki oto kod sprawia, że jeden obrazek powtarza sie w pionie po lewej w tle, ale chcialbym aby równolegle do niego z prawej strony powtarzał się inny obrazek. Macie jakies pomysly?

W moim profilu widać w zestawie 1. obrazek po lewej, a w 2. po prawej. Jakby tak oba byly w obu zestawach to by bylo super :D

Link to post
Share on other sites

Ej mam problemik. próbowałem wstawić filmik w miejsce podpisu używając tego "krótszego" kodu i wyskakuje mi ,że nie mam jakieś zas***** wtyczki. Dziwne bo już jeden filmik jest w profli i on się o jakąś wtyczkę nie pluje :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...