Skocz do zawartości

Modernizacja "Mojej strony"


Recommended Posts

Witajcie ;)

 

Aktualnie w planach na benchmarku znajduje się zmiana dotychczasowego wyglądu widocznej na górze zakładki "Moja strona", gdzie sprawdzać możemy swoje recenzje i modyfikować dane. Jak to napisał Wojtek Kiełt:

Generalnie na "moja strona" chciałbym userom dać więcej swobody w edycji strony: coś w stylu własnego bloga, mozliwości wstawiania własnych filmików z you tube, itp

W takim razie zwracamy się do was drodzy użytkownicy o napisanie, jakie są wasze pomysły i potrzeby dotyczące tej funkcji. Piszcie to w odpowiedziach w tym wątku :)

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

jupiiii ! ;)

z mojej strony: możliwość swobodniejszego opisu swojego kompa jakiego się posiada, możliwość wrzucenia większej ilości fotek i awatara który będzie się normalnie kadrował (zmniejszał, a nie wycinał kawałek z obrazka ;))

no i jak cos jeszcze wymysle to napisze :)

Link to post
Share on other sites

O! Bardzo dobra wiadomość ;)

 

Nie wiem, czy z tym blogiem to nie będzie lekka przesada (chociaż... właściwie ciężko powiedzieć), ale generalnie bardzo dobrze, że planowane są jakieś rozwojowe zmiany :)

 

Nie mam jednak pomysłów, jak możnaby było urozmaicić tę zakładkę, więc pozostawię to zadanie pozostałym. Najważniejsze jest to, by w natłoku opcji itp. zachować odpowiednią przejrzystość ;)

Link to post
Share on other sites

Niech na mojej stronie wyświetla się ile punktów mamy faktycznie do wykorzystania ;) jak i ilość jaką ogólnie zdobyliśmy :)

 

Dodałbym też nieograniczoną ilość specjalizacji - 3 to trochę mało, ja bym sobie wpisał z 5.

 

aaa - no i możliwość WYBORU kolejności dla wyświetlania zestawów ;)

Link to post
Share on other sites

@_nick_:

Właśnie miałem zedytować mojego posta, by o tym wspomnieć, ale widzę, że mnie uprzedziłeś ;)

Dokładnie, tak jak powiedziałeś - ile punktów zdobyliśmy kiedykolwiek, a ile mamy na 'koncie', można by też umieścić do powrzechnego wglądu ile pkt za co (tzn. ile za newsy, ile za recki i ile za poradnik) ;)

Link to post
Share on other sites

Fajnie jak by było okienko na "sprzedam:" i "kupię:" Może nawet coś takiego jak w nk - integracja z aukcjami w allegro. YT może być, ale bardziej chciałbym możliwość dodawania komentarzy odnośnie czyjegoś profilu - to samo co na nk. Oczywiście niech posiadacz profilu ma możliwość usunięcia niechcianych komentów - było by super.

 

Może też rozwinąłbym elementy w moim komputerze, tzn niech zasilacz, monitor, obudowa itp będzie wybierane tak jak teraz procesor, grafika czy ram. Albo zrezygnować z tych obecnych okienek do wyboru procka itp i zostawić wszystko w rękach user'ów - a nie że jedne komponenty do wyboru z listy, a reszta do wypisania gdzieś indziej. Chociaż pewnie to był by problem, bo wyczuwam połączenie tych okienek z działem rankingi, ale mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

wystarczy znać naprawdę odrobinę HTMLa ;)

tylko wtedy strona się rozjeżdża :/

Wystarczy trochę znać język HTML i wtedy strona się nie rozjeżdża http://www.pic4ever.com/images/126fs3186991.gif

 

Tak poza tym, to IMO lepiej zająć się działem mini-recenzji, a właściwie zasad oceniania i komentowania (sławetny temat "Plaga jedynek"), a potem zająć się bajerami na stronie użytkownika ;)

 

IMO należałoby jedynie dać możliwość wstawiania zdjęć kompa z zewnętrznych serwerów i ich większa ilość, komentowania czyjegoś profilu (a właściwie jego kompa :D) oraz liczba punktów ogólnie zdobytych oraz tych dostępnych do 'kupowania' w KT :)

Link to post
Share on other sites

@_nick_:

Właśnie miałem zedytować mojego posta, by o tym wspomnieć, ale widzę, że mnie uprzedziłeś :)

Dokładnie, tak jak powiedziałeś - ile punktów zdobyliśmy kiedykolwiek, a ile mamy na 'koncie', można by też umieścić do powrzechnego wglądu ile pkt za co (tzn. ile za newsy, ile za recki i ile za poradnik) ;)

Absolutnie się zgadzam z Wojtkiem.

IMO dodawanie komentarzy będzie trochę bezsensowne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...