Skocz do zawartości

który smartfon lepszy


Recommended Posts

witam. szukałem dobrego smartfona do 500-600 zł i natknąłem się na 3 modele które mnie zainteresowały będę je używał do internetu, trochę do gier i do słuchania muzyki. Pomożecie w wyborze? oto propozycje:

 

1.Samsung
GT-i9001 Galaxy S Plus

2.Huawei
Ascend G300

3.HTC
Desire X

 

a może proponujecie coś innego?

 

//możesz mieć zaświadczenie o dysortografii, interpunkcji i innym badziewiu nawet od samego Franciszka ale masz tutaj pisać poprawnie. zainstaluj firefoxa i poprawiaj wszystko co jest podkreślone na czerwono. .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

a może coś takiego?

http://allegro.pl/lenovo-a820-quad-core-aero2-serwis-pl-profian-i3602222867.html

lenovo, 4 rdzenie, 1 GB RAM!!!! nie 512 a to podstawa, duży dobry wyświetlacz, jeszcze obsługuje dual sima ( możesz użyć AERO 2 ). z tych telefonów co zlinkowałeś wybierałbym między samsungiem a htc.

a dlaczego między HTC  a samsungiem?

niewiem ktury wybrac HTC Desire X czy  lenovo A820 QUAD CORE proszę o pomoc w podjęciu decyzji

Link to post
Share on other sites

KTÓRY się piszę!!!! jeśli chodzi o specyfikację lenovo jest dużo lepszy. więc do multimediów, gier, internetu lepiej się sprawdzi. ale w lenovo trzeba dokładnie sprawdzić gwarancję na jakich zasadach jest i android czy jest polski. ja bym kupił lenovo, ale ktos kto ma 1 raz do czynienia z smartphonem może mieć z nim problemy, bo nie ma oficjalnej dystrybucji w polsce.

Link to post
Share on other sites

KTÓRY się piszę!!!! jeśli chodzi o specyfikację lenovo jest dużo lepszy. więc do multimediów, gier, internetu lepiej się sprawdzi. ale w lenovo trzeba dokładnie sprawdzić gwarancję na jakich zasadach jest i android czy jest polski. ja bym kupił lenovo, ale ktos kto ma 1 raz do czynienia z smartphonem może mieć z nim problemy, bo nie ma oficjalnej dystrybucji w polsce.

ja jóż nie pierwszy raz mam do czynienia ze smartfonem, i tez chciałem wybrać lenovo .A wierz możę jak gra głośnik w tym lenovo tak oceń w skali od 1 do 10

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zaleta lenovo A820 jest aero2 i szybki procek, reszta przeciętna i soft do zmiany bo chińskie apki i nakładka lenovo nie wszystki pasuje.

Zdecydowanie lepszym wyborem z dual sim jest ZOPO Zp810, czysty android, chodzi baz najmniejszych zacięć, dobre foty, wyświetlacz HD i dobra bateria.

Na Aliexpress do kupienia za 600 zł i w tej cenie nic lepszego nie kupisz.

Opinie i recenzje znajdziesz na forum chińskich telefonów.

Do Aero2 polecam ZTE V987

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...