Skocz do zawartości

Recommended Posts

ad1. Od muzyki zależy od nastroju , ale jakby miały trochę basu to by było dobrze :)

ad2. Mam jeszcze słuchawki creative tactic 3d alpha złe nie są ale bez rewelacji.

ad3. Początkowo z integry z Mobo (GIGABYTE Z87X-D3H) za jakiś czas planuję zakup asus xonar DG.

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

co do tych creativów to każde rozsądne słuchawki będę skokiem na + .

 

Możesz pomyśleć o http://allegro.pl/superlux-hd-681-evo-wh-sluchawki-studyjne-biale-i3576847609.html jęśli izolacja dźwięku nie jest musowa. Fajne słuchawki za swoją cene, odłączny kabel(zawsze można wymienić i się pobawić) Ale stockowo też graja dobrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to musisz się zdecydować, bo co innego polecę do Jazzu, a co innego kiedy ważne są niskie rejestry. Musisz znać swoje priorytety.

 

Z ciemnych:

- SRH240 - grają ładną średnicą, basu mało, ale schodzi nisko, wysokie mogły by być lepsze i w większej ilości

- HD681 EVO - dużo basu, z pudełka takie se

- Noontec Zoro - typowo funowe granie, mało detaliczne

 

Z jasnych:

- większość Superluxów od HD681 po HD660

 

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z ciemnych:

- SRH240 - grają ładną średnicą, basu mało, ale schodzi nisko, wysokie mogły by być lepsze i w większej ilości

Co do szurek- na forum mp3store uzytkownik perul zmodowal je dodajac im mnostwo basu. Podobno jest go wiecej niz w akg 518. Wiec moze tedy droga autorze tematu?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Co do szurek- na forum mp3store uzytkownik perul zmodowal je dodajac im mnostwo basu. Podobno jest go wiecej niz w akg 518. Wiec moze tedy droga autorze tematu?

Wszędzie o tym wspominam, ale tu zapomniałem. Dzięki za adnotację.

Co do samego basu, to nie ma go na pewno więcej niż w D1100, a te na analitycznych źródłach są bardzo okej. Nie jestem wcale zwolennikiem dominujących niskich tonów (raczej średnicy, choć takie k601 z ciepłego źródła są dla mnie idealne), ale z moim telefonem grają fajnie. Do gier dla mnie idealne.

 

@up: To jakiś żart? Na zdjęciach są CAL! 2, a w tytule co innego.

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie za pomoc .

Czyli widzę ze nie ma słuchawek dla mnie idealnych muszę się nad tym mocno zastanowić które wybrać.

Nie chciałbym jakoś mega modyfikować słuchawek tak szczerze za bardzo nie znam się na tym.

Co sądzicie o AKG K518 LUB K514 , nikt tutaj nie wspominał o HD205 wiem że nie są to słuchawki idealne ale może ktoś by się wypowiedział na ich temat będę bardzo wdzięczny.

Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki modować nie chcę , chcę podpiąć i ma działać  przez jakiś czas na integrze a potem na asus xonar DG.

Nie chciałbym również wtopić pieniędzy w błoto.

Bass odłóżmy na ostatnie miejsce najważniejsze jest dla mnie:

-Jakość wykonania,

-Wygoda użytkowania,

-Bardzo dobra jakość dźwięku , czyste brzmienie oraz wyraziste,

-Uniwersalne (Gry,Muzyka,Filmy),

-Muzyka wszystko oprócz Metalu i Rocku,

Bardzo proszę o pomoc mam nadzieję że podałem wystarczająco dużo informacji.

Dzięki.

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...