Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa : ASUS Xonar DX czy FiiO ANDES E07K ?


Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam słuchawki JBL J88.

 

Chcę dokupić do nich kartę dźwiękową do 350zł , która wyciągnie z nich cały (albo choć dużo) potencjału.

 

Myślę nad :

1) ASUS Xonar DX

2) FiiO ANDES E07K

 

Tu znajdziecie ich opis:

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-komputerowe-karty-dzwiekowe/

 

Które z tych dwóch polecacie bardziej?

Liczę na szybką odpowiedź , bo jutro zamawiam .

Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez asdfaaa
Link to post
Share on other sites

JBL J88 nie są jakimiś super wymagającymi i ekstra grającymi słuchawkami, żeby kupować do nich źródło za ponad 300zł. Jeżeli chcesz osiągnąć lepszy dźwięk to tylko nowe słuchawki wchodzą w grę. :)

 

Jednakże odpowiadając na pytanie - moim zdaniem FiiO. Raz, że trochę inna maniera dźwięku. Dwa, że dobrze sprawdzi się jako wzmak portable i jest bardzo uniwersalny. Większość dobrych nausznikòw zagra z nim co najmniej dobrze.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Do czego będziesz zestawu używać ? jak do gier Xonar DX wystarczy. FiiO ma dość słabą scenę muzyczną, co w grach będzie brzmieć tak sobie, aczkolwiek kwestia gustu.Zamiast FiiO byłoby lepiej zakupić AudioTraka HD2,  ale nie wiem, czy to sens do tych słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Fakt, fiio potrafi zepsuć trochę scenę wszerz, ale przy takich D1100 nadal jest okej. Z drugiej strony cena muzyczna nie ma aż tak dużego znaczenie w grach, jak w muzyce. Dla mnie nawet lepiej pyka się w FPSy w CALach, aniżeli Denonach.

 

Jednak pod ogólnym względem żadna karta dzwiekowa w rozsądnej cenie nie dorównuje FiiO.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

scena muzyczna nie ma znaczenia, bo gry maja ułomną ścieżkę audio, ale dla mnie te braki właśnie zdyskwalifikują te FiiO gdzie uważam za dobry sprzęt ,ale nic po za tym. Osobiście możliwości  AudioTraka HD2 stawiam dwie kasy wyżej od FiiO po analogu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...