Skocz do zawartości

gra wojenna


Recommended Posts

Jeśli chodzi o fpsy to możesz pograć w Call of duty. Część 1 i 2 i World at war to II wojna światowa, częsć 3 też ale wyszła tylko na konsole. Ze strategii 2go wojennych możesz pograć w Company of heroes. A ze współczesnych fpsów to polecam Battlefield Bad Company 2.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

return to castle wolfenstein

Ta gra akurat mało nawiązuje do IIWŚ :> Z starszych zobacz jeszcze Conflict Desert Storm i Vietcong :D
no to chyba w nią nigdy nie grałeś jak nie rozpoznajesz 60 % sprzętu z tej gry dodając swastykę i inne tego typu pierdoły może to i jest SF ale cały czas o WWII :(:o
Link to post
Share on other sites

no to chyba w nią nigdy nie grałeś jak nie rozpoznajesz 60 % sprzętu z tej gry dodając swastykę i inne tego typu pierdoły może to i jest SF ale cały czas o WWII

Akurat przeszedłem tą grę kilka razy. Jakoś potwory i inne dziwadła nie przypominają mi IIWŚ.
Link to post
Share on other sites

no to chyba w nią nigdy nie grałeś jak nie rozpoznajesz 60 % sprzętu z tej gry dodając swastykę i inne tego typu pierdoły może to i jest SF ale cały czas o WWII

Akurat przeszedłem tą grę kilka razy. Jakoś potwory i inne dziwadła nie przypominają mi IIWŚ.
"Akcja gry przenosi nas do czasów II wojny światowej, gdzie jako agent B.J. Blazkowicz będziemy przemierzać m.in. niemiecki zamek w poszukiwaniu wrogów do likwidacji. RTCW jest ceniony przez graczy za klimat, który tworzy muzyka skomponowana przez Billa Browna oraz ciekawe misje, jedne pełne akcji, inne tajemnicze, z dozą grozy, rozgrywające się w takich miejscach jak: katakumby, wykopaliska, okultystyczna wioska, niepoświęcona ziemia, ruiny katedry i zamku. Do poprawnego działania trybu multiplayer"

czy naprawdę jak SF to już nie może nawiązywać do prawdziwych wydarzeń to tak jak ja bym napisał że star wars nie jest o kosmosie bo miecze świetlne i dźwięki których w prawdziwym kosmosie nie słychać nie przypominają mi kosmosu :P:D:P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...