Skocz do zawartości

Głośniki GENIUS SW-HF5.1 4000 - ma ktoś?


Recommended Posts

Szukam głośników 5.1, ale takich, które sprawdzą się nie tylko w filmach i grach, ale i w muzyce. Do 300zł w sumie najlepiej wypadają:

- LOGITECH x-530 ale mają wiele minusów od klientów za np. jakieś łączenie się z ruskim radiem wieczorami...

- CREATIVE 6160 krytykowane za to, że 2 głośniki grają zdecydowanie słabiej od pozostałych (dobre tylko do gier)

- GENIUS SW-HF5.1 4000 - nie znalazłem na razie złych opinii, niby są najlepsze i kosztują nie wiele drożej od w/w, bo 299zł.

Link to post
Share on other sites

6000 za takie "cudo" na kiju? :P i ta kiszka mialaby byc warta tyle? :P

chyba juz lepiej darowac sobie budowanie podobnego aktywnego i za taka kwote to realny porzadny wzmacniacz + realne porzadne i to b.porzadne glosniki

 

 

co do tematu ziemia i cena 300 - mozna i tak jeszcze pojechac i to lepiej niz na 5.1

a jest to zestaw nietegi ze tak powiem - cos takiego bardziej by sie sprawdzilo

 

1x genius hf2000A

+

2x hf500

Link to post
Share on other sites

Ja jade na starych głośnikach CREATIVE 2.1 za 150zł z przed 3 lat i nie narzekam, ale siorze oddaje moje a sobie chce kupic 5.1... Nie wymagam wiele, ale zebym tez nie byl zly na co wydalem 300zl... Na razie nikt mi nie pomógł...

Z tych 3 co podałem co byscie brali?

 

 

Mam tak glupich sasiadow ze w dzien mi nawet wala po kaloryferach w bloku jak mam na 3/4 mocy wlaczony QLIMAX :P...

Link to post
Share on other sites

trzeba byc oslabionym sluchowo by wziasc za 300 kiepski zestaw 5.1 niz duzo lepszy "6.0" i to w tej samej cenie- poza subwoferem niczego nieprezentuje ktory swoja droga tez niczego nie prezentuje - choc i tak jest to najlepszy z zestawow wykombinowanch przez Ciebie - mniejsza lubisz smieciowki - dadza rade ;p

Link to post
Share on other sites

na boczne hf2000a na central albo 1 hf500a albo dwa jak wolisz ( w tym jeden w szafe i niech czeka na ewentualna podmianke- sam dalbym oba) i na sorrund tez hf500a

 

central w muzyce moze byc calkiem pozyteczny (przy zmiejszeniu glosnosci centralnego ) jesli dobrze sterownik odtworzy tryb sorround music (zdeko cos innego niz movie sorr ) niestety nie wiem czy to ladnie dziala programowo lub w Twojej karcie ale pod wzmaczniaczem z tym trybem kiedy mam ustawione tyly na bocznych (rzadko przestawiam moze na jakis szczegolny film czy super grę z waznym dzwiekiem) jest badzo dobre odtwarzanie 80% tytulów audio a te ktorym nie sluzy tryb sorrund zadowolą sie dobrym stereo

 

w kazdym razie masz 6 calkiem porzadnych glosnikow w tym 2 bardzo dobre (jak na te klase)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...