Skocz do zawartości

Smużenie ekranu, grafika gorszej jakości


Recommended Posts

Witam przytoczę link w którym problem nei został rozwiązany, temat zamknięty.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/99906-geforce-gtx-770-evga-oc-2gb/page-6

 

Byłem z tym moim problemem, który jest opisany na stronie 6.

 

Byłem dziś u serwisu... problem nadal jest,już mówię co i jak:
Podmieniali WSZYSTKO prócz procesora na prawdę, byłem sam przy tym komputer uruchomiony na nowej płycie, nowym systemie z nowymi ramami, z nową grafiką, z nowym zasilaczem, z nowym dyskiem twardym, poza procesorem, ponieważ nie mieli w magazynie procka z socketem 1155, czy na prawde takie problemy może stwarzać procesor? Jakiś trefny dostałem? serwisant mówił że to najprawdopodobniej procesor bo poza nim wszystko było wymieniane. No i oczywiście na innym monitorze sprawdzali dwoma wejściami.

Mnie się pojawił problem na innym starym komputerze jak podkręcałem procesor, w programie jakimś tam, po paru minutach pojawiły się paski kolorowe po podkręceniu i komputer powrócił do dawnych ustawień, tak powstał problem.

 

To procek będzie?

Edytowane przez DonOmar18
Link to post
Share on other sites

Po "Twojej stronie" nic pewnie nei widać, ale patrzyłem na monitorze serwisanta i smużyło, dwoma wejściami, VGA oraz DVI, praktycznie przy wszystkim byłem,przy podmianach, wyszedł z tego całkiem nowy komputer poza procesorem, nie wymyślam sobie problemu, bo już mi niektórzy tak pisali, czasami komputer sypnie zwiechą w systemie taką na 10s może, ale poza tym nic wielkiego to co opisałem, no i mam załamania obrazu przy szybszym poruszaniu się w grze, nie we wszystkich, na pulpicie przy szybszym poruszaniu np stroną nie jest to jakies tam płynne tylko tak "przerywa". 

Edytowane przez DonOmar18
Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie... Czy serwisant także ma podobne odczucia jak ty kiedy patrzy na obraz? To co widać na screenach to zwykłe schodki i brak wygładzania krawędzi - to już w tamtym wątku Ci wyjaśniono.

 

Włącz w sterownikach synchronizację pionową (v-sync) może coś pomoże na "załamania obrazu".

 

Jaką częstotliwość odświeżania masz ustawioną i czy monitor pracuje w natywnej rozdzielczości? 

 

Kolejna sprawa to sterowniki karty graficznej, może coś jest nakaszanione - najlepiej zrobić kompletną reinstalację.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...