Skocz do zawartości

blachostka-jezyk=klawiatura!


Recommended Posts

witam!

przez pewien czas mieszkalem poza granicami kraju i mialem inna klawiature.nie uzywalem polskich znakow.teraz wrocilem i kupilem europejska klawiature.powiedzcie mi co mam zmienic i gdzie ,abym mogl uzywac polskich znakow.wiecie o co mi chodzi.mam windowsa xp.zmienilemm jezyk na polski a jaki mam wybrac uklad klawiatury zeby to dzialalo?wczesniej wiem ze byla tez opcja wyboru rodzaju klawiatury ale nie wiem gdzie moge to znalezc:( jesli mozecie to powiedzcie mi tez odrazu jak moge w windowsie xp przywrocic system(krok po kroku).

-mam tez zainstalowanego windowsa i za kazdym uruchomieniem pojawia mi sie komunikat zeby potwierdzic orginalnosc systemu-czego zrobic nie moge:(czy jest jakis sposob zeby to okno przestalo sie pojawiac przy kazdym uruchomieniu komputera?dzieki za pomoc pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

co do windowsa to jesli bylby orginalny to nie byloby takiego pytania.

jest ustawiony polski programisty a nie moge wlasnie zmienic rodzaju klawiatury:(bo nie moge tego znalezc.pod sciezka ktora mi podales:Panel sterowania>region i języki (lub podobnie)> Klawiatury> zmień klawiatury.nie ma podpunktu klawiatury.wydaje mi sie ze kiedy probowalem zmieniac jezyk na samy poczatku usunalem z ramki przez pomylke rodzaje klawiatur i teraz nie mam chyba tej opcji do wyboru.ale nie jestem tego pewieni na 100%.dlatego tez zapytalem jak mozna przywrocic system.chcialem to zrobic zeby przekonac sie czy przez przypadek nie usunalem czegos.chyba ze macie jakis inny pomysl gdzie moge zmienic w opcjach rodzaj klawiatury.dzieki.pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

co do windowsa to jesli bylby orginalny to nie byloby takiego pytania.

 

Niestety, ale na nieoryginalnych nie znamy się i nie pomozemy Ci tutaj. Zainwestuj w oryginał.

a to dobre ale kolega wyżej ma rację nie wiadomo co piracina zaaplikował do twojej windy i jak ją pozmieniał
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...