Skocz do zawartości

Corsair Vengeance M90 czy warto??


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

@ speedster2000 sam mam dylemat pomiędzy Corsair Vengeance M90/M95, ogólnie myszka mi się podoba, wygląda na solidną. tylko zastanawiam się nad jej rozmiarami czy w moich dłoniach nie będzie za mała... dlatego może wypowie się jej użytkownik ?? o ile taki jest na forum ?? :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Logitech G300/G400 - masz i lepszy sensor i niższą cenę.

Ale sztukę tworzysz

ADNS 9500 nie jest wcale gorszy od s3090 (zapewnia po prostu inny feeling i jedynie dla hardkorowych LSP może się nie nadawać), a od s3050 z g300 będzie od niego gorszy.

 

Jak trzymasz mysz? http://www.test-gear.pl/gripy/

Jaką masz podkładkę?

Ilu DPI używasz?

 

Wyłącz akcelerację w windows'ie jeśli tego nie zrobiłeś:

http://www.youtube.c...h?v=hUl6X0VkBGA 

 

Napisz jeszcze za ile masz okazję kupić tego korsarza :P 

Link to post
Share on other sites

Co do chwytu to najbliżej mi do palm grip. Podkładka jest obecnie "jakaś za 5zł" do laptopa i myszka podobnie. Wiec chyba nie bede sie tym sugerował. wracam z laptopa na Pc wiec bede kupował i mysz i podkładke. Mysz za około połowe ceny nowej mam okazje kupić. Warto ją kupić? ewentualnie do jakiej ceny warto? 

Link to post
Share on other sites

Jeśli mówimy o aukcji na znanym portalu aukcyjnym to moim zdaniem warto :D

Musisz tylko pamiętać o:

-wadzę tej myszki, 160g czyli jest to jedna z bardziej ciężkich myszy, a różnica pomiędzy taką biurową będzie ogromna i może być dla Ciebie za ciężka, dla mnie z pewnością waży za dużo.

-druga sprawa, jeśli będziesz korzystał z DPI powyżej 2000 to koniecznie zakup twardą podkładkę wykonaną z plastiku.

Link to post
Share on other sites

Wziąłbym chyba drugi raz g400, albo Roccat Savu.

Podkładkę też najchętniej kupiłbym tą samą (tylko, że nie ma już całkowicie czarnych wersji :/, a optyki mają czasami problemy na różnokolorowych powierzchniach), albo zdecydował się na taniego A4Tech 500MP, ewentualnie Roccat Taito.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dla mnie wadą były te przyciski na boku. jak dla mnie za dużo. savu tu ma +. warto jeszcze w coś innego sie pakować w tej cenie? moglbym też przystać na uzywaną

edit: dobrze by było żeby mysz posiadała przycisk do zmiany dpi. zauważyłem ze savu tego nie posiada.

Edytowane przez speedster2000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...