Skocz do zawartości

Obudowa do 400zł - gtx760sli.


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.


Planuję zakup obudowy na kilka dobrych lat moje wymagania:


- Bardzo dobra jakość wykonania


-Dobra wentylacja


-Skromny regulator obrotów w obudowie


-Dobre wentylatory w zestawie w miarę ciche i wydajne


Budżet jakim dysponuje waha  się w granicach 400zł.


Obudowy jakie przypadły mi do gustu to w kolejności od najlepszej według mnie do najgorszej.


1.Corsair Carbide 500,


2.Fractal Design Arc Midi R2,


3.SilentiumPC Gladius X80,


4.Regnum L50 


 


Pytanie takie czy warto czekać na obudowę Fractal Design Arc XL , będzie  kosztowała ona prawdopodobnie w okolicach 500zł.


Bardzo proszę o pomoc.


Dzięki :) 


Link to post
Share on other sites

Z tych co podałeś najlepszą jakość wykonania ma Fractal Design Arc Midi R2, dużo miejsca na Cooler CPU, możliwość LC, 3 stopniowy regulator na 3 wentylatory, okno w zestawie, filtry ,dobra wentylacja, wyjmowane koszyki. Osobiście do SLI szukałbym jakiegoś Full Tower.

Edytowane przez Slawomir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie takie czy warto czekać na obudowę Fractal Design Arc XL , będzie  kosztowała ona prawdopodobnie w okolicach 500zł.

 

Niestety Fractal najwidoczniej zaoszczędził na czarnej farbie w środku w Arc XL,przez  co szybko się rysuje...Trzeba uważać...Zniechęciłem się do niej przez farbę...

Link to post
Share on other sites

Jeśli wielkość nie jest problemem to na Twoim miejscu poczekałbym na Arc XL. Użytkuję Define XL R2 już od jakiegoś czasu i jestem z niej strasznie zadowolony. Kawał solidnego kloca.

 

Regnum to zupełnie inna liga, rozważałem jej zakup 2 lata temu, ale po "obmacaniu" zdecydowałem się na Zalman'a Z9 Plus. Blachy w L50 to porażka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem definitywnie Corsair 500r. Ma podobny setup do ark midi r2, z roznica side fanu 200mm, jesli okaze sie za glosny jest chyba wymiana na 2x120/140. To jest bardzo przydatne w zbijaniu temp sli.

Nie warto czekac na ark xl, side fanownie ma wiec nie wnosi tego co ma znaczenie w konfigu sli.

Kontrola obrotow + led off/on. To bylby moj wybor przy setupie sli do 400PLN

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...